Jump to content



Какво мислите за татуировките ?


Препоръчани коментари

Вярно е, че като започнеш няма спиране...

До момента са 5. Сега с един художник рисуваме шеста вече два месеца...

Преди около две седмици имах спор с един колега, който докато пушеше из под задимената му уста ми четеше конско как си тровя организма с това мастило... Хахаха.

Не бих си направил такава на място, което би ми попречило в работата - лице, длани и т.н.

Работодателя не го интересува какво имам под дрехите... В повечето случаи де... Хаха

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Харесват ми и бих си направил временна, но постоянна в никакъв случай. Не съм сигурен дали повечето хора осъзнават, че това е нещо, което ще бъде изрисувано върху тялото ти до деня в който умреш..

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Нямам против. Някои са много красиви, други грозни или прекалено много и големи, но въпрос на вкус.

Аз съм малко сантиментална и предпочитам да значат нещо. Имам една малка на лявата китка и вероятно ще си направя още след време. Сега просто не ми идва от вътре.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...
Харесват ми, но да ги гледам. Едва ли бих си направила.

Не съдя хората, които ги харесват и дори са се "нарисували" целите, просто лично за себе си смятам, че нито биха ми подхождали, нито биха ми харесвали, когато са върху мен. Освен това, макар и в 21-ви век, все още повечето професии имат ограничения за татуировките и биха ми попречили.

Естествено, не изключвам възможността един ден да си направя малка, дискретна татуировка със сантиментално значение. Но за момента нямам такива желания.

И мен това ме разочарова много.

Как може повечето професии да имат ограничения за тях?

Да си компетентен по една тема няма нищо общо с това дали си си нарисувал тялото. :gun_bandana:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И мен това ме разочарова много.

Как може повечето професии да имат ограничения за тях?

Да си компетентен по една тема няма нищо общо с това дали си си нарисувал тялото. :gun_bandana:

Няма, разбира се, но за съжаление има много хора със закостеняло мислене (виждаме какво се случва по света, да вземем предвид например референдума във Великобритания), които смятат, че ако имаш татуировки, си наркоман. :wacko:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 5 years later...

Аз съм ЗА и имам няколко мънички.

Човек като реши да си направи татуировка трябва да е сигурен в избора си - един приятел искаше да го карам при моя татуист и ми вика "аз проверих в лазерни клиники, та съм спокоен, че може да се махне" и бях в шок :D Или правиш и не махаш, или изобщо не правиш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
От 13.12.2015 г. от 23:18, -A. каза:

Аз мисля, че е време да си направя.

Минаха годините а все още го искам.

Като цяло направи ли?! 😫

Иначе, по темата, имам 4 засега.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...