Jump to content



Цеца Ражнатович идва за нов голям концерт


Препоръчани коментари

Предният път ги пя. Трябва да налага и нови песни, а както видяхме и чухме те се приеха повече от добре :Vishenka_05:

На мен ми е много любима тази, но на Име и презиме се раздадох подобаващо хаха :happyppl:

Много се изненадах за приема на новите... Не знаех, че са чак толкова популярни

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 200
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Много се изненадах за приема на новите... Не знаех, че са чак толкова популярни

Определено.

Яд ме е за подгряващите.......щеше поне още 5 песни да изпее ако ги нямаше. Не й трябват никакви такива повече, да излиза и да ни почва от раз :D :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Определено.

Яд ме е за подгряващите.......щеше поне още 5 песни да изпее ако ги нямаше. Не й трябват никакви такива повече, да излиза и да ни почва от раз :D :)

Те бяха забавни първите 5 минути. После с еднаквите ритъм и поклащания ме издразниха 😃

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те бяха забавни първите 5 минути. После с еднаквите ритъм и поклащания ме издразниха 😃

Македонци...чисти цигани, Македония скоро няма ли да си я взимаме, ама да не са много циганите и там :D

 

Кой ли се окичи с гривните, имаше доста кралици :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Македонци...чисти цигани, Македония скоро няма ли да си я взимаме, ама да не са много циганите и там :D

 

Кой ли се окичи с гривните, имаше доста кралици :D

Ба кралици...wannabe princesses бяха 😃 Нищо кралско- ни осанка, ни маниери хаха

 

Тая жена пи ли вода изобщо? #цецаемашина

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ба кралици...wannabe princesses бяха 😃 Нищо кралско- ни осанка, ни маниери хаха

 

Тая жена пи ли вода изобщо? #цецаемашина

Не, само с кърпа се бърса :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Енджой, :1000 (29): в 18:20 бях вътре е заех бойна позиция хахахаах. Хубави снимки прави, само че е с много малък зуум за сега, надяваме се, че това ще се промени скоро.

Някакви пиянки сигурно намазаха с тези гривни. :wallbash:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия подгряващите даже искаше един фен опита да ги свали от сцена.

Докато пееха "Чае шукарие" се опита да прескочи огражденията и им сочеше среден пръст, обаче охраната му се насъбра и го усмири.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цеца просто блести по такъв начин, че даже постната сцена, не особено добрата организация, циганите, които "подгряваха" (а по-скоро направиха точно обратното) и пропуснатите песни (най-вече "Лепи громе мой" и "Драгане мой") не ми направиха впечатление. Още съм в еуфория. Нямаме аналог в нашата музика за нея, няма и никога да имаме!

 

Галена е стояла 3-4 реда пред майка ми и баща ми. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Енджой, :1000 (29): в 18:20 бях вътре е заех бойна позиция хахахаах. Хубави снимки прави, само че е с много малък зуум за сега, надяваме се, че това ще се промени скоро.

Някакви пиянки сигурно намазаха с тези гривни. :wallbash:

Много назад ги хвърли, трябваше на вас, дето сте най-отпред :D :)

И какво беше това промишлено количество бира дето се продаваше и изпи......баси олигофренията.

 

Име и презимееееееееееееееееееее изкъртииииииииииииииииииииииии, трябваше два пъти да я изпее минимум :D :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това с бирите беше много зле, айде на трибуните разбирам, ама на терена пак се носеха някакви огромни картонени държачи за чаши - ще кажеш не беше достатъчно фрашкано, и тия си пийват. Да не говорим пъ тъпанарите как пушеха - хем пишеше, че е забранено. Кажи му българин и повече не го обиждай.

 

"Име и презиме" иначе пръсна - изобщо не очаквах такава бурна реакция. "Да раскинем са ньом" и "Позив" също се приеха супер. Другите 2 не толкова, даже противната "5 минута" можеше да ни я спести. И други бяха излишни - веднага се сещам за "Ваздух кои дишем" - не се знаеше, и самата песен е средна работа. Можеше да включи (освен очевидните два пропуска) "39,2" и "Тражио си све" да кажем, на тяхно място.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цеца просто блести по такъв начин, че даже постната сцена, не особено добрата организация, циганите, които "подгряваха" (а по-скоро направиха точно обратното) и пропуснатите песни (най-вече "Лепи громе мой" и "Драгане мой") не ми направиха впечатление. Още съм в еуфория. Нямаме аналог в нашата музика за нея, няма и никога да имаме!

 

Галена е стояла 3-4 реда пред майка ми и баща ми. :D

Галена да спре да си дялка фейса... На нищо не прилича вече.

 

Някой има ли пълен траклист? Интересно ми е в крайна сметка, колко песни изпълни :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да наистина поне да ги беше хвърлила в предните редици на някой от нас поне щяха да бъдат увековечени по начин удобен и достъпен за нейните фенове. Кой знае кой пиян бастун ги хвана хахаа. Споменавайки и думата пиян останах в шок и потрес как изглежда залата след концерта особено назад, където явно се е пила бира с галони :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена да спре да си дялка фейса... На нищо не прилича вече.

 

Някой има ли пълен траклист? Интересно ми е в крайна сметка, колко песни изпълни :)

 

Май 24 по мои сметки:

 

Brat

Doktor

Idi dok si mlad

Ime i prezime

Kad bi bio ranjen

Kukavica

Lepotan

Maskarada

Nagovori

Neodoljiv neumoljiv

Nevaljala

Pet minuta

Pile

Poziv

Pustite me da ga vidim

Sve sto imam i nemam

Tacno je

Vazduh koji disem

Volela sam, volela

Volim te

Votka sa utehom

Zaboravi

Zabranjeni grad

+ Зайди, зайди

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мене българинът толкова се е изродил от нашите фолк клубове, където стои като пън на сепарето или масата и лочи алкохол докато му падне пердето, та и от там беше всичката тази бира...

 

Много хора имаше, които само седяха и коментираха злобно и със смях феновете които се кефят и раздават. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано някой е снимал началото как буквално цялата зала изрева при появата на Цеца. Оставам безмълвен просто. Смразяващо уникално. Не знам ,но според мен снощи просто Цеца написа история с този си концерт. Съдейки по интерес и посещение. Да не говорим и самото придвижване на хората след края на концерта ха ха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май 24 по мои сметки:

 

Brat

Doktor

Idi dok si mlad

Ime i prezime

Kad bi bio ranjen

Kukavica

Lepotan

Maskarada

Nagovori

Neodoljiv neumoljiv

Nevaljala

Pet minuta

Pile

Poziv

Pustite me da ga vidim

Sve sto imam i nemam

Tacno je

Vazduh koji disem

Volela sam, volela

Volim te

Votka sa utehom

Zaboravi

Zabranjeni grad

+ Зайди, зайди

Beograd ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямаше да лочат :D, ако не се продаваше. Но нали трябва да си напълнят гушите някои хора. Теренът не приличаше на нищо накрая........тези дето са чистили сигурно са ги проклинали. Това с цигарите също беше мега зле.

Ние имаме клипчета от самото начало, трябва да ги искам :Vishenka_05:

 

Добре бяха двете видеостени в залата, но винаги съм се чудел защо не пускат и централните, където беше излишно да пише, че пушенето е забранено :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо ли си мисля, че се тиражираше някаква новина, че това щял да бъде най-грандиозният й концерт в чужбина? Нямаше такова нещо за жалост, иначе емоцията е MAX MOTION 100. Признавам.

 

Искала е да слезе от хеликоптер, но нашите смешници не са й разрешили.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това което каза накрая беше, че на Нова година ще има концерт в Бел Експо център, така че ако някой желае да заповяда.

 

Миналата година там са пяли Тропико бенд и не изглежда зле:

http://www.gdezanovu.com/nova-godina-2014/...ar-beograd-/670

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само аз не съм се изказал още. :feminist_en: Страхотен концерт, въпреки закъснението и лошата организация. Подгрявата банда беше кошмарна. На всяко изпълнение се молех да е последно. Всички сме фенове на ъндърграунд музиката, но тези неща се поднасят с мярка. Не може половин час да виеш тия зурни с всякакви цигании и да очакваш да вдигнеш хората. Става досадно в един момент. В крайна сметка не сме мангали.

Цеца беше страхона. Този път беше заложила главно на песните от първите албуми и няколко от последния. Струва ми се, че беше по-кратък концерта този път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...