Jump to content



Ще гласувате ли?


Препоръчани коментари

  • Отговори 73
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Това не е начинът. После когато се оплакваш с какво право ще го правиш след като не гласуваш?

Проблемът е, че няма за кого да се гласува. На кого можем да имаме доверие днес?

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако не бяха изцепките на Волен в Батак можеше за него да вотна.. За ГЕРБ, ДПС и БСП определено няма да е. :gun_bandana:

Важното е да изберем най-малкото зло, ясно е че всички искат да дойдат на власт и да цоцат както се казва, ама то май вече няма от къде, освен от трибуквието.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не гласуваш е най-глупавото нещо на света в момента... :mf_surrender:

 

При всички тези 45 партии и коалиции доста гласове ще бъдат, един вид, загубени (за справка на предишните парламентарни избори бяха 20 и близо 8% от гласоподавателите не бяха представени в НС). Те така или иначе и по един или друг начин след това се разпределят м/у партиите/коалициите, които са преминали 4% минимална бариера, но не е там въпросът. Ако искате подробно мога да ви обясня как се разпределят мандати по Хеър с двойна квота, какъвто е методът в България в момента.

Ниска избирателна активност означава и по-малко като брой гласове необходими за влизане на всяка партия/коалиция в парламента, а при един по-шарен парламент най-вероятно ще гледаме повторение на тройната коалиция, но без НДСВ.... Е, не мерси! Аз ще си гласувам за ГЕРБ или АТАКА - ще го реша утре ;)

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

За сега клоня към бюлетина №17, въпреки че най-вероятно в момента на гласуването ще избера партията, за която да пусна вота си. Ако партията на Жорж Ганчев е в листата, ще я подкрепя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да мога да гласувам, защото късно се сетих, че от чужбина трябва да се попълнят декларации от по-рано. И все пак, призовавам всеки, който има право да го упражни утре!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами така е....Само тя изглежда нормална.

Напротив - вчера водещата на "Здравей, България" я направи за 2 стотинки. Не й е хубаво мисленето.

 

А да попитам тези, които не са български граждани един въпрос: Какво правите тук? Нямате ли родина? За единия знам, че е румънец, а другият друго освен турчин, евреин или циганин не вярвам да е ... Не е логично в България да живеят какви ли не ... хмм, хора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив - вчера водещата на "Здравей, България" я направи за 2 стотинки. Не й е хубаво мисленето.

 

А да попитам тези, които не са български граждани един въпрос: Какво правите тук? Нямате ли родина? За единия знам, че е румънец, а другият друго освен турчин, евреин или циганин не вярвам да е ... Не е логично в България да живеят какви ли не ... хмм, хора.

А какво ще кажеш за българите, които живеят в чужбина? Ще ти хареса ли, ако се държат по подобен начин като твоя. Трябва да бъдем толерантни към останалите, независимо какви са. В крайна сметка все сам прави своя избор как да живее и т.н., не си ти този, който да им държи сметка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А какво ще кажеш за българите, които живеят в чужбина? Ще ти хареса ли, ако се държат по подобен начин като твоя. Трябва да бъдем толерантни към останалите, независимо какви са. В крайна сметка все сам прави своя избор как да живее и т.н., не си ти този, който да им държи сметка.

Вярно е - не съм аз този, който ще им държи сметка, а държавата. Точно заради това, че сме толерантни и модерни, в нашата китна България има хиляди цигани и турци, които се увеличават всеки Божи ден и са толкова единни, особено по избори и по време на кражби. Да позволиш на поробителя ти да живее в същата тази страна, където много години преди това са живели борците за свобода, е грях!!! Не можем да позволим на гражданите ни да живеят грях, най-вече говорейки с хора от това естество.

 

Естествено, че одобрявам, когато българин не може да се справи с положението - независимо дали то било морално или социално. На запад е по-сигурно, а и рядко се случват изцепки като тези в България ... затова и държавата (А не родината!!!) ни е епична и става винаги за посмешище през чужденците.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз нямам право да гласувам,но агитирам хората да подкрепят Меглена Кунева.

Знаеш ли коя е Кунева-Прънова?!?!

 

Освен това 2001 - народен представител, т.е. депутат от НДСВ

2006 - еврокомисар предложен от тройната коалиция, по-конкретно Станишев

2012 - независим кандидат за президент

2013 - кандидат за народен представител от някаква си нова партия, в която и другите членове са минали през половината съществуващи партии в България...

 

Такива политически кур*ви не ни трябват!!!

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вярно е - не съм аз този, който ще им държи сметка, а държавата. Точно заради това, че сме толерантни и модерни, в нашата китна България има хиляди цигани и турци, които се увеличават всеки Божи ден и са толкова единни, особено по избори и по време на кражби. Да позволиш на поробителя ти да живее в същата тази страна, където много години преди това са живели борците за свобода, е грях!!! Не можем да позволим на гражданите ни да живеят грях, най-вече говорейки с хора от това естество.

 

Естествено, че одобрявам, когато българин не може да се справи с положението - независимо дали то било морално или социално. На запад е по-сигурно, а и рядко се случват изцепки като тези в България ... затова и държавата (А не родината!!!) ни е епична и става винаги за посмешище през чужденците.

Ти нали също искаше да живееш в чужбина, след като завършиш? Приятно ли ще ти е да говорят за теб с пренебрежение, неодобрение и т.н. България става за "посмешище" не заради хората, които живеят тук, а заради политиката и управлението. Ако политиците се грижеха на първо място за гражданите си, ако ги слагаха тях на първо място, а не парите на съвсем друго ниво щяхме да бъдем и нямаше да бъдам за посмешище пред чужденците, както ти казваш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен пък е печена ;д И май,баба Ванга беше казала че като жена превземе властта,България ще се оправи.

 

/сериозно ви казвам че съм го чел някъде./

Това не означава, че Кунева ще е тази, която ще ни оправи. След предстоящите избори ще има ново правителство, след него вече евентуално може да се направят нови партии, с нови лица или утвърдени такива и да се избере нещо. Аз също съм го чел и ставаше въпрос за 2017 или 18 година. А тогава тъкмо управлението вероятно на ГЕРБ ще приключи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти нали също искаше да живееш в чужбина, след като завършиш? Приятно ли ще ти е да говорят за теб с пренебрежение, неодобрение и т.н. България става за "посмешище" не заради хората, които живеят тук, а заради политиката и управлението. Ако политиците се грижеха на първо място за гражданите си, ако ги слагаха тях на първо място, а не парите на съвсем друго ниво щяхме да бъдем и нямаше да бъдам за посмешище пред чужденците, както ти казваш.

Едва ли е така, както го казваш, защото точно това е смешното - българи живеят с турци в една държава и се оставят на тяхното влияние, бъдейки наивни. Просто ни трябва или Яне Янев или Волен Сидеров за премиер и ще се оправи положението.

 

Да, искам да живея в чужбина, но там, където ще отивам, няма хора, които да са ни били поробители и да са ни тъпкали 5 века, няма и такива, които днес живеят тук, за да се опитат да повторят това, което се е случило в рамките на 1396 - 1878 г. Смея да го кажа това, защото отлично знаем кой е бил тиранинът, а отделно и познавам културата и начина на живот на мексиканците, страната им ми харесва, както и това, което биха ми предложили - точно затова и отивам да живея и работя там. Мога да дам пример с Добрина Кръстева/Христева (не знам как й се произнася фамилията) - мексиканска актриса от български произход. Преди повече от 30 години емигрира с родителите си там и е играла над 20 роли.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен пък е печена ;д И май,баба Ванга беше казала че като жена превземе властта,България ще се оправи.

 

/сериозно ви казвам че съм го чел някъде./

Това са интерпретации - Ванга казва нещо от рода на "Руса жена ще помогне на България", което не означава буквално, че ще бъде управляваща ;)

Говори също и за висок мъж от чужбина, който не е Симеон, мъж на около 60години, мъж, който само работи и си мълчи, мъж, който ще ни сближи с Русия и прочие :D

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

ВОЛЕН !!!!!!!!! Един ненормален и луд с главата ни трябва!!!!! Или ще ни оправи или ще ни съсипе още повече, но определено не искам да се дава нов шанс на НИКОГО от досегашните!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едва ли е така, както го казваш, защото точно това е смешното - българи живеят с турци в една държава и се оставят на тяхното влияние, бъдейки наивни. Просто ни трябва или Яне Янев или Волен Сидеров за премиер и ще се оправи положението.

 

Да, искам да живея в чужбина, но там, където ще отивам, няма хора, които да са ни били поробители и да са ни тъпкали 5 века, няма и такива, които днес живеят тук, за да се опитат да повторят това, което се е случило в рамките на 1396 - 1878 г. Смея да го кажа това, защото отлично знаем кой е бил тиранинът, а отделно и познавам културата и начина на живот на мексиканците, страната им ми харесва, както и това, което биха ми предложили - точно затова и отивам да живея и работя там. Мога да дам пример с Добрина Кръстева/Христева (не знам как й се произнася фамилията) - мексиканска актриса от български произход. Преди повече от 30 години емигрира с родителите си там и е играла над 20 роли.

Като ми каза, че предпочиташ Янев или Болния ми стана ясно всичко. Няма нужда. КАТО ТОЛКОВА СИ ЗАГРИЖЕН ЗА БЪЛГАРИЯ И Я ОБИЧАШ ОСТАНИ ТУК И ЖЕВЕЙ ТУК, РАЗВИВАЙ СЕ ТУК, БОРИ СЕ ТУК. Писнало ми е от менте патриоти като теб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив - вчера водещата на "Здравей, България" я направи за 2 стотинки. Не й е хубаво мисленето.

 

А да попитам тези, които не са български граждани един въпрос: Какво правите тук? Нямате ли родина? За единия знам, че е румънец, а другият друго освен турчин, евреин или циганин не вярвам да е ... Не е логично в България да живеят какви ли не ... хмм, хора.

е не съм турчин, нито циганин или евреин въпреки, че последните също може да са българи... Британец съм и съм убеден, че съм направил доста повече от теб за България и икономиката и. Това е третият подобен коментар "Какво правите тук?" за седмица, е вече мисля да не приема толкова присърце коментари като на моя сънародник Едуард Стърнс “Няма по-прост народ от българския”... да не говорим с каква слава се носи на българите в родината ми, мисля, че целият свят знае... но мамка му "Какво правя тук?!?!"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като ми каза, че предпочиташ Янев или Болния ми стана ясно всичко. Няма нужда. КАТО ТОЛКОВА СИ ЗАГРИЖЕН ЗА БЪЛГАРИЯ И Я ОБИЧАШ ОСТАНИ ТУК И ЖЕВЕЙ ТУК, РАЗВИВАЙ СЕ ТУК, БОРИ СЕ ТУК. Писнало ми е от менте патриоти като теб.

Ти не искаш Янев или Болния, защото си турчин и предпочиташ ДПС. Много хубаво. Ако аз съм менте патриот, не знам ти какво си ... Развивай се в Анадола.

 

Загрижен съм за България, защото тук е мястото, където съм се родил и израснал, защото тук е мястото, където се борих с една доста тежка болест и успях да се справя, въпреки трудния начин на живот, защото тук станах човек.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...