Jump to content



Потвърдено: Десислава подписа с "Пайнер", пее на концерта на Планета ТВ


Препоръчани коментари

  • Отговори 190
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Може Симона да има концерт. :1000 (29):

Десислава да дава на Планета "Мръсни поръчки", "Два магнита", "Лъжа", "Просто забрави" и дуета с Хари Христов и да почват да ги въртят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А тия от последният блок дали са съгласни? :whistling:

 

фокси,те,че не са съгласни не са -ясно е.Но пропускаш една малка подробност-този сантимент ,който има Митко към Деси Слава го има и днес.Не случайно винаги са го базикали,че Деси Слава е непрежалимата певица и т.н.

И тъй като обичаш факти-изгледай интервюто му при Диков-човека заяви -НЕ ВРЪЩАМ НАПУСНАЛИ ПЕВИЦИ.(и Боева искаше но..)

СЕГА СИ ОТГОВОРИ ,ЗАЩО САМО ЗА ДЕСИ СЛАВА НАПРАВИ ТАКЪВ КОМПРОМИС...ЗАЩОТО ГО ИМА ВСЕ ОЩЕ САНТИМЕНТА И ХАРИЗМАТА КЪМ НЕЯ,ИЗКЛЮЧВАМ,ЧЕ Е НАЙ-ДОБРАТА ПЕЕЩА ПЕВИЦА... ;)

Така,че Деси Слава ще има силния гръб на нейния покровител-да ти издам и аз от кухнята ;)

Плюс това ясно заяви,че не отива за награди и такива неща.Пика го мина,време е да държи едно добро ниво с хубави песни.Това е!

Нека Андрея ,Галка и Преслава се борят за статуетките:)

Link to comment
Сподели в други сайтове

фокси,те,че не са съгласни не са -ясно е.Но пропускаш една малка подробност-този сантимент ,който има Митко към Деси Слава го има и днес.Не случайно винаги са го базикали,че Деси Слава е непрежалимата певица и т.н.

И тъй като обичаш факти-изгледай интервюто му при Диков-човека заяви -НЕ ВРЪЩАМ НАПУСНАЛИ ПЕВИЦИ.(и Боева искаше но..)

СЕГА СИ ОТГОВОРИ ,ЗАЩО САМО ЗА ДЕСИ СЛАВА НАПРАВИ ТАКЪВ КОМПРОМИС...ЗАЩОТО ГО ИМА ВСЕ ОЩЕ САНТИМЕНТА И ХАРИЗМАТА КЪМ НЕЯ,ИЗКЛЮЧВАМ,ЧЕ Е НАЙ-ДОБРАТА ПЕЕЩА ПЕВИЦА... ;)

Така,че Деси Слава ще има силния гръб на нейния покровител-да ти издам и аз от кухнята ;)

Прави мръсно на Камелия, затова я връща Десислава, дето не струвала. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

фокси,те,че не са съгласни не са -ясно е.Но пропускаш една малка подробност-този сантимент ,който има Митко към Деси Слава го има и днес.Не случайно винаги са го базикали,че Деси Слава е непрежалимата певица и т.н.

И тъй като обичаш факти-изгледай интервюто му при Диков-човека заяви -НЕ ВРЪЩАМ НАПУСНАЛИ ПЕВИЦИ.(и Боева искаше но..)

СЕГА СИ ОТГОВОРИ ,ЗАЩО САМО ЗА ДЕСИ СЛАВА НАПРАВИ ТАКЪВ КОМПРОМИС...ЗАЩОТО ГО ИМА ВСЕ ОЩЕ САНТИМЕНТА И ХАРИЗМАТА КЪМ НЕЯ,ИЗКЛЮЧВАМ,ЧЕ Е НАЙ-ДОБРАТА ПЕЕЩА ПЕВИЦА... ;)

Така,че Деси Слава ще има силния гръб на нейния покровител-да ти издам и аз от кухнята ;)

 

Скоро ще разберем кой е направил компромис и колко е той. А компромисът варира от 70% за Пайнер, до 70% за Деса, да ти издам пък аз нещо от кухнята.

 

И в зависимост от това какво ще се получи накрая ще разберем коя е проституиращата страна.... :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

За проценти незнам.

Не сме 2003 г,никой не очаква певица на годината да става и така.Очаква Митко-участия,хубави песни и едно име във фирмата,което да може да показва по националните телевизии като изпълнител на неговата фирма.

Деси Слава няма какво да губи,повярвай.Ротация по Планета,канала в тубата и медийно присъствие целогодишно-това е нейния +

Само да ти кажа,че незнам Камелия как я виждаш да се договори с Касъмов-тази лисица.Дали не искаше да превлече и Десислава толкова години.Там има едни други лисици и коври обаче дето ще въстанат и Камата ще я гледаме по Фен както Деси Слава преди 2011-по 2 пъти на ден ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тях никой не ги пита, ако не им изнася да гледат и те концерта с кака им Камс по ТВ ;)

 

Ама вие сериозно ли започнахте да редите и плей-листата? :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Ще има циркове ми се види....

Link to comment
Сподели в други сайтове

И тъй като обичаш факти-изгледай интервюто му при Диков-човека заяви -НЕ ВРЪЩАМ НАПУСНАЛИ ПЕВИЦИ.(и Боева искаше но..)

СЕГА СИ ОТГОВОРИ ,ЗАЩО САМО ЗА ДЕСИ СЛАВА НАПРАВИ ТАКЪВ КОМПРОМИС...ЗАЩОТО ГО ИМА ВСЕ ОЩЕ САНТИМЕНТА И ХАРИЗМАТА КЪМ НЕЯ,ИЗКЛЮЧВАМ,ЧЕ Е НАЙ-ДОБРАТА ПЕЕЩА ПЕВИЦА... ;)

Не е така - как върна Бони и Валя например, след като вече бяха напуснали веднъж.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е така - как върна Бони и Валя например, след като вече бяха напуснали веднъж.

 

да и за нея каза,че след Бони се убедил,че не трябва да нарушава този принцип

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама вие сериозно ли започнахте да редите и плей-листата? :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Ще има циркове ми се види....

Е аз ти казвам, мястото е определено, ти пак лаеш :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

да и за нея каза,че след Бони се убедил,че не трябва да нарушава този принцип

 

Значи по логиката на някои хора тук, включително и твоята, Преслава, Галена, Анелия, Емилия, Джена, Андра, Цура, мъжете и всички донесли парите на чичо Митко в последната година ще сияят от щастие, на РД на тяхната телевизия една натрапница като Деса, да дойде наготово на концерт на фирма, за чийто просперитет те са се грижили, а тя има 0% принос? И освен това, ще реди листата на изпълнителите и блоковете. И ще си избира къде да се изяви, а те кротко и смирено ще стоят и ще гледат как натрапницата си прави каквото иска само щото едно време се е ръгала с Шефа? Абе вие да се сещате, че 50% от Пайнер не е на Митко Трендафилов Димитров, а на жена му рогоноска от Деса?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е аз ти казвам, мястото е определено, ти пак лаеш :D

Кажи кой закрива :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи по логиката на някои хора тук, включително и твоята, Преслава, Галена, Анелия, Емилия, Джена, Андра, Цура, мъжете и всички донесли парите на чичо Митко в последната година ще сияят от щастие, на РД на тяхната телевизия една натрапница като Деса, да дойде наготово на концерт на фирма, за чийто просперитет те са се грижили, а тя има 0% принос? И освен това, ще реди листата на изпълнителите и блоковете. И ще си избира къде да се изяви, а те кротко и смирено ще стоят и ще гледат как натрапницата си прави каквото иска само щото едно време се е ръгала с Шефа? Абе вие да се сещате, че 50% от Пайнер не е на Митко Трендафилов Димитров, а на жена му рогоноска от Деса?

И този мит с рогата свърши...ако беше истина Марийка нямаше да позволи. И не ми излизай с номера, че било за отмъщение :D

А защо реши, че Деса си е определила мястото на концерта?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи по логиката на някои хора тук, включително и твоята, Преслава, Галена, Анелия, Емилия, Джена, Андра, Цура, мъжете и всички донесли парите на чичо Митко в последната година ще сияят от щастие, на РД на тяхната телевизия една натрапница като Деса, да дойде наготово на концерт на фирма, за чийто просперитет те са се грижили, а тя има 0% принос? И освен това, ще реди листата на изпълнителите и блоковете. И ще си избира къде да се изяви, а те кротко и смирено ще стоят и ще гледат как натрапницата си прави каквото иска само щото едно време се е ръгала с Шефа? Абе вие да се сещате, че 50% от Пайнер не е на Митко Трендафилов Димитров, а на жена му рогоноска от Деса?

 

Само да те питам,ти откъде си толкова сигурен,че Деса се е ръгала с Митко?Да не би да си светил-не вярвай на слухове и всичко,което се говори.Ако беше така,дали МАРИЙКА щеше да е съгласна сега въобще да подпишат ;)

Не това е въпроса-то е ясно ,че не са съгласни.Но имат ли избор-шефа е един.

Когато човек си има слабост в случая Десислава на Митко-нито една от сегашните му кокошки не може да гъкне.Те са просто кокошки снясащи денги,а Десислава е нещо друго за него-факт!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Певицата разкрива, че Ивана и Галин първи са я поздравили със завръщането ѝ в "Пайнер".

 

:whistling:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И този мит с рогата свърши...ако беше истина Марийка нямаше да позволи. И не ми излизай с номера, че било за отмъщение :D

А защо реши, че Деса си е определила мястото на концерта?

 

Ми така излиза от постовете ви, как защо? Всъщност, това си има и положителни страни. Перфектно е, Деса да е в края. Даже като се замисля, прекалено перфектно. Особено при едни нива на хонорар в договора. Май ще излязат прави едни "галенцета", че Пресли е започнала да се чуди за едни неща..... :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми така излиза от постовете ви, как защо? Всъщност, това си има и положителни страни. Перфектно е, Деса да е в края. Даже като се замисля, прекалено перфектно. Особено при едни нива на хонорар в договора. Май ще излязат прави едни "галенцета", че Пресли е започнала да се чуди за едни неща..... :whistling:

Ами допусни, че Деса не е тропала с крак кога да пее, може да й е предложено/определено това :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

да закрият Галена и Деси Слава-и без това са приятелки това ли имаш предвид :))

 

Неееееееееее, абсолютно друго имах предвид. При Деса в края, в Пайнер ще има 3-та световна война.... :happyppl:

 

Галена и Деса приятелки? :1000 (29): Абе вие забравихте ли, че и двете бяха женени за един и същ мъж? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Неееееееееее, абсолютно друго имах предвид. При Деса в края, в Пайнер ще има 3-та световна война.... :happyppl:

Да има и 10-та. Те имат нужда от Пайнер, не Пайнер от тях!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз очаквам да видя реакцията на Преслава,тъй като по интервюта винаги е твърдяла,че много я харесва Десислава,искам да видя дали е лицемерна ,както фокси твърди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз очаквам да видя реакцията на Преслава,тъй като по интервюта винаги е твърдяла,че много я харесва Десислава,искам да видя дали е лицемерна ,както фокси твърди.

Преса ще е първата дето ще иска дует, даже ще разкара Ана и ще даде песента на Деса :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...