Jump to content



Цеца Ражнатович идва за нов голям концерт


Препоръчани коментари

  • Отговори 200
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Така и трябва да е, ние сме граждани на света и харесваме всичко хубаво и качествено.

 

1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif

 

Не, чуждопоклонници сте.

 

А специално сърбите ни мразят и ни имат за цигани. Но не е важно. Важното е да се дерем на кукавицаааааа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif

 

Не, чуждопоклонници сте.

 

А специално сърбите ни мразят и ни имат за цигани. Но не е важно. Важното е да се дерем на кукавицаааааа.

 

Добре, че ни мразят...аз не бях в Белград преди 2 седмици и не видях отношението на хората там към българите. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, че ни мразят...аз не бях в Белград преди 2 седмици и не видях отношението на хората там към българите. :mf_surrender:

 

Важното е ти да ни дотътриш още някой дебил от там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Важното е ти да ни дотътриш още някой дебил от там.

Тука имаме една сръбкиня, Гала Еко се казва, родена е в Канада, ама толко тъпо същество е милата. Иначе и аз съм минавал от там, през границата и няма никакъв проблем, като погледна по- така сериозно и по- така повърхностно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif

 

Не, чуждопоклонници сте.

 

А специално сърбите ни мразят и ни имат за цигани. Но не е важно. Важното е да се дерем на кукавицаааааа.

По-скоро за фашисти. Така ни наричат сърбите, а и македонците.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер, нека има още поводи да ги насираме гадните сръбски говеда. :happybday:

 

Само ме е яд, че не аз организирам концерта на Цеца, ама има време... :mf_surrender: Следващият :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-скоро за фашисти. Така ни наричат сърбите, а и македонците.

Те нали са цъфнали и вързали. Сърбия е над България да, ама другите... Те трябва да са част от нас, както Крим стана от Русия :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те нали са цъфнали и вързали. Сърбия е над България да, ама другите... Те трябва да са част от нас, както Крим стана от Русия :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

Моля? В какъв смисъл. Това е държава на ръба на фалита. По-малка и по територия, население и икономика. В какъв смисъл е над? Да, по чалга може и да е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля? В какъв смисъл. Това е държава на ръба на фалита. По-малка и по територия, население и икономика. В какъв смисъл е над? Да, по чалга може и да е.

Може, значи аз съм в грешка, но според мен там хората живеят по- добре от в България. Голям си иначе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

7188003G.jpg

Това е разположението на залата, нормално ли е местата, който са с червен свят и съответно най-скъпи да са на тези места ?

 

Нормално е - от едната страна беше випът на предния концерт...:)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цеца ще покани за подгряващ изпълнител най-голямата ни звезда ТАТЯНА! :phpgrin2: :1000 (29): :1000 (29):

 

Много ясно, няма кой друг. :)

 

П.п. Хубави песни има жената, не мисля че ще присъствам, но и не мисля че темата е за поп фолк раздела. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не трябва да покани Андреа, за да може още повече да подчертае силата на живото пеене след това. Така ще удари с един куРшум - два заека, хем нейните песни ще изглеждат още по емоционално ангажиращи, хем самата тя ще подчертае колко добре пее на живо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може, значи аз съм в грешка, но според мен там хората живеят по- добре от в България. Голям си иначе.

Сърбия е в икономическа разруха от '99 насам. Добре са от Белград нагоре пюс още 3-4 петна. Източна Сърбия си е един голям Видин, само че с по-хубави панелки и повече неизмазани къщи. :1000 (29):

 

Но диаспората им ги крепи доста.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Светлана Ражнатович бие всички рекорди по продажби на билети за предстоящия си концерт в София



Балканската кралица е продала повече от хиляда билета, за по-малко от седмица, за концерта ѝ на 7 ноември в столичната зала „Арена Армеец". CECA е шокирана от интереса, който предизвика предстоящото ѝ гостуване у нас. „От седмица насам пощата ѝ и нейната фейсбук страница са препълнени с писма от български фенове", заяви мениджърът на сръбската изпълнителка. CECA обещава, че това ще бъде най-разтърсващото шоу, правено някога извън територията на нейната родина. Тя даде специално интервю по темата за сръбската национална телевизия, а на въпроса - защо именно концертът ѝ в България ще бъде най-добрият, тя заяви: „Ние сме изстрадали народи, особено през последните 20-30 години, просто искам да направя тези хора щастливи...".

„Майката на нацията", както я наричат в Сърбия, ще представи на родна земя най-доброто от началото на музикалната си кариера до днес. „Poziv", „Zuto Pile", „Maskarada", „Beograd", „Lepi grome moj", „Zabranjeni grad", „Gore od ljubavi", „Lepotan", „Tacno je", „Rasulo" са само част от всичко, което ще може да чуете в зала „Арена Армеец". Балканската богиня ще пристигне у нас заедно с 14 от най-добрите сръбски музиканти, като репетициите им започват още от началото на месец април. Едно от условията към организаторите на събитието е тя сама да избере кой да подгрява публиката преди нейното излизане на сцената.
Датата е 7 ноември, а мястото е столичната зала „Арена Армеец". Начало 20:00 часа. Билети търсете в мрежата на TicketPro и Eventim на цени от 20 до 55 лева.

Източник: fame.bg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 5 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...