Jump to content


Утре ще гласувате ли?


Утре ще гласувате ли?  

36 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Няма да гласувам,все пак съм на 17 все още,но и дори да бях на 18,не бих.Не си заслужава,всичките политици са един дол боклуци и нещастници и само съсипват България.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, за втори път имам правото да гласувам и ще подкрепя партията, за която гласувах и предишния път. Честно казано смятам, че на този етап няма човек, който да ни измъкне от дупката и може би гласувам най - вече заради отвращението си към купуването на гласове, защото не може хора, които дори не разбират български да определят кой да ни управлява.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да гласувам,все пак съм на 17 все още,но и дори да бях на 18,не бих.Не си заслужава,всичките политици са един дол боклуци и нещастници и само съсипват България.

Тука сега ще се отвори сигурно една дъъълга тема, но това изказване и това твое мислене е за боклука! Защото вместо теб всички цигани в България, всички помаци, турци и т.н. с промити от ДПС мозъци ще идат да пуснат глас, а ти после се чуди как тая партия има такъв резултат... това не съм го измислил, а е самата истина!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, защото съм застъпник и ме мързи да ходя чак до нашия квартал, за да гласувам... :1000 (29):

Гласуването може да извършиш в тази секция в която си застъпник, стига да имаш желание - попълваш на място документ и те допълват в избирателният лист...

Да, ще гласувам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че ДА!!

 

Няма да гласувам,все пак съм на 17 все още,но и дори да бях на 18,не бих.Не си заслужава,всичките политици са един дол боклуци и нещастници и само съсипват България.

 

Глупости на търкалета. Първо, че имаш това право и трябва да се възползваш, и второ, глупавите българи, които си казват така, не ходят, ама неграмотните граждани от ромски произход ги подкарват разни личности и ходят и определят вместо теб, защото ти отказваш да го правиш. Да не говорим за манипулирането на вота, което е възможно заради хора, които не ходят да гласуват. Никой не те кара да гласуваш за силните на деня, всеки от които не е направил нещо нечувано, можеш да гласуваш за някоя по-неизвестна партия или коалиция, като Реформаторския блок или НФСБ, ако се пишеше така, за които е почти сигурно, че ще прескочат бариерата, или за такива, които нямат шансове, но важното е да го направиш!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че ДА!!

Глупости на търкалета. Първо, че имаш това право и трябва да се възползваш, и второ, глупавите българи, които си казват така, не ходят, ама неграмотните граждани от ромски произход ги подкарват разни личности и ходят и определят вместо теб, защото ти отказваш да го правиш. Да не говорим за манипулирането на вота, което е възможно заради хора, които не ходят да гласуват. Никой не те кара да гласуваш за силните на деня, всеки от които не е направил нещо нечувано, можеш да гласуваш за някоя по-неизвестна партия или коалиция, като Реформаторския блок или НФСБ, ако се пишеше така, за които е почти сигурно, че ще прескочат бариерата, или за такива, които нямат шансове, но важното е да го направиш!

Евала за коментара!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...