Jump to content



Online: Галин feat. Камелия – Само за минута


Препоръчани коментари

-Как така се случи, че работихте заедно с младия изпълнител Галин по съвместна песен?

- Поканата дойде от него, тя си е негова песен. Момчето си е намерило спонсор за клипа. Той ми сподели, че ме е харесвал още от малък, така че за него е една сбъдната мечта. Чух песента, хареса ми, не е типичният дует, който се очаква. Винаги приемам по-различни проекти. Клипът стана интересен, леко дивашки. В нова светлина съм. Надявам се да има успех - момчето заслужава. Като дебютант много добре се представя, както и Фики.

 

Това май го обяснявах на предните страници, но някои ранени души НИ говореха как Камелия е плюла на нещо. :whistling: Леле колко мъка има в тия форуми вчера и днес. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 179
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Това май го обяснявах на предните страници, но някои ранени души НИ говореха как Камелия е плюла на нещо. :whistling: Леле колко мъка има в тия форуми вчера и днес. :1000 (29):

Да, те твърдяха, че Камелия се е лепнала за Галин, ето им истината :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера пуснаха 2 пъти..песента вече е хит

 

 

 

 

 

Най бруталната част на песента:

 

Още помня как изпиваше ме жадно

затова мъчението ще е бавно, бавно, бавно...

 

Ще е много бавно…. много бавно

бавно, бавно, бавно,колко жалко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, те твърдяха, че Камелия се е лепнала за Галин, ето им истината :)

 

Да, това твърдяха и то много страстно. :1000 (29): Но мъката е, че аз им го написах доста преди да излезе песента и сега имат нещо, като шах с пешката. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

-Как така се случи, че работихте заедно с младия изпълнител Галин по съвместна песен?

- Поканата дойде от него, тя си е негова песен. Момчето си е намерило спонсор за клипа. Той ми сподели, че ме е харесвал още от малък, така че за него е една сбъдната мечта. Чух песента, хареса ми, не е типичният дует, който се очаква. Винаги приемам по-различни проекти. Клипът стана интересен, леко дивашки. В нова светлина съм. Надявам се да има успех - момчето заслужава. Като дебютант много добре се представя, както и Фики.

На мен в този клип Камелия много ми напомня за "Ти ела", където е с една червена рокля, определено е за втори път в подобна светлина, но се е справила още по-перфектно, грам не е мръднала за 9 години, даже изглежда и по-добре в този клип.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм бил тук от доста време, но дойдох специално, за да изкажа погнусата си от тази "песен".

 

Първо, мелодия никаква. Това е просто някакъв шум, какафония. На Оцко бозите са като симфония в сравнение.

Второ, Галин "пее" все по-зле във всяка нова песен. Истински пример за деградация. Вместо да подобрява, пой влошава.

Трето, Старелия наистина си показва вече годините. В лице е като ощавена гайда и слоевете грим не помагат. Гласът ѝ е минал през безброй филтри.

 

Като цяло - кръгла нула.

 

Няма да се изненадам, ако стане "хит". Публиката е с ампутирани вкусови възприятия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това май го обяснявах на предните страници, но някои ранени души НИ говореха как Камелия е плюла на нещо. :whistling: Леле колко мъка има в тия форуми вчера и днес. :1000 (29):

Нищо не обяснява. На всички ни беше ясно, че Галин е поканил Камелия, пък и той май сам си беше казал, че той е инициаторът.

Самото парче обаче като музика си е точно в модерната комерсиална вълна, онази, която Камелия оплю - Оцко стайл си е от всякъде.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо не обяснява. На всички ни беше ясно, че Галин е поканил Камелия, пък и той май сам си беше казал, че той е инициаторът.

Самото парче обаче като музика си е точно в модерната комерсиална вълна, онази, която Камелия оплю - Оцко стайл си е от всякъде.

 

Не, не ви беше ясно. Точно това пък никак не ви бе ясно. Основната теза за хейт тук бе, че Камелия се е хванала като удавник за сламка за Галин. Една камара народ се изреди да го повтаря откакто се появи първата информация. Разбирам, че доста хора са изнервени сега, че нищо от предположенията им не се случи, но такъв е живота. Няма сега да ми се хващате за "Оцко стайл", понеже няма друго за какво. Галин си енаправил песен, тя е негова и е поканил Камелия да изпее едно соло.

 

НИЩО ПОВЕЧЕ няма тук.

 

А за какво му трябва Камелия и защо Камелия се е съгласила вече става ясно. От вчера е извадила картечницата и коси чалгата наред. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, не ви беше ясно. Точно това пък никак не ви бе ясно. Основната теза за хейт тук бе, че Камелия се е хванала като удавник за сламка за Галин. Една камара народ се изреди да го повтаря откакто се появи първата информация. Разбирам, че доста хора са изнервени сега, че нищо от предположенията им не се случи, но такъв е живота. Няма сега да ми се хващате за "Оцко стайл", понеже няма друго за какво. Галин си енаправил песен, тя е негова и е поканил Камелия да изпее едно соло.

 

НИЩО ПОВЕЧЕ няма тук.

 

А за какво му трябва Камелия и защо Камелия се е съгласила вече става ясно. От вчера е извадила картечницата и коси чалгата наред. :1000 (19):

Хубаво поясняваш,от твоите постове става ясно,че дори и тази песен да стане хит,то няма да е благодарение на Камелия и няма да се счита за неин.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубаво поясняваш,от твоите постове става ясно,че дори и тази песен да стане хит,то няма да е благодарение на Камелия и няма да се счита за неин.

 

Айде, айде, виждам как мълчите като затиснати вече 2 дни. Щото знаете какво сте говорили цяла година. Толкова сте прозрачни.... :gun_bandana:

 

А как само вървяхте из Рамания с месеци и дебелокожо и надуто като последна инстанция твърдяхте какво ли не след "Престъпно е". :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубаво поясняваш,от твоите постове става ясно,че дори и тази песен да стане хит,то няма да е благодарение на Камелия и няма да се счита за неин.

Хаха, тази песен очаквах да я запеете още онзи ден като видяхте как тръгна, но не закъсняхте естествено. Първоначално очаквахте провал, после се забравихте от кеф по песента и 2 дни се чудихте какво да измислите и сега хита е , че за хита нямала заслуги Камелия, а онзи ден всеки коментар беше от сорта "Добре, че е включването на Камелия, за да ме зариби песента .... " Вие сте на периоди, както ви изнася !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, не ви беше ясно. Точно това пък никак не ви бе ясно. Основната теза за хейт тук бе, че Камелия се е хванала като удавник за сламка за Галин. Една камара народ се изреди да го повтаря откакто се появи първата информация. Разбирам, че доста хора са изнервени сега, че нищо от предположенията им не се случи, но такъв е живота. Няма сега да ми се хващате за "Оцко стайл", понеже няма друго за какво. Галин си енаправил песен, тя е негова и е поканил Камелия да изпее едно соло.

 

НИЩО ПОВЕЧЕ няма тук.

 

А за какво му трябва Камелия и защо Камелия се е съгласила вече става ясно. От вчера е извадила картечницата и коси чалгата наред. :1000 (19):

Добре, на мен ми беше ясно. Рови се ако искаш в коментарите ми - не си спомням да съм хейтила Камелия заради дуета, даже изобщо не съм коментирала темата. За мен обаче това е поредния комерс, точно като онези, които тя плюеше. Музика, аранжимент, изпяване, дори обработката на гласовете, същност ако искам да се "хвана" за нещо, мога и клипа да зачекна. Не е там идеята - просто според мен наистина тази песен е Оцко стайл в тесен и широк смисъл.

 

Твърдо обаче си стоя зад думите, че парчето не ми допада, но само и единствено включването на Камелия + припева се отличават.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

1420172[/url]']

А пишете бре! К`во ви става тия дни? :dontknow: Да пускам ли тук дискусията около "Престъпно е"? :scratch: Тогава бяхте много словоохотливи.... :1000 (29):

 

Камелия призна че Престъпно е провал

 

"- Имахте ли много работа през лятото, което е силен сезон за попфолка?

- Аз съм доволна. Бях на участия, без да имам актуални парчета, които да се въртят в дискотеките. Въпреки това много съм доволна - имам работа и фенове, които най-много ме радват. Заведенията са пълни, така че това ме прави доволна."

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия призна че Престъпно е провал

 

"- Имахте ли много работа през лятото, което е силен сезон за попфолка?

- Аз съм доволна. Бях на участия, без да имам актуални парчета, които да се въртят в дискотеките. Въпреки това много съм доволна - имам работа и фенове, които най-много ме радват. Заведенията са пълни, така че това ме прави доволна."

 

Нищо такова не е признала. Турнето свърши преди месец и на него ясно се видя, че ротацията в дискотеките е само елемент от хитовостта на нещо, но не всичко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има нещо невероятно в тази песен,като наркотик е,много лесно ти се набива в главата и не може да излезе от там.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми харесва песента, признавам. Не разбирам само защо и трябваше да плюе толкова по жанра за комерса като мелотията е типично оцкова и текста сме го слушали в около 12354 варианта :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...