Jump to content



Online: Андреа - Най-добрата


Препоръчани коментари

  • Отговори 180
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Аз ще си въртя тийзъра. ;д

Анелия пак на всяка манджа мерудия. Аман!

 

Жалко, защото наистина очаквах хит. Клипа не бива да се излъчва преди 22 часа според мен - има ужасни сцени.

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Тази вечер от 21.00 часа може да гледате премиерно "Най-добрата" - новото музикално предложение на Андреа" - съобщиха от Планета HD в официалния фейсбук профил на музикалния канал.

 

Припомняме, че тийзърът към видеото на песента "Най-добрата" се появи в началото на май, а фолк звездата заяви, че в лентата е по-скандална отвсякога.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има наистина крадени идеи в клипа, но иначе е доста добър. Песента също е приятна, но нещо й липсва, няма го наистина хитовото. Анелия има много яки вокали в песничката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трагедия!!! :1000 (10): :1000 (10): :1000 (10):

Чувам повече Анелия, отколкото Андреа! :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Както и по-горе се видя, пак сме взаимствали! "Супер сложният" танц накрая даже няма да си направя трудът да го коментирам! Като цяло си останахте с чакането! :roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубави куплети, скучен припев. Има добри моменти във видеото, но е някаква мешавица - има и кофти кадри, разхвърляно е някак... Не го виждам като хит. Да вади нещо в стил Пробвай се или песен с Джамайката, че това ще се забрави след два дни :( Но е някакво разнообразие за нея все пак.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Текст:

 

Всеки знае за теб - как едва до мен се добра.

Но какво от това, че попадна с мен на добра?

Към някакви и никакви пак те влече,

да ме лъжеш с такива - колко си зле...

Щом си падаш по боклуците - радвай им се, пускам те!

 

С коя си бил не се хвали или искаш да ме боли?

От това рейтинга по-голям ще ти стане ли?

И какво от това с колко много жени ще спиш?

Щом не можа, не можа най-добрата да задържиш!

 

Чувала съм това: вече няма свестни жени.

Как да има - кажи, тях изобщо кой ги цени?

да ме лъжеш с такива - колко си зле...

Щом си падаш по боклуците - радвай им се, пускам те!

 

С коя си бил не се хвали или искаш да ме боли?

От това рейтинга по-голям ще ти стане ли?

И какво от това с колко много жени ще спиш?

Щом не можа, не можа най-добрата да задържиш!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото, наистина, разбира се идеята на видеото, но е много разхвърляно всичко. Хаутично, неподредено и малко в повече. Мелодията на песента на моменти звучи като детска песничка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо не ми харесва. Може би все пак видеото е най-трагичния компонент, точно както прогнозирах - манджа с грозде от кадри, ситуации и визии без смисъл.

 

 

Анелия няма нюх!

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам чувството, че песента е била за Анелия, ма тя нещо не я е харесала... :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):
Не, едва ли е така: тя Анче в Открит микрофон каза, че тази песен ще е мегахит, но не може всички хитове да са при нея.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е лош клипа, има добри идеи. Но Андреа пак разчита главно на статисти и декори, отколкото на артистичност.

Отсвирът на песента е като какафонията в "Пак съм тук", допада ми. Като изпълнение определено е зле, на Анелия й лежи много повече и по-ясно се чува текста.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поне като копират, да хванат замисъла на копираното... първо си дарява бъбрека,после някъв я шиба с камшика,за да й се друсат циците... Анелия няма да я коментирам - нея все я канят, за да изпее "Шанананана" след втория припев :1000 (29): Песента не кефи, не се разбира какво пее с това нещастно гласче...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...