Jump to content



Beyoncé - Общи приказки


Препоръчани коментари

Бионсе преди час пусна нов албум....Нищо не разбирам.Тая жена нормална ли е?14 песни и 17 клипа накуп.......

http://www.youtube.com/user/beyonce/videos

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 213
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Бионсе преди час пусна нов албум....Нищо не разбирам.Тая жена нормална ли е?14 песни и 17 клипа накуп.......

http://www.youtube.com/user/beyonce/videos

ахаха верно е луда!

пс; Анелия ще има материал за нов клип. :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Американската звезда Бионсе изненада всички в музикалния и шоу бизнеса с пускането в петък на чисто нов албум, за който никой не знаеше, че се задава сега.

Той е наречен просто Beyoncé, представен е като "визуален албум", съдържа 14 песни, продава се единствено на iTunes платформата на "Епъл", струва 15.99 долара и не може да се сваля песен по песен, а трябва да се купи целият.

Всичко това е доста необичаен подход за съвременния начин на предлагане на музика, според който нов албум се обявява месеци предварително, предлага си на максимален брой места и може да се изтегля от интернет парче по парче.

 

Beyoncé, в който гостуват още Франк Оушън, Дрейк и Джей Зи, обаче е по-различен - към всяка песен има музикално видео, както и три допълнителни клипа в албума. Това прави общо 32 записа и видео клипа плюс брошура за албума.

 

За това, че певицата подготвя нов албум, се носеха слухове от една година. Тя бе забелязана да снима видео клипове на различни места по света и дори бяха пуснати няколко откъса от песни. Но издателите й твърдяха до миналата седмица, че нов албум ще има някъде през 2014г.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На това му се казва шокиращо приятна изненада. Ей така от нищото и цаап новия албум на Би. Сега ако включи и България във втората част на турнето догодина работа ще заспи на 100 % :da:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес, като прочетох новината в училище, останах потресен. Тази жена ми се издигна страшно много в очите! Да пуснеш албум без никакво предупреждение, обявена дата или каквото и да е, и то със 17 клипа е изключително смело и нестандартно решение. Евала за смелостта! И то е пуснат в четвъртък, на далеч не толкова малката цена от 16-17 долара. Е това е то - Бионсе е надраснала периода, в който търси продажбите, първите места и т.н. Всичко е в името на музиката и изживяването на феновете. Мисля, че от днес съм й фен!

 

Изгледах 30-секундните клипчета и да, личи си, че клиповете са не особено впечатляващи и еднообразни, но веднага си личи страхотното качество и експерименталност, която струи от целият проект. Веднага мога да кажа, че има поне 5 супер песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес, като прочетох новината в училище, останах потресен. Тази жена ми се издигна страшно много в очите! Да пуснеш албум без никакво предупреждение, обявена дата или каквото и да е, и то със 17 клипа е изключително смело и нестандартно решение. Евала за смелостта! И то е пуснат в четвъртък, на далеч не толкова малката цена от 16-17 долара. Е това е то - Бионсе е надраснала периода, в който търси продажбите, първите места и т.н. Всичко е в името на музиката и изживяването на феновете. Мисля, че от днес съм й фен!

 

Изгледах 30-секундните клипчета и да, личи си, че клиповете са не особено впечатляващи и еднообразни, но веднага си личи страхотното качество и експерименталност, която струи от целият проект. Веднага мога да кажа, че има поне 5 супер песни.

Много се радвам,че си го усетил по този начин.Евала.

 

Ето и нейния коментар за това,защо го е направила:

 

"Не исках да пускам музиката си както съм го правила преди. Писна ми от това. Чувствам, че мога да говоря директно с моите фенове. Почувствах, че не искам никой да издаде кога ще излезе албума ми. Просто исках да излезе, когато е готов от мен за моите фенове"

 

И аз вече си имам 2-3 фаворита на първо слушане,но изчаквам да чуя целите песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаква се следващата седмица да бъдат пуснати два водещи сингъла от албума.

 

Би е изпълнила "XO" на концерта в Чикаго вчера.

 

 

 

1507569_626311757433319_449337488_n.png

1468559_626311927433302_1474334885_n.jpg

1463112_626311900766638_1042385078_n.jpg

1474589_626311800766648_1462588129_n.png

 

"Beyoncé" е на първо място в itunes в над 100 държави.

 

#1 United States

#1 United Kingdom

#1 Anguilla

#1 Antigua and Barbuda

#1 Argentina

#1 Armenia

#1 Australia

#1 Austria

#1 Azerbaijan

#1 Bahrain

#1 Barbados

#1 Belarus

#1 Belgium

#1 Belize

#1 Bermuda

#1 Bolivia

#1 Botswana

#1 Brazil

#1 British Virgin Islands

#1 Brunei Darussalam

#1 Bulgaria

#1 Cambodia

#1 Canada

#1 Cayman Islands

#1 Chile

#1 Colombia

#1 Costa Rica

#1 Cyprus

#1 Czech Republic

#1 Denmark

#1 Dominican Republic

#1 Ecuador

#1 Egypt

#1 El Salvador

#1 Estonia

#1 Finland

#1 France

#1 Germany

#1 Ghana

#1 Greece

#1 Guatemala

#1 Honduras

#1 Hong Kong

#1 Hungary

#1 India

#1 Indonesia

#1 Ireland

#1 Israel

#1 Italy

#1 Japan

#1 Jordan

#1 Kazakhstan

#1 Kenya

#1 Latvia

#1 Lebanon

#1 Lithuania

#1 Luxembourg

#1 Macau

#1 Malaysia

#1 Malta

#1 Mexico

#1 Moldova

#1 Mozambique

#1 Namibia

#1 Netherlands

#1 New Zealand

#1 Nicaragua

#1 Nigeria

#1 Norway

#1 Panama

#1 Paraguay

#1 Peru

#1 Philippines

#1 Poland

#1 Portugal

#1 Romania

#1 Russia

#1 Saint Kitts and Nevis

#1 Saudi Arabia

#1 Singapore

#1 Slovakia

#1 Slovenia

#1 South Africa

#1 Spain

#1 Sweden

#1 Switzerland

#1 Taiwan

#1 Thailand

#1 The Bahamas

#1 Trinidad and Tobago

#1 Turkey

#1 Ukraine

#1 United Arab Emirates

#1 Uzbekistan

#1 Venezuela

#1 Vietnam

#1 Zimbabwe

#2 United States

#2 Barbados

#2 Nigeria

#2 The Bahamas

#2 Turkey

#3 Kenya

#3 Trinidad and Tobago

#4 Antigua and Barbuda

#6 Australia

#6 Israel

#7 Ghana

#7 Mauritius

#7 New Zealand

#8 Singapore

#9 Canada

#10 Brazil

#12 Botswana

#12 South Africa

#15 Mozambique

#15 Sri Lanka

#24 Philippines

#28 Taiwan

#32 Chile

#37 Malaysia

#41 Hong Kong

#106 Mexico

#116 Russia

#159 Japan

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направо размаза с тоя ход! Най-голямата.

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Едноименният албум на Бионсе „Beyonce”, който тя изненадващо пусна само в iTunes в четвъртък, е бил продаден в над 430 000 копия малко повече от един ден по-късно, което ще й гарантира челната позиция в класацията Billboard 200, когато тя бъде публикувана в средата на следващата седмица. В първите три часа след пускането му, с което изпълнителката изненада всички “Beyonce” е продал малко над 80 000 копия. Това означава, че продажбите в петък са били около 350 000. До крайния срок на изготвянето на класацията албумът може да достигне продажби от над 600 000 копия. Пуснатият ексклузивно в iTunes албум се продава за 15.99 и съдържа 14 песни, които до 20 декември не могат да бъдат купувани поотделно, както и 14 съпътстващи ги видеоклипове, както и допълнително бонус съдържание. Засега няма обявена дата за пускането на албума на CD във физическите магазини. С достигнатите продажби от 430 000 “Beyonce” вече е на път да запише най-големият дебют от страна на жена изпълнител, откакто за една седмица през ноември 2012 г. Тейлър Суифт продаде невероятните 1.2 млн. копия от албума “Red”. Ако прогнозите за продажби в размер на 600 000 копия се оправдаят, това ще гарантира на Бионсе най-силната дебютна седмица и най-високите продажби за едно седмичен период в кариерата й. Нейният албум “B’day” започна с продажби в размер на 541 000 копия през септември 2006 г.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Албума е изключителен!

Видеата са много идейни, монтажа е на много високо ниво, да не говорим за визиите й..

Парчетата са си абсолютно в неин стил, супер приятни."Pretty hurts" ми се наби веднага в главата, жестока песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес, като прочетох новината в училище, останах потресен. Тази жена ми се издигна страшно много в очите! Да пуснеш албум без никакво предупреждение, обявена дата или каквото и да е, и то със 17 клипа е изключително смело и нестандартно решение. Евала за смелостта! И то е пуснат в четвъртък, на далеч не толкова малката цена от 16-17 долара. Е това е то - Бионсе е надраснала периода, в който търси продажбите, първите места и т.н. Всичко е в името на музиката и изживяването на феновете. Мисля, че от днес съм й фен!

 

Изгледах 30-секундните клипчета и да, личи си, че клиповете са не особено впечатляващи и еднообразни, но веднага си личи страхотното качество и експерименталност, която струи от целият проект. Веднага мога да кажа, че има поне 5 супер песни.

Каква наивност да си мислиш, че продажбите не я интересуват. Разбира се, че я интересуват, защото от тях прави пари. И предвид доста неуспешната и предишна албумна ера, Бионсе имаше нужда от нещо наистина изключително, за да е в светлините на прожекторите и всички да говорят за нея. Резултатът е, че за разлика от други тази и минали годин, тя определно нацели как да го направи. Маркетинговата кампания по албума или по-скоро липсата на такива до самото му излизане всъщност е брилянтен тактически ход, който й гарантира медийна истерия, всички говорят за нея и съответно големи продажби. Рискован ход, но в крайна сметка съдбата обича смелите :)

 

ПП: Не съм слушал албума още, но и това ще направя скоро :)

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Първите два сингъла ще бъдат "XO" и "Drunk In Love", като те са избрани да бъдат пускани по радиата. Клиповете на парчетата се очаква да бъдат пуснати утре във VEVO.

 

За "Drunk In Love" се очакваше,но избора на другата песен ме изненада.На мен лично ми изпъкват други парчета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Баси майката...терминира ВСИЧКИ!

 

Apple today announced that BEYONCÉ has become the fastest selling album ever on the iTunes Store worldwide with an unprecedented 828,773 albums sold in just its first three days. BEYONCÉ also broke the US first week album sales record with 617,213 sold and proved to be a global success going to number one in 104 countries.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз нещо не разбрах ... пуснала е албум в itunes, без физически носител, със 17 песни клипа и 14 нови песни, които не могат да се купуват отделно, без да обявява за него, надявайки се просто на мълвата, и е продала 800k за три дни? :mf_surrender: Малко невъзможно ми се струва.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз нещо не разбрах ... пуснала е албум в itunes, без физически носител, със 17 песни клипа и 14 нови песни, които не могат да се купуват отделно, без да обявява за него, надявайки се просто на мълвата, и е продала 800k за три дни? :mf_surrender: Малко невъзможно ми се струва.

Е да де, ама това е положението..Направи брилянтен маркетингов ход и всички говорят за това.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се надявах през годините, че някой ще се осмели да разбие стереотипа за пускане на албум налаган толкова много години. Всички сайтове, вестници - всички говорят за това и без да плати и стотинка за реклама. Честно да си призная очаквах Гага да изпробва нещо ново, но браво на Бионсе. Още не съм чул албума, само няколко песни, но в следващите дни ще му обърна внимание.

Ии чувам продажбите вървят много добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

828,773 копия продадени само за 3 дни, което го прави най-бързо продавания албум в iTunes Store® за целия свят. 617,213 копия продадени в САЩ, с което Би чупи рекорда за продажби за първата седмица от издаването на албум. Номер 1 в 104 държави. Това е албумът на Би с най-много продажби през първата си седмица. Oh, well! :)))

 

Официално албумът е първи в Billboard 200, което прави Би първата изпълнителка с 5 поредни албума, дебютирали в класацията на първо място.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...