Jump to content



13 години Планета ТВ - коментари


Препоръчани коментари

Това са песните в момента, това е публиката. Аз не знам и 90% от песните, които се пяха тая вечер, но не ми пречи да призная, че концертът е успешен. Всяка песен е приета добре, всеки изпълнител е аплодиран, пеят му се песните. Толкова публика не е имало от 2003-2004 година сигурно. Лично на мен много ми харесва, че са разчупили програмата също и са сложили по-обичани изпълнители по- отрано. Просто въпрос на гледна точка. Ако не искаш нещо да ти хареса, то никога няма да ти хареса.

 

Ей т'ва е!!!!

 

Публиката ми изглежда нормална!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мега як концерт.. Глупачката Андра може да се изяде от яд, че не присъства.

 

Според мен се опитва да ни хлъзне и ше пее...:)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отишли на концерт, дали са пари за билет пък стоят като пукали и дъвчат дъвка гледайки телефоните си ....

 

:mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче имат право някои, като казват, че това е по-добрата стратегия - да изтеглят някои от обичаните в началото, средата, да няма цели блокове с плейбек изпълнения и заспали песни.

Публиката превключва много бързо. На обичайните със скука на изпълненията е тиха и са седнали и като излезе силно име стават и се почва викането.

Радвам се за Борис Дали, защото човекът винаги пее на живо и все остава в сянката на други.

 

 

А забелязахме ли нещо друго? Как грозно бяха орязали частта на Камелия от "Само за минута"? Няма да позволят на жената да се похвали, че е била на концерта, дори и да не е част от фирмата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...