Jump to content



Beyoncé - Общи приказки


Препоръчани коментари

  • Отговори 213
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

  • 2 weeks later...
Няма ли намерение нещо ново като проект да пусне в скоро време, не е избухвала от 100 години!

Ами за сега нищо такова не се чува.Уж нещата с албума се финализират,но знае ли човек.

Сега се е отдала на концерти и забавления.

 

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Би е снимала видео на втори октомври в Oakland.

 

BWfEDWvCcAAVHQu.jpg

 

Има слухове, че Би ще клипира всички песни от новия си албум. Разпростират се от снимки в Париж днес до снимки в Обединеното кралство в базата на кралските военновъздушни сили, където през 1958 г. е имало ядрен инцидент.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Ненормално яки.

 

До 1:09 ми е любимата част. :D

 

Някой може ли да ми даде логично обяснение защо обожавам Destiny's Child, а Beyonce като солов изпълнител не мога да я дишам?

Link to comment
Сподели в други сайтове

До 1:09 ми е любимата част. :D

 

Някой може ли да ми даде логично обяснение защо обожавам Destiny's Child, а Beyonce като солов изпълнител не мога да я дишам?

То самия факт,че не я харесваш е нелогичен,така,че няма как да намериш и такова обяснение.Не разбирам какво може да не и харесва човек.При нея няма нещо,което да липсва.Може би просто това,че е перфектна във всяко едно отношение ти идва в повече. :1000 (29):

 

А песните и от периода с Destiny's Child нямат писване.Тотални хитове и до днес.

 

 

На 25 ноември ще излезе DVD, което ще съдържа документалния филм "Life is But a Dream", концерта в Атлантик Сити и нова песен "God Made You Beautiful", част от която може да чуете в трейлъра.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Не мисля, че някога ще ми писнат песните й.. звучат модерно, все едно са излезли вчера.

I adore what I hear! Дано скоро се появи нещо ново!

А тези петимата от клипчето са уникални!


Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера Би е снимала видео, като заглавието на песента най-вероятно е "Ghost Haunted". Гримьорът, който е работил с нея, е публикувал две снимки в Instagram.

8f741c5e4cd211e3bcf812bd61fee7e8_8.jpg

 

 

1468664_610408265690335_1708256273_n.jpg

 

Би спечели наградата за Най-добро изпълнение на живо на наградите EMA, които се проведоха в Амстердам. Честито! Напълно заслужено! :)))

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много новини,много снимки,но все още нищо официално.Дано скоро да спре да мълчи и да ни зарадва с някоя новина.Иначе не е спряла да снима от началото на октомври.

 

Ето нещо много хубаво.Надявам се,че в новия албум ще има и още нещо с Джъстин.

 

В Американското дружество на композитори, автори и издатели са добавени две заглавия на песни на Би - "Rock It 'Till Water Falls" и "Free Fall" (ft. Justin Timberlake & Miguel).

1475909_612089148855580_1175702007_n.png

 

Ето и новите снимки.Предполага се,че са от клипове.

1450771_614149415316220_1611482542_n.jpg

1474634_614149408649554_820717890_n.jpg

1452266_614354141962414_2034514998_n.jpg

1453276_614354148629080_1491952058_n.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някъде дали има качен пълен запис на концерт?

На концертът от последното двд или по принцип на някой от концертите и?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мои познати организират кинопроженкция на последния издаден концерт - този от Атлантик Сити, цената на билета е символична - 2,50 лв. колкото да се плати наема на залата, който желае да присъства, да ми пише на ЛС :).

 

https://www.facebook.com/pages/%D0%A7%D0%B0...invite_accepted

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Благодаря! Дано успея да го сваля.

 

На концертът от последното двд или по принцип на някой от концертите и?

 

От последното й турне търся официално издаден концерт,просто видях,че е издала от Атлантик Сити и затова писах,че него искам.

 

Мои познати организират кинопроженкция на последния издаден концерт - този от Атлантик Сити, цената на билета е символична - 2,50 лв. колкото да се плати наема на залата, който желае да присъства, да ми пише на ЛС :).

 

https://www.facebook.com/pages/%D0%A7%D0%B0...invite_accepted

 

Страхотна идея!Жалко,че не е в Бургас. :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

На концертът от последното двд или по принцип на някой от концертите и?

Изгледах това от последното двд,но ми се струва,че това не е целия концерт,много гадно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този концерт е отпреди да стартира турнето и за тва сетлиста е по-различен, някои парчета липсват.Надявам се да не мине само с тва и да си издаде "Mrs. Carter Show" след време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...