Jump to content



Цеца Ражнатович идва за нов голям концерт


Препоръчани коментари

Тия цигани можеше да почнат само с първата песен, където беше яка атмосферата, и "Чайорие шукарие" и да си ходят. През другото време бяха досадни, особено с версията си на "Лена Магдалена".

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 200
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Тия цигани можеше да почнат само с първата песен, където беше яка атмосферата, и "Чайорие шукарие" и да си ходят. През другото време бяха досадни, особено с версията си на "Лена Магдалена".

:mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искала е да слезе от хеликоптер, но нашите смешници не са й разрешили.

Е, това ли е грандиозното на концерта? Че тя Брена е слязла още 90-та година с хеликоптер директно на стадиона.

Мислех, че ще има видеостени, някакви ефекти, танцьори и прочие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, това ли е грандиозното на концерта? Че тя Брена е слязла още 90-та година с хеликоптер директно на стадиона.

Мислех, че ще има видеостени, някакви ефекти, танцьори и прочие.

Да, обещанията за най-голямото шоу всъщност бяха рекламен трик. Беше си просто концерт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, обещанията за най-голямото шоу всъщност бяха рекламен трик. Беше си просто концерт.

 

Точно това щях да кажа. Просто концерт - естествено страхотен, но нямаше нищо грандиозно, освен Цеца.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки, който е бил на концерта през май 2012 е видял коренната разлика в организацията!Аз лично съм страшно разочарован и меко казано потресен!

Снощния концерт беше промотиран, като най-големия правен извън пределите на бивша Югославия, а се оказа много по-слаб от предишния и в Арена Армеец.Ясно е че няма как в залата да се направи същия концерт като на Ушче миналата година, но хората имаха очаквания, а останаха с пръст в уста!!!Не знам кой е бил организатор, но беше мега зле!Даже самата Цеца го забеляза, защото каза "Този път няма да ме разплачете"!Явно помни плакатите с надпис Volimo te Ceco от предишния концерт, които бяха раздадени от организаторите, и бяха вдигнати от всички щом започна да пее 39,2.Този път нямаше такова нещо!Сцената беше 2 пъти по-малка, даже нямаше видеостена на нея, а 2 черни платна висящи от тавана!Може ли такова нещо - това е класна певица, която заслужава повече!Просто явно някой е искал само да си напълни гушата, и за съжаление успя, защото залата беше по-пълна от предния път, когато много хора се отказаха да присъстват, заради земетресението в нощта преди концерта!

Не стига че концерта започна с половин час по-късно, а и тия мангали(македонци) съсипаха настроението на публиката!Хората започнаха да ги освиркват, но те като че на пук не искаха да си тръгнат!Е как може подгряващи изпълнители именно в концерт на Цеца да са подобни цигани!Това да не е концерт на Сашка Васева?!?Също не ми хареса, че след като най-накрая въпросните подгряващи се махнаха се наложи да чакаме 10-15 минути, за да излязат някакви тепърва да нагласят колони, миркофони и прочее!На предишния и концерт в Арената нямаше подгряващи, и жената излезе на минутата без да закъснее, а да не говорим че предния път пя повече песни от сега, защото концерта започна по-рано и свърши по-късно от снощния!

Иначе забележки към нейната част няма как да имам!Цеца е номер 1!!!Просто организаторите са за бой!

Имаше проблеми и с билетите - оказа се че са продавани билети за едно и също място на няколко човека, или пък такива, които са платили за трибинуте, а се оказва, че трябва да са правостоящи на терена!Просто беше някакъв ужас!Дано им приседнат тия пари на организаторите, защото Цеца си заслужи хонорара, но те печалбата не успяха да си заслужат!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сърцата бяха на Забранения град, не на 39,2.

 

Циганите май са по идея на Цеца, а не на оргнизаторите и продължителната им изява, пак ще се повторя, не е по тяхно желание, имаше един отстрани, който на 2 пъти им казваше да продължават. Явно Цеца е закъснявала.

 

Организаторите са виновни, но не съм убеден, че Цеца се съгласява толкова лесно на някакъв си концерт. Нали уж и тя има изисквания. Все си мисля, че и тя не е подходила сериозно. Moko solution е някаква проста кастинг фирма, няма какво да се очаква от нея.

 

Нямаше го и китаристът Милич, който й пише песните!

 

А това за сълзите, защо веднага го обръщаш в отрицателна светлина. Може просто да е казала, че няма да се поддаде този път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е как да се поддаде, като никой не се погрижи да я изненадя по някакъв начин?!

Този път тя направи жест към публиката, който няма да забравя никога, а именно вдигането на българския флаг докато изпълнява Kukavica!Това беше най-силния момент от концерта за мен!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това със сърцата го имаше и на концерта на Лара Фабиан, но според мен се прави само когато идва изпълнителят за първи път. Макар 2012 да не беше първата изява на Цеца в България. Вчера и аз очаквах да има сърца макар да е изтъркано един вид вече, но можеха да измислят нещо друго ако са искали, а то нищо... Сцената според мен беше толкова малка и на майната си, защото имаше страшно много продадени билети за терена. Платната вършеха страхотна работа за хората по секторите. Но като цяло Моко не се бяха постарали. Месец-два преди концерта им бях писал на официалния им имейл и изобщо не ме отразиха..
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мега яката! Още съжалявам , че не можах да отида ...

Миро Каризмата дали е видял колко хора има на концерта? Дето много му знаеше устата ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никога не бях виждал толкова пияни хора на едно място.

Концертът ми хареса и се забавлявах, но имаше песни, които чувам за първи път,а за сметка на това не бяха изпълнени песни като: "Kuda Idu Ostavljene Devojke", "Trula Visnja", "39,2","Dragane moj",a да не говорим, че съм излязъл да пуша, точно на "Zabranjeni grad".

 

На "Ime i prezime" се разбихме.Озвучаването обаче беше супер зле.Поне там, където се намирах.

Надявам се този в Белград да е по-добър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко линкове и от мен. Извинявам се за нестабилната камера , но тъй като бях пред загражденията ме побутваха доста отвсякъде. Но пък чувството да гледаш Цеца буквално в очите е неописуемо <3

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мене българинът толкова се е изродил от нашите фолк клубове, където стои като пън на сепарето или масата и лочи алкохол докато му падне пердето, та и от там беше всичката тази бира...

 

Много хора имаше, които само седяха и коментираха злобно и със смях феновете които се кефят и раздават. :gun_bandana:

Абсолютно съм съгласен с мнението ти .......и заради това ....

На концерти на сръбски изпълнители - в Сърбия !!!

 

Ако искаш истинска атмосфера....там е мястото ... :happyppl: 1000%20(6).gif :happyppl: 1000%20(6).gif!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, просто тук имаше хора, които грам не слушат сръбско, да се чудиш какво правят там. Българите приемат сръбското като долна чалга, музика за пиене - скара-бира. Ти им обясняваш, че на тях това им е поп музиката, дори й казват естрада, те не вярват...
Link to comment
Сподели в други сайтове

pacho е прав. Доста са изкривени представите за сръбската музика в очите на някой хора. Но мисля, че такъв концерт си е едно открито показно за скептиците, че тази музика си тежи на мястото, а не е предназначена само за квартална консумация

Link to comment
Сподели в други сайтове

pacho е прав. Доста са изкривени представите за сръбската музика в очите на някой хора. Но мисля, че такъв концерт си е едно открито показно за скептиците, че тази музика си тежи на мястото, а не е предназначена само за квартална консумация

Имах в моята компания такива, и след концерта не успяха да се убедят, че е така. :dontgetit:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко линкове и от мен. Извинявам се за нестабилната камера , но тъй като бях пред загражденията ме побутваха доста отвсякъде. Но пък чувството да гледаш Цеца буквално в очите е неописуемо <3

 

"Име и презиме" е жестока, трябваше 2 път да я изпее :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...