Jump to content



Конкурс за RamaHit Top 20


Кой искате да поеме класацията?  

32 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Здравейте! Тъй като с mitak_94 вече нямаме много свободно време, а и желание, се налага някой друг да поеме щафетата с класацията. Правя тази тема, където в срок до 24 септември всички, които имат време и възможности да изработват класацията, могат да се записват. Трябват двама души - един за изготвянето на клипа и един за преброяването на резултатите, а в краен случай всичко това може да се съставя и от един човек. Единственото за което ви моля, когато се записвате, е да отбелязвате с какво сте готови да допринесете - с направата на клипа, с преброяването, или и с двете. След тази дата ще пусна анкета с всички записани и потребителите на Ramania ще определят новия екип на класацията. Очакваме предложения само от сериозни хора, които ще си вършат ежеседмично работата. През седмицата 22-26 септември отново ще броя аз, а резултатите за изработката на клипа ще пратя на спечелилия.

 

Късмет на всички, които са заинтересовани. :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 34
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

аз мога да броя точките и да направя интрото на самия клип.

Кали,при теб системно не работи бутона "Thanks",защо така?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко официално... :1000 (29): Както казах на Кали, едва ли ще има втори балък като мен, който ще се навие да се занимава. :1000 (29):

Ама то тежест ли ти беше да правиш клипа? :)

 

Аз мога да броя точките, не ми е проблем. :))))

Link to comment
Сподели в други сайтове

1424251[/url]']

Колко официално... :1000 (29): Както казах на Кали, едва ли ще има втори балък като мен, който ще се навие да се занимава. :1000 (29):

 

Просто пуснете като списък без видео

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъй като не мога да добавя анкета към предишната тема, правя нова. На този етап явно класацията няма да има клип, а ще се обявява само списък.

 

Гласувайте до 27 септември.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Smith , но ако и другите са достатъчно отговорни, може би ще е най-добре Смит да прави клипчето, ако има тази възможност, а някой от другите двама потребители да брои, когато има време.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Който мисли, че клипът е лесен за правене, нека направи един пробен с резултатите от последното класиране. Иначе ми е все тая кой ще се занимава с класацията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...