Jump to content



Какво мислите за татуировките ?


Препоръчани коментари

Нямам. И не, не бих.

 

Харесвам тялото си без разни рисунки и драсканици по него, които биха ми се стрували супер яки сега, пък след 2, 5 или 10 години да се чудя как да ги махна. Предполагам, че много млади хора ги намират за интересни, защото е нещо забранено, нетипично и пр., но сто про това с времето отминава. Без откачалките разбира се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесвам татуировките, стига да са със някакъв смисъл, а не просто ей така за кефа.Аз имам четири, като всяка една си има послание, а и изглеждат много добре.Първата си я направих през 2010 година и се съмнявам някога да ми писне, защото тя ми е най-ценната /сестра ми има същата/.В момента обмислям да си направя пета, която ще е доста по-мащабна от четирите и се надявам да си осъществя желанието в най-скоро време.:)

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам. И не, не бих.

 

Харесвам тялото си без разни рисунки и драсканици по него, които биха ми се стрували супер яки сега, пък след 2, 5 или 10 години да се чудя как да ги махна. Предполагам, че много млади хора ги намират за интересни, защото е нещо забранено, нетипично и пр., но сто про това с времето отминава. Без откачалките разбира се.

Споделям мнението ти! И аз не бих.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесвам татуировките, стига да са със някакъв смисъл, а не просто ей така за кефа.Аз имам четири, като всяка една си има послание, а и изглеждат много добре.Първата си я направих през 2010 година и се съмнявам някога да ми писне, защото тя ми е най-ценната /сестра ми има същата/.В момента обмислям да си направя пета, която ще е доста по-мащабна от четирите и се надявам да си осъществя желанието в най-скоро време. :)

 

Ей-това пък е другото.

 

Направиш ли си една, почти винаги следва втора. След това - трета и така, докато се нарисува човек целия. 1000%20(29).gif1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей-това пък е другото.

 

Направиш ли си една, почти винаги следва втора. След това - трета и така, докато се нарисува човек целия. 1000%20(29).gif1000%20(29).gif

Тва си е като закон. :1000 (29): Колкото и да си вярвах, че няма да повторя..повторих,потретих, че и почетвъртих.. :1000 (29): Да видим петата кога ще е факт. :a040:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тва си е като закон. :1000 (29): Колкото и да си вярвах, че няма да повторя..повторих,потретих, че и почетвъртих.. :1000 (29): Да видим петата кога ще е факт. :a040:

Аз мисля да си направя на крака и разбира се да има послание :)) Споделих го на родителите ми и ми казаха че няма проблем ;д Идеята ми е да пише тва дет съм решил на арабски :))

 

 

пс Иначе не съжаляваш че си си направил,нали ? ;р

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз мисля да си направя на крака и разбира се да има послание :)) Споделих го на родителите ми и ми казаха че няма проблем ;д Идеята ми е да пише тва дет съм решил на арабски :))

пс Иначе не съжаляваш че си си направил,нали ? ;р

Аз като си правих не го споделих на нашите :1000 (29): , а и то стана без да го мисля.Един ден подхвърлих идеята на сестра ми да си направим, при което тя ентусиазирана се съгласи.Без много да се чудим какво да си татуираме си избрахме и след 4 часа вече бяхме украсени с цяло четириредово стихче. :1000 (29):

Не съжалявам, няма и да съжалявам.Толкова много си обичам татуировките, че дори си казвам, че са мои деца. :1000 (29):

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е,то и аз такива разни рисунки не одобрявам,но примерно,някакво послание и тн,защо не ;д ?

 

 

пс Аз вече съм решен да си направя една ;х

 

Ем ако си убеден, че ще ти харесва това послание да стои върху тялото ти с.. десетилетия и ще е винаги актуално за теб, ОК. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз имам две. Едната е в памет на любим човек, а другата е нещо, което ми дава сила в трудните моменти. Смятам в скоро време да си направя и трета :1000 (29): Разбира се, отново с важно послание за мен. Не приемам хората, които се драскат само за гъзария..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Идеята по принцип ми харесва,много искам да си направя с посланието в началото на "Не си ми спешен" 1000%20(29).gif - "Да опознаеш себе си - това означава да откриеш вечната любов"!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
ако някой ден имам по-хубаво тяло.. :1000 (29):

т.е. никога няма да си направиш :Vishenka_05: :gun_bandana: :D

Аз харесвам татуировките, ама не бих си направил.. Ще ми омръзне след време, а пък махането е трудно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това лято си направих временна. Падам си по по-естетичните и ненатрапчивите, трябва да има и смисъл, зависи и от мястото. Предпочитам надписи. Но за постоянни съм против. От един момент в живота нататък вече стои несериозно. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесват ми, но да ги гледам. Едва ли бих си направила.

Не съдя хората, които ги харесват и дори са се "нарисували" целите, просто лично за себе си смятам, че нито биха ми подхождали, нито биха ми харесвали, когато са върху мен. Освен това, макар и в 21-ви век, все още повечето професии имат ограничения за татуировките и биха ми попречили.

Естествено, не изключвам възможността един ден да си направя малка, дискретна татуировка със сантиментално значение. Но за момента нямам такива желания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...