Jump to content



Online: Соня Немска - Правена съм за ръцете ти


Препоръчани коментари

  • Отговори 66
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не бих казал, че е голяма звезда, напротив, но не ми се спори. Иначе и аз не виждам причина ти да злобееш , няма да те цитирам, кажи си мнението няма лошо ама вече да казваш кой да се надява и кой е излишно още повече, че никой не се влиае от постовете ти. :)
Това какво ще кажеш, или не, хич не е от значение.Фактите говорят сами по себе си кой е звезда и кой не! :) И очевидно се повлия от постовете ми, като не разбирам още причината...

 

 

Янева, аз Таралежът не съм я чувала другаде, освен у нас :D Иначе съм съгласна, че Емануела сред големите имена в чалгата ;)

 

По темата: Tази песен няма заряд, някак си не ме кара да си избухна, както някои други песни на Оцко, като например Загасете светлините :P

За справка - петък вечер, клуб "Кепитъл":

Емануела - двата дуета с Джордан, "Стой далече", "Ром - пом - пом", "Таралежът".Не е малко, а, Хриси?! ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

За справка - петък вечер, клуб "Кепитъл":

Емануела - двата дуета с Джордан, "Стой далече", "Ром - пом - пом", "Таралежът".Не е малко, а, Хриси?! ;)

Може, може - аз не съм я чувала скоро по дискотеките, но това не значи на 100%, че не я пускат. Иначе аз си се кефя на Емануела и съм съгласна за другите песни ;) Определено не е малко..

 

 

С мъка признавам, че след като я чух два пъти в колата по радиото, тази песен на Сончето започна да ме зарибява :D

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Скоро не съм се зарибявал толкова по бърза песничка от тоя тип, Соня Немска определено нацели десятката. ХИТ!

+1

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...
  • 2 years later...
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...