Jump to content


Горещ стол с senhor.do.mar


Препоръчани коментари

На горещия стол сяда senhor.do.mar. Въпросите си към него може да задавате до 05.08 21:00h.

Потребителят си запазва правото да не отговори на въпроси, които сметне за ненужни.Обидите се наказват!

 

Ако искате и вие да се запишете, направете го в тази ТЕМА.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравей!

 

 

1.Коя е любимата ти песен на Бритни?

2.Коя ти е любимата песен на Татяна?

3.Пишеш ли още текстове?

4.В кой век би искал да живееш и защо?

5.С каква ориентация си?

6.Би ли ни показал твоя снимка?

7.Колко ника имаш в Раманиа?

8.Зайчето Таня или AMAZING предпочиташ?

9.Какво мислиш за мен?

 

Мерси! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравей! Първо да кажа, че ми направи впечатление, че си откровен и пишеш грамотно, рядко срещано явление тук. :D

 

1. Кога за последно се почувства истински щастлив?

2. Имаш ли истински приятели, на които можеш да разчиташ по всяко време?

3. Влюбвал ли си се?

4. За какво мечтаеш?

5. Харесваш ли Любими ръце? :D

6. Какви впечатление е оставил форума в теб, за потребителите?

7. Има ли такъв, който да те дразни много?

8. Мария или Галена?

9. //-//-// (помисли пак)

10. //-//-// (отново?)

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Здравей, кво става при тебее?

2. Гледал ли си Supernatural и ако да, кои са ти любимите герои?

3. Кой ти е любимият плод?

4. А зеленчук?

5. А тиквата и царевицата зеленчуци ли са според теб? 1000%20(29).gif

6. Има ли песни на Азис от последните му 10-12 насам, които харесваш? 1000%20(29).gif

7. Кой е най-големият хит в момента? А преди него?

8. Обичаш по-тесни, които са по тебе, или по-широки дрехи?

9. Преслава заслужаваше ли да стане Певица на 2011?

10. Как се казва най-добрият ти приятел? А приятелка?

 

Малко простотии, ама викам карай да върви.. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравей!

1.Коя е любимата ти песен на Бритни?

2.Коя ти е любимата песен на Татяна?

3.Пишеш ли още текстове?

4.В кой век би искал да живееш и защо?

5.С каква ориентация си?

6.Би ли ни показал твоя снимка?

7.Колко ника имаш в Раманиа?

8.Зайчето Таня или AMAZING предпочиташ?

9.Какво мислиш за мен?

 

Мерси! :)

 

Здрасти!

 

1. Страшно много са ми любимите песни, Бритни мога да я слушам цял ден без да ми писне. Трудна е да кажа една, нямам някой супер голям фаворит, но да кажем Radar примерно.

2. Дадох, без да се колебая.

3. За жалост отдавна не съм писал нищо, хем напоследък доста неща са ми на главата, а не мога да ги "излея" на лист. Надявам се скоро да ми се върне желанието.

4. Много се иска да съм бил дете през 90-те. Безгрижно детство, игри навън до късно вечер, никакви грижи, без ненужни технологии да те затормозяват, изобщо много по-лесен и забавен живот.

5. Gay and proud. :)

6. Ами нямам против попринцип, но в момента пиша от телефона и няма как. По-късно евентуално...

7. Ника? Т.е. регистрации? Само една, за какво са ми повече.

8. АМА ЦИНК, без съмнение

9. Мисля, че си умен човек, но заради наптрапването на Татяна навсякъде, това често не си проличава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравей! Първо да кажа, че ми направи впечатление, че си откровен и пишеш грамотно, рядко срещано явление тук. :D

 

1. Кога за последно се почувства истински щастлив?

2. Имаш ли истински приятели, на които можеш да разчиташ по всяко време?

3. Влюбвал ли си се?

4. За какво мечтаеш?

5. Харесваш ли Любими ръце? :D

6. Какви впечатление е оставил форума в теб, за потребителите?

7. Има ли такъв, който да те дразни много?

8. Мария или Галена?

9. //-//-// (помисли пак)

10. //-//-// (отново?)

 

Благодаря за комплимента, старая се.

 

1. Тази година нямам много проблеми, слава Богу, нямам причини да съм тъжен и винаги се старая, без значение колко ми е тежко, да обръщам повече внимание на щастливите неща в живота ми. Иначе точно такъв момент, за какъвто питаш, не ми изникна наум, евентуално ще се опитам тази година да направя неща, които да са наистина щастливи моменти.

2. Винаги съм бил най-голям приятел с едната си братовчедка, на нея винаги съм се доверявал, но напоследък малко се отдръпнах - може би се уплаших, като разбрах негативното й отношение към гейовете. Надявам се, когато става време да "излизам от килера" (бахти, колко тъпо звучи на български :D), да успея да й го променя.

3. Да, за жалост. Мисля, че слава богу премина. Страх ме е от такива чувства, честно казано.

5. Естествено, и трите песни на Мария тая година са ми в топ 5. "Любими ръце" обаче кърти отвсякъде.

6. Мисля, че сме много шарено стадо, всякакви типажи хора, не си пестим критиките и обидите. Приятно ми е тук.

7. Има няколко, но предпочитам да не казвам кои, защото като ги знам, ще почнат веднага с ЛС-тата.

8. Ох, много труден въпрос. Последните няколко години е Галена, сякаш.

9. Мария определено има по-добри песни.

10................... Ох, не мога, "Спомен" ми една от най-любимите песни изобщо, ама като кажа "Мария" на фона на Галена, иии... не знам. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Здравей, кво става при тебее?

2. Гледал ли си Supernatural и ако да, кои са ти любимите герои?

3. Кой ти е любимият плод?

4. А зеленчук?

5. А тиквата и царевицата зеленчуци ли са според теб? 1000%20(29).gif

6. Има ли песни на Азис от последните му 10-12 насам, които харесваш? 1000%20(29).gif

7. Кой е най-големият хит в момента? А преди него?

8. Обичаш по-тесни, които са по тебе, или по-широки дрехи?

9. Преслава заслужаваше ли да стане Певица на 2011?

10. Как се казва най-добрият ти приятел? А приятелка?

 

Малко простотии, ама викам карай да върви.. :D

 

1. Амии, почнах да работя предната седмица (в борсата на майка ми), сега се прибрах вкъщи, защото ми стана лошо нещо, но след час някъде мама ще дойде да ми вземе най-вероятно.

2. Естествено, един от най-любимите ми сериали е. Иначе за любим герой - ако говорим между Сам и Дийн, определено избирам Сам. Дийн винаги не ми е допадал, заради сюпото следване на това, което му е предопределено, заради правенето на изводи, без да поглежда нещата от всички гледни точки и т.н. А след осми сезон вече направо ме дразни. Не се спря да бъде гаден егоист, все да спаси тези, за които му пука, без да поглежде в по-широк план. Много ме дразни. :D Иначе може би от всички герои, любим ми е Кастиел, винаги е неразбран и общо взето ми съчувствам. Смятам, че е много смел и честен, просто има страхотно развитие на лисността му през сезоните.

3. От целогодишните, ябълка - класически избор. Иначе много обичам помело, но то е само през лятото (мисля :D).

4. Печен пипер. Суров ми е гаден, ама печен.... това мога да ям по цял ден. :ba:

5. Ъъъ, да, защо да не са? :D

6. Бих казал, че "Сен Тропе" си остава най-добрата. Противно на всякакви приказки, да, аз СЪМ си я слушал за удоволствие, на телофона. Иначе ме кефи много и "Ти за мен си само секс".

7. "Дай ми". Преди него не знам как да го разбирам, ако имаш предвид по-малките от него, това са "Тръпката", "Искам те, полудявам", "Ако ще да звъниш" и "Kiss me baby", иначе ако имаш предвид за предния сезон - "Пак ли", естествено.

8. Много мразя тесни дрехи, имам чувството, че направя ми спират кръвоснабдяваните съм крайниците. :D

9. Определено не. Галена беше фаворит, най-големите хитове имаше Джена.

10. Даниел. Габриела.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравей, Коце.

 

1.Откога си фен на Галена и коя ти беше любимката преди нея?

2.Любима песен на Галена? А в поп-фолка?

3.Как минава лятото? Какво правиш по цял ден?

4.Суеверен ли си?

5.Какво те дразни най-много в хората?

6.Би ли искал да работиш и живееш извън България?

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравей, Коце.

 

1.Откога си фен на Галена и коя ти беше любимката преди нея?

2.Любима песен на Галена? А в поп-фолка?

3.Как минава лятото? Какво правиш по цял ден?

4.Суеверен ли си?

5.Какво те дразни най-много в хората?

6.Би ли искал да работиш и живееш извън България?

 

Здравей!

 

1. Фен на Галена съм откакто се "върнах" към чалгата през лятото на 2010. Просто се запитах: "Коя е тази певица, която има яки песни, хитове, пее добре и изглежда супер?" и след кратък размисъл си отговорих. Та така... Иначе откакто се помня, съм фен на Глория - аз просто бях обсебен от нея като малък. Може би не колкото Планетчо, но както се казва - с нейна касетка лягах, с нейна и ставах. Може би "отдръпването" ми от чалгата през 2007-2008 беше точно защото почна да вади само помии, сега като се замисля...

2. На Галена е "Спри ме". А в поп-фолка... Ами, много труден въпрос - може би "Ако се върнеш" на Есил Дюран.

3. Лятото минаваше точно както го исках - мързеливо, спане до обяд и т.н., докато майка ми ме накара насила да почна да работя при нея. Но пък, за моя огромна изненада, ми хареса. Даже днес ме е яд, че ме върна на обяд и не ме взе после. :D

4. Доскоро не бях, но с времето почвам да имам все повече и повече грижи, та с такива народни вярвания сякаш се успокоявам. Например - да чукнеш на дърво, или ако разсипеш сол, е на нещастие, и т.н. Просто има някакъв чар в тях

5. Двуличието, интригантството и най-вече тесногръдието.

6. Да, имам сериозни намерения да работя и уча в Швеция след като завърша средното си образование.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поздравления за интелигентното поведение, което демонстрираш. Ти си един от потребителите, чийто коментари чета с интерес и с доза яснота, че ще бъдем на едно мнение в много случаи. Качеството на изказ и независимото и аргументирано винаги мислене са сред нещата, които много ценя.

 

Имам само един въпрос на прима виста към теб: Ако си затвориш точно сега очите и си представиш най-щастливия момент в живота си занапред ...

 

... какво виждаш?

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поздравления за интелигентното поведение, което демонстрираш. Ти си един от потребителите, чийто коментари чета с интерес и с доза яснота, че ще бъдем на едно мнение в много случаи. Качеството на изказ и независимото и аргументирано винаги мислене са сред нещата, които много ценя.

 

Имам само един въпрос на прима виста към теб: Ако си затвориш точно сега очите и си представиш най-щастливия момент в живота си занапред ...

 

... какво виждаш?

 

Ооо, страхотен въпрос. Ами, затварям си очите и виждам едно семейство, с мъжа ми и малките ми деца сме седнали на масата, очевидно без тревоги, щастливи, че просто се имаме. Виждам как мога да го целуна и да покажа чувствата си към него на публично място без страх, виждам как всички са ме приели за този, който съм. Ето това е щастие за мен - не ми трябват богатства, нито висока длъжност в работата, нито одобрение от хората, просто един живот без дискриминация, с пълноправие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Привет!

 

1. Признал ли си пред някого твоята сексуалност, и промени ли се отношението на този човек към теб?

2. Колко книги си прочел? И коя от тях ти е влязла най-много под кожата?

3. С какво мислиш да се занимаваш занапред, каква е мечтаната от теб професия?

4. Бил ли си предаван някога, и вярваш ли в истинското приятелство?

5. Когато си в момент на депресия, в която никой не може да те разбере, какво правиш, за да се почувстваш по-добре?

6. Каза, че си бил влюбен. Трудно ли ти беше, защото това си е наистина страшно чувство. И за какъв период от време всичко отшумя?

7. Лесно ли се привързваш към хората?

8. Какво мислиш за Лейди Гага, харесва ли ти като изпълнител?

9. Иии като за финал - ще мачка ли Спиърс с новият си албум, имаш ли големи очаквания?

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Привет!

 

1. Признал ли си пред някого твоята сексуалност, и промени ли се отношението на този човек към теб?

2. Колко книги си прочел? И коя от тях ти е влязла най-много под кожата?

3. С какво мислиш да се занимаваш занапред, каква е мечтаната от теб професия?

4. Бил ли си предаван някога, и вярваш ли в истинското приятелство?

5. Когато си в момент на депресия, в която никой не може да те разбере, какво правиш, за да се почувстваш по-добре?

6. Каза, че си бил влюбен. Трудно ли ти беше, защото това си е наистина страшно чувство. И за какъв период от време всичко отшумя?

7. Лесно ли се привързваш към хората?

8. Какво мислиш за Лейди Гага, харесва ли ти като изпълнител?

9. Иии като за финал - ще мачка ли Спиърс с новият си албум, имаш ли големи очаквания?

 

1. Не, за жалост. Нямам смелост, родителите ми са хомофоби, повечето ми роднини също. Има едно момиче, на което съм почти готов да призная, но ми трябва още малко кураж.

2. Не чета много книги и не гледам много филми. Моята страст са сериалите най-вече. Чета понякога, напоследък почти даже не. Най-любимата ми книга от тези, които съм прочел, е "Квартеронката" на Майн Рид.

3. Икономист, цялото ми семейство се занимава с това. Не че това това е предопределяващо, не съм типа човек, който да следва сляпо волята на родителите си, но изглежда върви през поколенията, и това ме радва.

4. Да, бил съм предаван, от абсолютно най-добрия ми приятел изобщо. Както и се досещаш, това ме промени изцяло, към по-добро според мен. Вярвам в истинското приятелство, но само за момент от живота - не смятам, че е възможно с един човек да бъдеш приятел цял живот.

5. Не съм типа човек, който при депресии да се затваря в себе си и да слуша тъжни песни. При последната ми такава - през априлската си ваканция тая година, си казах: "Осъзнай се малко, помисли защо си депресиран, стигно до дъното на нещата и се опитай да ги осмислиш". Иначе най-голямата ми утеха е, естествено, музиката.

6. Всъщност, "влюбен" е много силна дума по принцип. За мен влюбен означава непрестанно мислене за човека, обект на чувствата, до такава степен, че да не можеш да се съсредоточиш върху задълженията си и да мислиш за каквото и да е друго. Изпитвах го много дълго време, може би целия девети клас. И отшмяването пак стана, като си го наложих. Реално погледнато, това все пак е най-добрия ми приятел, едно такова чувство само щеше да влоши приятелството ни, ако той недай си Боже разбереше, сигурно нямаше повече да ме погледне, а и нищо между нас нямаше как да се случи - той е на 10000% straight, никакъв шанс за каквото и да е. Няма смисъл да изпитваш такива чувства, ако не могат да отвърнат. Та така...

7. Не, много трудно се привързвам, и лесно мога да се отчуждавам. Аз имам това страно качество - когато съм сред непознати, съм напълно затворен в себе си, не разговарям, неудобно ми е, издигам едни такива невидими стени около себе, но... отпусна ли се в един момент, винаги ставам душата на компанията. Но както казах и по-нагоре, тези приятели са до време - ако ще и 5 години да сме неразделни, за няколко месеца мога напълно да ги забравя. Не знам дали това е добро качество обаче, или лошо... :ac:

8. Гага ми беше любимка по времето на Paparazzi - 2009-2010 мисля че беше това. Но в момента ми е страшно противна - евтини номера, албуми по 99 цента, мощни ПР кампании, тъй като се изчерпа за 3 години и всичкия интерес към нея беше заради телефоните в косата й, роклята от месо и другите крайности, до които стигаше, само и само да й се обърне внимание, уж да "изразявала коя е". Както и непрестанното копиране на най-великата изпълнителка на всички времена - Мадона, краденето на песни на килограм и представянето им като нещо не знам какво..... Мога да утре да продължа. Иначе че има 4-5 яки песни, спор няма.

9. Имам страшно големи очаквания, наистина огромни. Очаквам нещо уникално, знаем какво може Бритни, когато пее за себе си и за проблемите, а не за ебане на дансинга. След Femme Fatwhale й трябва нещо наистина много силно. Тя така или иначе няма какво да доказва, но един албум трепач само й увеличава още и още статуса на легенда в музиката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...