Jump to content



Цеца Ражнатович идва за нов голям концерт


Препоръчани коментари

Новият дует направо рамазва с гледания: снощи беше постнат 12 и тази вечер в нейния канал има 550 000, а в на Aca Lukas - 300 000. Над 850 000 за 24ч. :helpsmilie: :helpsmilie: :helpsmilie:

 

На мен вече много ми харесва песента, отново добра комбинация между модерното и типичния фолк.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 200
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

  • 1 month later...
Няма да има подгряващи бг изпъл ители на концерта

Да.

 

CECA води най-добрия духов оркестър на Балканите

 

Победителите от най-големия фестивал за духова музика в Гуча - Dzambo Agusevi Оrchestra, на концерта на CECA в зала „Арена Армеец“ на 7 ноември

 

Блестящи виртуозни изпълнения на тромпет и нечувани досега у нас фолклорни ритми ще завладеят всички присъстващи на сцената на едно от най-грандиозните музикални събития за всички времена. За първи път в България и специално за дългоочаквания мега концерт на CECA на 7 ноември идва най-добрият духов оркестър на Балканите и неговата звезда - Dzambo Agushev, известен като „Македонският виртуоз на тромпета“. Уникалната комбинация от традиционна балканска музика, съчетана със съвременно звучене, ще наелектризира до максимум сцената непосредствено преди появата на сръбската прима на поп-фолка. Динамичната музика на Dzambo Agusevi Оrchestra определено ще зареди с много настроение, въодушевление и позитивни емоции публиката в зала „Арена Армеец“.

 

Dzambo Agusevi Оrchestra са състав от девет изключително талантливи и сърцати музиканти, които дават едно ново революционно звучене на духовата музика - Newest Trumpet Revolution. Звездата на оркестъра Dzambo Agushev (Djambo Ozden) още едва на 11-годишна възраст се присъединява към оркестъра, основан от неговия чичо - Koco Agushev, който също е легендарен тромпетист. Младият талант печели редица музикални състезания, сред които "Kumanovo Trumpet Fest", като заема първото място 6 години подред. През 2011 година оркестърът е победител и в най-големия фестивал за духова музика в Гуча, Сърбия - "Assembly of Trumpet Players". Музикантите се радват на заслужена слава както на Балканите, така и в Австралия и САЩ, като популярността им непрекъснато се увеличава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

По трибуните има останали точно 521 места от 7836 общо. Това е страхотен успех за концерта - а има още 2 месеца до самия него, сигурно и тези ще се продадат.

 

При правосноящи със сигурност има доста, изписва ми само "100+", ама и 1000 да се, както се казва, пак ще се продадат, според мен. Браво на Цеца! :Vishenka_05:

 

Аз най-вероятно ще отида с мама и тати. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо се е бъгнала системата, защото билети за правостоящи няма вече.

 

Ценова категория - 30 лв. Цена 30,00 BGN Няма билети - Това е когато се опиташ да поръчаш.

 

Иначе аз съм си взел за правостоящ, някой друг ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо се е бъгнала системата, защото билети за правостоящи няма вече.

 

Ценова категория - 30 лв. Цена 30,00 BGN Няма билети - Това е когато се опиташ да поръчаш.

 

Иначе аз съм си взел за правостоящ, някой друг ?

 

Аз снощи за си взех, а мама и тати - на трибуните. 1000%20(29).gif

 

Иначе наистина само при разписанието пише, че няма, а като влезеш на картата с разположението, оттам вече може.

 

Ох, нямам търпениеееееееееее. Сигурен съм, че ще бъде страхотно преживяване. Нищо че ще съм сам в публиката - аз ще си избухна сам подобаващо. 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Жестока беше, залата беше фраш, на арената не знам как не се задушаваха.

Пя доста стари песни, на Маскарад залата щеше да падне....на Пиле също, Позив и особено на Име и презиме беше адско също. Оригиналът на "Искам те" на Рени също беше със страшен прием. Da raskinem sa njom звучи много добре на концерт и имаше здрав прием.

Озвучаването обаче беше по-лошо от 2012. Миналият път гласът й се чуваше адски, сега нещо ми се стори по-кофти звукът.

 

Подгряващите малко бяха излишни, даже вече към края доста хора се изнервиха хаха

 

2015 каза за концерт в Белград. Сигурно ще е в тяхната Арена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жестока беше, залата беше фраш, на арената не знам как не се задушаваха.

Пя доста стари песни, на Маскарад залата щеше да падне....на Пиле също, Позив и особено на Име и презиме беше адско също. Оригиналът на "Искам те" на Рени също беше със страшен прием. Da raskinem sa njom звучи много добре на концерт и имаше здрав прием.

Озвучаването обаче беше по-лошо от 2012. Миналият път гласът й се чуваше адски, сега нещо ми се стори по-кофти звукът.

 

Подгряващите малко бяха излишни, даже вече към края доста хора се изнервиха хаха

 

2015 каза за концерт в Белград. Сигурно ще е в тяхната Арена.

С коя песен откри и с коя закри?

Link to comment
Сподели в други сайтове

С коя песен откри и с коя закри?

Nevaljala и закри с Sve sto imam i nemam. Искаше със Зайди, зайди, ама не й се получи.

Лудо беше просто.

Иначе да, звук, сцена... куцат малко, трябва да се старае повече за такива концерти, все пак 12 хил. души.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Nevaljala и закри с Sve sto imam i nemam. Искаше със Зайди, зайди, ама не й се получи.

Лудо беше просто.

Иначе да, звук, сцена... куцат малко, трябва да се старае повече за такива концерти, все пак 12 хил. души.

 

Като изключим слабата организация на концерта ..жената излезе и смаза всички в залата :1000 (33):

Дано за следващия да й разрешат хеликоптера..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой каквото и да казва Цеца е закон. Тази жена излезна и буквално помете всички с присъствието си. Не мога да подбера правилните думи за нея. Велика и Кралица !!! Ние бяхме пред сцената и всичко беше перфектно. На моменти обаче личеше ,че Цеца не е доволна от нещо ,но така и не се разбра до края на концерта. Нямам идея как се е чувало назад в залата, но отпред всички буквално изтрещяха след като тя се появи. Евала !!! И сега в крайна сметка доколкото разбрах този концерт за който тя каза през 2015 в Белград ще бъде в Сава център ? Или сръбския ми куца ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой каквото и да казва Цеца е закон. Тази жена излезна и буквално помете всички с присъствието си. Не мога да подбера правилните думи за нея. Велика и Кралица !!! Ние бяхме пред сцената и всичко беше перфектно. На моменти обаче личеше ,че Цеца не е доволна от нещо ,но така и не се разбра до края на концерта. Нямам идея как се е чувало назад в залата, но отпред всички буквално изтрещяха след като тя се появи. Евала !!! И сега в крайна сметка доколкото разбрах този концерт за който тя каза през 2015 в Белград ще бъде в Сава център ? Или сръбския ми куца ...

Сръбската арена е тази.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някои от музикантите й ги нямаше, този Милич не беше там.

Moже да е била изморена - странно този път нито пресконференции, нито интервюта за бг медии. Може и да е много заета с журирането в Пинкове звезде, ама все пак... как си хвърли гривните... това не е истина, като я гледам не носи някакви джунджурии, едва ли са по 100 лева.

 

1z2mxqq.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този път доколкото разбирам и организаторите са други за разлика от тези ,който са били през 2012-та и може би поради тази причина не е давала интервюта и поради тази причина времетраенето на концерта приключи така внезапно.

За портокола тази подгряваща банда буквално обра целия негативизъм на публиката. Логично е да подгрееш 15 мин, а не толкова дълго време. Имаше пропуски, но като излезна Цеца всичко като че ли придоби съвсем друг облик

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този път доколкото разбирам и организаторите са други за разлика от тези ,който са били през 2012-та и може би поради тази причина не е давала интервюта и поради тази причина времетраенето на концерта приключи така внезапно.

За портокола тази подгряваща банда буквално обра целия негативизъм на публиката. Логично е да подгрееш 15 мин, а не толкова дълго време. Имаше пропуски, но като излезна Цеца всичко като че ли придоби съвсем друг облик

Абсолютно излишни бяха. Няма как да чакаме Цеца и да ни "забавляват" някакви мангали... иначе имаше един отстрани, който на 2 пъти ги караше да свирят още - явно тя не е била готова. После тези 5 минути оправяне на микрофони, звук и инструменти също бяха кофти.

Защо ли си мисля, че се тиражираше някаква новина, че това щял да бъде най-грандиозният й концерт в чужбина? Нямаше такова нещо за жалост, иначе емоцията е MAX MOTION 100. Признавам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Факт !!! Концерт като всички останали извън Сърбия нищо по специално, но ние българите включ. и аз в това число сме доволни и на това. Ясна е идеята, че казвайки нещата по този начин целта е била да се ускори продажбата на билети както стана и буквално Цеца разпродаде Арена. А относно мангалите добре свирят момчетата ,но да го правят в някоя кръчма в Лесковац примерно, а не на тази сцена. То си пролича

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сцената буквално беше изтикана от арената, толкова сбита....явно заради многото продадени билети долу за терена. Предният път беше много по-голяма и изнесена напред. Сега от първите сектори, които обикновено остават на заден план от сцената се виждаше най-яко, да бях купил там билет, щях да спестя 15 лв хаха

 

Пачо, ти от колко часа си бил там, за да успееш да се вредиш толкова напред? Гледам, че си успял и с фотоапарата, добри снимки прави :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаровам съм, още съм под въздействието на емоцията, но по дяволите да завършиш със Sve sto imam i nemam, и да пропуснеш Dragane moj и Lepi grome moj... WTF :mf_surrender:

Предният път ги пя. Трябва да налага и нови песни, а както видяхме и чухме те се приеха повече от добре :Vishenka_05:

На мен ми е много любима тази, но на Име и презиме се раздадох подобаващо хаха :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...