Jump to content



Beyoncé - Общи приказки


Препоръчани коментари

  • Отговори 213
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

След няколко слушания на албума категоричен фаворит ми е "Blue". :heart: Днес или утре ще гледам и клиповете, но от откъсите също "Blue" ми се стори най-готин, изглежда леко ретро, като стар филм.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Beyonce" е на първо място в класацията на Билборд за 15-те най-добри албума на 2013! :)

На теб какво ти се открои от албума?

 

 

 

Ето и коментара за албума:

Billboard: 15 Best Albums of 2013: Critics' Picks - BEYONCÉ #1

 

1. Beyoncé - BEYONCÉ

 

Swept away in the hype? Maybe. But really, who isn't crazy in love with Beyoncé right now? It's been less than a week since her fifth solo album parachuted, without warning, into the iTunes store in the dead of night, leaving fans and critics alike in awe of the sheer ballsiness of the move — a superstar releasing their product with zero promotion. Wow, right? That could have been one hell of a failure. It was not.

 

Sure, a decent amount of time is needed to see past the fog of excitement. We had six days. Not much of a chance to live with it sans rollout (or lack thereof) reverence. But let's try to take a step back and talk music. "Beyoncé" is stellar, standing tall amongst the albums it leapfrogged to land at No. 1 here—accessible enough to appeal to pop ears ("XO"), bizarre and transformative enough with winds and ghostly warbles ("Haunted," "Mine") to qualify as a gorgeous art project. None of the other albums on the list cover as many bases as she does here at as high a performance quality.

 

Her voice both soars and rumbles about familiar subjects: female empowerment and love. But especially regarding the latter, she delves deeper than ever before--shoveling beneath surface level ditties. That's the key switch-up. Once slightly ajar, Beyoncé knocks the door into her personal life off the hinges on this appropriately self-titled set.

 

Want to know about additional strength her king provides his queen with an embrace? Conversely, how about the vivid worries she's had about splitting with him? It's all there on "Beyoncé," set to warm, well-curated production from a who's who of hit-makers. This is an album made by a fearless, grown-ass woman—somehow self-assured, stoic, fragile and thoughtful all at once. And for those reasons, she wears the crown. - Brad Wete

 

2. Kanye West - Yeezus

3. Disclosure - Settle

4. Lorde - Pure Heroine

5. Drake - Nothing Was The Same

6. HAIM - Days Are Gone

7. Daft Punk - Random Access Memories

8. Rhye - Woman

9. Arcade Fire - Reflektor

10. Kacey Musgraves - Same Trailer Different Park

11. Justin Timberlake - The 20/20 Experience

12. Vampire Weekend - Modern Vampires of the City

13. CHVRCHES - The Bones of What You Believe

14. Lady Gaga - ARTPOP

15. Chance The Rapper - Acid Rap

 

 

Bbyh9dfIQAAUhkq.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кое ли не хахаххаха..... "Yonce/Partition", "Drunk In Love", "Pretty Hurts", "Ghost/Haunted", "No Angel", "Jelaous", "Flawless"....тези като, че ли са ми малко по-любими от другите.А на теб?

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен Beyonce пусна поредния си албум, от който след време няма да се помни нищо. Харесах си две песни("Drunk in love" и "XO") и донякъде още една("Mine"), които усещам как започват да ми омръзват вече. Допада ми и мистерията в някои парчета, особено в "Haunted", но не я издържам повече от веднъж на ден. Това е пети студиен номер 1 албум на Beyonce и за 10-11 години соло според мен тя остави само един белег- "Crazy in love", и донякъде "Single Ladies". Повечето й колежки всяка година правят поне една песен, която не се забравя дълго и радиата не я спират от въртене години наред. Някакси за мен Beyonce отново минава между капките и все повече ми се затвърждава мнението, че е твърде прехвалена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен Beyonce пусна поредния си албум, от който след време няма да се помни нищо. Харесах си две песни("Drunk in love" и "XO") и донякъде още една("Mine"), които усещам как започват да ми омръзват вече. Допада ми и мистерията в някои парчета, особено в "Haunted", но не я издържам повече от веднъж на ден. Това е пети студиен номер 1 албум на Beyonce и за 10-11 години соло според мен тя остави само един белег- "Crazy in love", и донякъде "Single Ladies". Повечето й колежки всяка година правят поне една песен, която не се забравя дълго и радиата не я спират от въртене години наред. Някакси за мен Beyonce отново минава между капките и все повече ми се затвърждава мнението, че е твърде прехвалена.

 

В последните години няма албум, от който всички или повечето песни да са станали популярни, изключвам обществото фенове, които знаят всички песни на любимите си изпълнители, освен може би "Loud" на Rihanna.Реално погледнато да пуснеш 14 песни и да очакваш всичките да станат популярни е равносилно да си мислиш, че можеш да си поръсиш динята с пикантина и да ти е приятно на вкус.

Доста често съм слушал и продължавам да слушам "Hallo", "End of time", "Listen", "Run the world", "Irreplaceable", "Love on top" или "1+1" по радиата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще обсъждам каквото и където реша, тъз, онъз и комшийката от втория етаж също, не ми ставай на к*ра катаджия, ако обичаш!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В последните години няма албум, от който всички или повечето песни да са станали популярни, изключвам обществото фенове, които знаят всички песни на любимите си изпълнители, освен може би "Loud" на Rihanna.Реално погледнато да пуснеш 14 песни и да очакваш всичките да станат популярни е равносилно да си мислиш, че можеш да си поръсиш динята с пикантина и да ти е приятно на вкус.

Доста често съм слушал и продължавам да слушам "Hallo", "End of time", "Listen", "Run the world", "Irreplaceable", "Love on top" или "1+1" по радиата.

По кои радиа ги засичаш, защото вече дори и първата не се пуска никъде, а по цял ден слушам радио, докато съм на работа? Особено пък за последните две мога и главата да си заложа, че няма да ги излъчат никъде цял месец, освен ако не си ги поискаш в някое рикуест шоу де :1000 (29): Мога да ти изредя доста албуми с повече от един хит, но е излишно да намесвам имена, които веднага ще нападнете. Посочената от теб го прави, правят го и други. "B'Day" също бе клипиран от до, а клиповете бяха забравени със скоростта на светлината.

Ще обсъждам каквото и където реша, тъз, онъз и комшийката от втория етаж също, не ми ставай на к*ра катаджия, ако обичаш!

Катаджиите не контролираме НЕИЗПОЛЗВАЕМИ пътни артерии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Катаджиите не контролираме НЕИЗПОЛЗВАЕМИ пътни артерии.

 

...казала лисицата на гроздето. :D

 

Oбожавам хейтърчета по Коледа.

 

Crazy In Love - No.1

Baby Boy - No.1

Check On It - No. 1

Deja Vu - No.1

Irreplaceable - No.1

Beautiful Liar - No.1

If I Were A Boy - No.1

Single Ladies - No.1

Love On Top - No.1

 

Без песните с Дестини'с Чайлд, които ги влачеше основно ТЯ, без 5-те и албума, дебютирали директно под номер 1, правейки я единствената женка с такъв рекорд към момента.Клетата Бионсе един хит няма.

 

Говорете, когато имате да кажете нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен Beyonce пусна поредния си албум, от който след време няма да се помни нищо. Харесах си две песни("Drunk in love" и "XO") и донякъде още една("Mine"), които усещам как започват да ми омръзват вече. Допада ми и мистерията в някои парчета, особено в "Haunted", но не я издържам повече от веднъж на ден. Това е пети студиен номер 1 албум на Beyonce и за 10-11 години соло според мен тя остави само един белег- "Crazy in love", и донякъде "Single Ladies". Повечето й колежки всяка година правят поне една песен, която не се забравя дълго и радиата не я спират от въртене години наред. Някакси за мен Beyonce отново минава между капките и все повече ми се затвърждава мнението, че е твърде прехвалена.

Доживях да чуя,че Бионсе била прехвалена,защото не я пускат по българските радиа.....

Цял свят коментира това,че е направила музикална революция,а ти казваш,че е минала между капките?Явно си фен на по-повърхностната музика(факт,че в този албум са ти направила впечатление трите комерса) и няма как реално да оцениш достойнствата на една песен без предварително тя да ти е обявена от медиите за добра или успешна.Няма лошо.Това си е твой избор,но избягвай да пишеш такива глупости.

Разни хора, разни вкусове. Аз не държа Бионсе да прави песни, на които да се кълчотя. От този албум получавам нещо много по-различно като емоция. Всъщност, всичко, от което имам нужда в момента...

 

Едно готино мнение за албума от нета.Напълно съм съгласен с написаното:

 

Интересно е, че хората не откриват хит в албума, но въпреки това го харесват. Според мен не хитовете са целта, а общото впечатление от този проект...

Бионсе каза нещо, което много ми хареса още в "Life is but a Dream" (и после го продължи в клипчето, с което съобщи на всички за албума) и то е, че сега никой не разчита на албуми, а на "quick little singles", хората слушат само по няколко секунди от една песен на айпода си и никой не си прави труда да разучи цял албум и тази тенденция не ѝ харесва. На мен също не ми харесва и съм много щастлив, че някой направи крачка към промяна на тази ситуация. Именно това ме кара да я уважам още повече от преди. Наистина тя избра много умен подход да продаде албума си в ерата на интернет и социалните мрежи, когато една новина се разпространява за секунди и всеки има свободен достъп до всичко и съответно пренасищането с информация е голямо.

Нищо около този албум не е такова, каквото трябва и каквото се очаква да бъде и точно това го прави успешен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера албумът е подобрил собственият си рекорд и вече има 111 страни, в чийто iTunes е ударил №1. Също от вчера вече е на пазара и на физически носител, както и с опция песните да се закупуват самостоятелно.

 

Първите ъпдейти са впечатляващи, като впечатление прави и инвазията на стари сингли и албуми...

 

US iTunes

 

1. Beyoncй - BEYONCЙ

11. Beyoncй - BEYONCЙ

169. Beyoncй - 4

280. Beyoncй - Dangerously In Love

323. Beyoncй - I Am... Sasha Fierce (Deluxe Version)

1145. Beyoncй - I Am... Sasha Fierce

1183. Beyoncй - B'Day

 

 

 

 

1 Drunk In Love

27 Mine

43 Pretty Hurts

44 Partition

56 Flawless

67 XO

111 Blow

120 Jealous

146 Superpower

159 Blue

168 Haunted

171 Rocket

209 No Angel

213 Heaven

283. Beyoncй - Crazy In Love

380. Beyoncй - Love On Top

478. Beyoncй - Halo

597. Beyoncй - Single Ladies (Put a Ring On It)

603. Lady Gaga - Telephone (feat. Beyoncй)

637. Beyoncй - If I Were a Boy

680. Beyoncй - Run the World (Girls)

988. Beyoncй - Countdown

1007. Beyoncй - Irreplaceable

1030. Beyoncй - Dance For You

1265. Beyoncй - Best Thing I Never Had

1279. Beyoncй - End of Time

1486. Beyoncй - Diva

 

UK iTunes

 

1. Beyoncй - BEYONCЙ

147. Beyoncй - 4

169. Beyoncй - I Am...Sasha Fierce (Deluxe Version)

331. Beyoncй - Dangerously In Love (Bonus Track Version)

339. Beyoncй - B'Day

474. Beyoncй - I Am...Sasha Fierce (Platinum Edition)

485. Beyoncй - B'Day (Deluxe Edition)

551. Beyoncй - I Am... World Tour

 

 

 

 

 

 

18 Drunk In Love

35 Mine

46 Pretty Hurts

61 XO

79 Flawless

82 Partition

115 Blow

116 Blue

136 Jealous

162 Superpower

171 Heaven

178 Haunted

265 Rocket

266 No Angel

242. Beyoncй - Halo

264. Beyoncй - If I Were a Boy

307. Beyoncй - Listen (From "Dreamgirls")

330. Beyoncй - Love On Top

370. Beyoncй - Best Thing I Never Had

377. Beyoncй - Crazy In Love (feat. Jay-Z)

460. Beyoncй - Haunted

561. Beyoncй - Irreplaceable

592. Beyoncй - Run the World (Girls)

734. Beyoncй - Sweet Dreams

786. Beyoncй - Baby Boy (feat. Sean Paul)

799. Beyoncй - Countdown

880. Beyoncй - Broken-Hearted Girl

896. Beyoncй - Naughty Girl

901. Beyoncй - End of Time

913. Beyoncй - Irreplaceable

1074. Beyoncй - I Was Here

1149. Beyoncй - Me, Myself and I

1187. Lady Gaga & Beyoncй - Telephone

1245. Beyoncй - 1+1

1377. Beyoncй - Dance For You

 

 

 

Amazon обявяват своеобразен бойкот на албума заради промоцията на iTunes.

Уоулмарт пък в отговор обявяват, че поради огромното търсене пускат и X-plisit версията...

Уникално яко е, че в един момент музикалният пазар буквално се надцаква заради нея..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Crazy In Love - No.1

Baby Boy - No.1

Check On It - No. 1

Deja Vu - No.1

Irreplaceable - No.1

Beautiful Liar - No.1

If I Were A Boy - No.1

Single Ladies - No.1

Love On Top - No.1

 

Без песните с Дестини'с Чайлд, които ги влачеше основно ТЯ, без 5-те и албума, дебютирали директно под номер 1, правейки я единствената женка с такъв рекорд към момента.Клетата Бионсе един хит няма.

 

Говорете, когато имате да кажете нещо.

Пускаш грешна информация, защото част от песните не са били номер 1 в HOT 100. Beautiful liar, Love On Top, Deja Vu и прочие не се помнят вече. Заблуждавайте се, че е направила нещо велико, но след година и половина съдбата на този албум ще е същата, каквато имаха "4" и "B'Day", особено с тази реализация, която цели само и единствено бързи пари и рекорди, но не и добра реализация на песните. Както и да е...
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пускаш грешна информация, защото част от песните не са били номер 1 в HOT 100. Beautiful liar, Love On Top, Deja Vu и прочие не се помнят вече. Заблуждавайте се, че е направила нещо велико, но след година и половина съдбата на този албум ще е същата, каквато имаха "4" и "B'Day", особено с тази реализация, която цели само и единствено бързи пари и рекорди, но не и добра реализация на песните. Както и да е...

 

Я дефинирай "добра реализация на песни" !?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Beyonce има мнооого песни, които са големи хитове и сега и много хора си въртят, пък било то и у тях си.

Сега малко еднотипен ми звучи албума, но имах възможност много набързо да превъртя няколко песни.


Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Страхотна концепция като цяло за всичко свързано с последния ѝ албум. Последователност, старание и както винаги всичко е подкрепено с мощния и стабилен глас на Бионсе. Още не съм преслушал целия албум по-внимателно, защото вече имам 2-3 по-любими песни, които си въртя повече, но определено ми харесва.

Следя и видеата, които пуска в официалния си канал в Ю туб, където разказва за историята на песните, идеите, посланията и т.н. и определено е интересно.

А и да не забравяме и елементът на изненада, който беше повече от перфектно оползотворен. Браво на нея и целия екип с който е работила.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...