Jump to content



13 години Планета ТВ - коментари


Препоръчани коментари

Залата беше пълна. Според мен най-голямото избухване беше на Мария и Азис. На Фики и Галин също се викаше доста. Вторият от двамата беше по-аплодиран от другия, но пък това може и да се дължи, че публиката беше загряла на Фики. Разбира се, на последните 3-4 изпълнителки също беше шумно, няма смисъл да пиша.

 

Роксана много грозно си изпроси биса, не знам дали се е видяло на камерите.

 

Доста слабо аплодиране на ДесиСлава, но аз го очаквах. Да се надяваме, че до следващия рожден ден ще си върне позициите от 2002-2003.

 

На 3-4 пъти през концерта се скандираше името на Джена между изпълненията. Само нейното!

 

Аз като цяло съм доволен, всички изпълнения ми харесаха (като изключим Татяна, Милко Калайджиев и другите бозави).

 

Имаше доста цигани, които до колкото разбрах са били доста проблемни. Имаше и някаква жена на около 30, която май не беше много в час, защото очевидно искаше да се качи на сцената и да танцува. Започна да бута охраната, когато не я пуснаха. После пък приятеля й започна да блъска охраните... Цирк! :1000 (29):

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, Галена не се провали. Галена не оправда за пореден път очакванията на всички и не успя да защити позициите си. Кой пореден концерт проваля със закриването си? Финалът трябваше да е най-запомнящото се. А не да гледам стресирани физиономии на женския Гандалф и Билбо Бегинс.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде престанете с тва,че Галя е провал. Имаше си перфектен прием. Просто след 3 часа и половина всички бяха уморени. Ако беше излязла по-рано щеше да срути НДК.

 

Роксана и Яница бяха по-добре приети от Ивана! Специално 5ти сектор всички бяха седнали на целия и микс. На Деса също хората се раздвижиха чак на "Две сърца". Тя се представи незадоволително. Емилия и Джена смазаха.

Галена разби с Фики, след това и на финала, на балкона всички бяха станали. То там през цялото време почти беше така.

Деса получи даже по-добър прием от това, което очаквах. Сега като гледам записа се убеждавам.

Баладата ба Преса е страхотна.

Да не забравяме, че Ивана не е отдавна в апогея си, но дуетът й се прие адски добре. Специално това й представяне беше много по-силно от последните няколко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От гордост разбиваш сърцето в мен,

а моето его ти връща на теб.

И нас промени проклетото време ...

 

Не, не мога да й се наслушам на тая песен, просто не е реално как се беше забила в комерса години наред и как избухна с това ..

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, Галена не се провали. Галена не оправда за пореден път очакванията на всички и не успя да защити позициите си. Кой пореден концерт проваля със закриването си? Финалът трябваше да е най-запомнящото се. А не да гледам стресирани физиономии на женския Гандалф и Билбо Бегинс.

ок, следващият път ще закрива Хлория фючеринг Цеца, JK, Мазонакис, Деспина и Симона Загорова :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох тая Яница. Просто ме спечели като фен. Сигурно е умряла от кеф да види цяло НДК да и стане на крака и да пее.

 

Беше страхотно, любимия ми момент от вечерта!!!!!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей това ми е любимо. :whistling:

И на мен, точно за това цитирах този откъс сега :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

ок, следващият път ще закрива Хлория фючеринг Цеца, JK, Мазонакис, Деспина и Симона Загорова :1000 (19):

Това беше злобноо :1000 (29): :1000 (29): :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, Галена не се провали. Галена не оправда за пореден път очакванията на всички и не успя да защити позициите си. Кой пореден концерт проваля със закриването си? Финалът трябваше да е най-запомнящото се. А не да гледам стресирани физиономии на женския Гандалф и Билбо Бегинс.

На нас в залата пък ни хареса. Пееше се на изпълненията й, всички бяха станали. Не знам какво закриване все очаквате. От последния блок всяко едно представяне беше достойно за закриване.

Галена пък е единствената от тези, които са имали честа да закриват да се постарае за нещо различно и интересно на сцената.

Концертът беше адски дълъг обаче, това също допринесе. Ако "Боже, прости" или "Кой" бяха за финал щеше да падне залата.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Със сигурност циганите бяха значително по-малко от друг път.

 

Е, Преслава се върна в играта. Предстои интересна фолк зима. :1000 (29):

Toва ми хареса! ;-))

Link to comment
Сподели в други сайтове

Toва ми хареса! ;-))

Знаех си аз още като си почерни пак косата преди няколко месеца, че се стяга много здраво .. :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде мога да видя визитките на Деси Слава и Ивана?

У фейса :D

 

Деса трябваше да включи във визитката стари клипове или народни вокали.

Ивана изкърти като каза, че текстът на "Грешна нощ" звучи като поезия в днешно време :Vishenka_05:

Коментирахте ли, че Десислава щеше да падне ?

 

Преслава предизвиква масова истерия навсякъде! :)

Застъпваше си роклята май :D И в Гласа имаше много по-добри визии от тази, какво дойде сякаш е в мола :D

 

Преса обаче беше яка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, Галена не се провали. Галена не оправда за пореден път очакванията на всички и не успя да защити позициите си. Кой пореден концерт проваля със закриването си? Финалът трябваше да е най-запомнящото се. А не да гледам стресирани физиономии на женския Гандалф и Билбо Бегинс.

 

Незнам дали си бил в залата или пред екраните, но определено Галена беше най-запомнящата се с тези светещи тоалети, беше уникална! Много по ярки и живи цветове, цялата зала на крака, ако това е вяло приемане.... окей... В интерес на истината Преслава беше една идея по-слабо приета

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория и Симона бяха много яки и двете,нищо че Симона ми се струваше,че пее на плейбек,може и да бъркам.

Соня Немска си изби рибата,това ми е нейната любима песен и много се радвам,че е на живо.

Кристиана нито визия,нито пеене,не знам до къде ще стигне това момиче.Хубави песни има и гласът й е як,не знам тоя плейбек до кога.

Райна ми хареса,че пя на живо,но визията и беше ужасна.

Яница се сети да пее на живо,има убииствен и як глас.

Деси Слава си разби всичко и всички,според мен трябваше малко повече да се напъне за ''Някой ден''.

Цветелина Янева така ме заблуди с тия лайф записи,точно първата и песен ми е толкова любима,тя на лайф :X

Джена тая жена равна няма излиза и пее,евалата.

Анелия също се представи много добре.

Преслава яка визия,но слабо пеене на "Моето слабо място",тая песен е един от най-въртящите се хитове в момента и тя нямаше глас за тая песен,направо ме разочарова,но дуета със Стораро добре и се получи.БАЛАДАТА ЗАКОВА НА МЯСТО ДА Я ПУСКА ПО-БЪРЗО.

Галена красива визия,разочарова ме на Habibi и на "Боже прости"(знаехме,че няма как да я изпее,както попринцип е самата песен,все пак това си е доста компютърна обработка),но успя да забие публиката с Хаваната.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...