Jump to content



Greek Discussion


wedgewood

Препоръчани коментари

  • Отговори 579
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Гърция праща на Евровизия 2013 тази песен. Изборът беше тази вечер с голям концерт!

 

 

 

 

Мнения?

 

Беше ясно..да вземем и ния да правим няква веселяшка песен изпълнена от бабички или дядковци? Поне знаем,че ще има успех и ще е на финал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Беше ясно..да вземем и ния да правим няква веселяшка песен изпълнена от бабички или дядковци? Поне знаем,че ще има успех и ще е на финал.

хихих

Не ми допадат наистина. Започва яко песента, като цяло е бързичка готина, но не мисля,че е адекватна. Но Евровизия явно става конкурс на извратени песни :D

Очаквах повече от Агилики, беше заложила на прекралено арабска песен,но с любовен текст, хубав.

One last kiss на тази младичката беше моя фаворит, но ми беше явно,че няма да гласуват за нея. Леко ретро звучене, с готин текст, слънчева млада изпълнителка.

 

Все пак ще видим какво ще направят тези младежи :D

 

PS:Заглавието било закачка за кризата, че не всичко е пари, алкохола бил без пари .......... Някакви такива тъпотии обясняваха

Link to comment
Сподели в други сайтове

хихих

Не ми допадат наистина. Започва яко песента, като цяло е бързичка готина, но не мисля,че е адекватна. Но Евровизия явно става конкурс на извратени песни :D

Очаквах повече от Агилики, беше заложила на прекралено арабска песен,но с любовен текст, хубав.

One last kiss на тази младичката беше моя фаворит, но ми беше явно,че няма да гласуват за нея. Леко ретро звучене, с готин текст, слънчева млада изпълнителка.

 

Все пак ще видим какво ще направят тези младежи :D

 

PS:Заглавието било закачка за кризата, че не всичко е пари, алкохола бил без пари .......... Някакви такива тъпотии обясняваха

аз пък взех,че изпуснах всичко яко и хванах само тия.. :mf_surrender:

ам да видим,ама аз си мисля,че ще стигнат до финал..

Link to comment
Сподели в други сайтове

аз пък взех,че изпуснах всичко яко и хванах само тия.. :mf_surrender:

ам да видим,ама аз си мисля,че ще стигнат до финал..

Аз малко в началото изпуснах ...То какво малко - кОСтас и Фурейра изпуснах, но ги гледах в тубата.

Като цяло много хубав концерт - ко-водеща Деспина Ванди - справи се блестящо.

Колаборациите бяха на ниво - Мартакис с тоя Александър, Фурейра с Руслана, Деми с Дiма Билан и т.н.Интересно поднесоха песните.

Елена Папаризу пя My number one в ремикс с VEGAS.

А миналогодишните фаворитки на Гърция и Кипър - Елевтерия Елевтеру и Иви Адаму си бяха смесили много добре песничките. Макар че стана ясно,че кипърският избор La la love на Иви е по-голям хит от гръцкия клонинг на My number 1,с който се представи Елевтерия.

Доста добре, нямаше много реклами, изгледах ги с интерес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз малко в началото изпуснах ...То какво малко - кОСтас и Фурейра изпуснах, но ги гледах в тубата.

Като цяло много хубав концерт - ко-водеща Деспина Ванди - справи се блестящо.

Колаборациите бяха на ниво - Мартакис с тоя Александър, Фурейра с Руслана, Деми с Дiма Билан и т.н.Интересно поднесоха песните.

Елена Папаризу пя My number one в ремикс с VEGAS.

А миналогодишните фаворитки на Гърция и Кипър - Елевтерия Елевтеру и Иви Адаму си бяха смесили много добре песничките. Макар че стана ясно,че кипърският избор La la love на Иви е по-голям хит от гръцкия клонинг на My number 1,с който се представи Елевтерия.

Доста добре, нямаше много реклами, изгледах ги с интерес.

Олее дай линк да видя Мартакис и Рибак. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За теб - в HD! :Vishenka_05:

 

Благодаря ти! :Vishenka_05:

 

амм тва ми е любимата евровизионска :D песен ever :Vishenka_05: aма нещо не ме кефи как я изпя Рибак,Костас беше в пъти по-точен от него. 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

амм тва ми е любимата евровизионска :D песен ever :Vishenka_05: aма нещо не ме кефи как я изпя Рибак,Костас беше в пъти по-точен от него. 1000%20(29).gif

Ем той беше развълнуван, макар че май всичко беше на плейбек.

Иначе тоя Рибак по време на интервюто каза: "Не ми пука, че нямате пари .... (публиката остана като попарена, гърците нямат особено чувство за хумор, особено черен хумор) ... но имате сърца и сте секси" ... Хич не му се получи :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ем той беше развълнуван, макар че май всичко беше на плейбек.

Иначе тоя Рибак по време на интервюто каза: "Не ми пука, че нямате пари .... (публиката остана като попарена, гърците нямат особено чувство за хумор, особено черен хумор) ... но имате сърца и сте секси" ... Хич не му се получи :D

 

плейбек? тоя път не го хванах 1000%20(29).gif

 

ахахах Рибак не знае с кой да се бъзика 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

плейбек? тоя път не го хванах 1000%20(29).gif

 

ахахах Рибак не знае с кой да се бъзика 1000%20(29).gif

Ми не знам,може и на живо да са били тия, но като че ли целият концерт с гостите бе на плейбек.

Но ако са нямали време може и на живо да са били, не се заслушах много.

Фурейра и Руслана 100% бяха на запис, както Папаризу с Вегас, Иви с Елевтерия...Не знам :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

припадаммммммм

любимата ми песен,леле как звучииии :Vishenka_05:

И аз, и аз, направооо като я надуя на баса и кърти /и аз като Зайка взех да се изразявам/

То всичките му са яки, но тая е НААААААЙЙЙ яка, и на него е фаворит. Малко скоро пуска клип след клип, но лошо няма- лавината от интерес към него расте още и още. Трябваше вече да е свършил сезона им с Паола и Карас но е удължен до края на март, а всички места без последният уикенд са вече изкупени,сигурно и последните дни са вече купени. Не е истина. И заслугава е основно негова. Карас и Паола са си утвърдени, но покрай него има интерес да го чуят.Цяла Атина е полудяла, а след това пак тримата са в Солун, ако не се е объркала схемата покрай удължения сезон в Атина. :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз, и аз, направооо като я надуя на баса и кърти /и аз като Зайка взех да се изразявам/

То всичките му са яки, но тая е НААААААЙЙЙ яка, и на него е фаворит. Малко скоро пуска клип след клип, но лошо няма- лавината от интерес към него расте още и още. Трябваше вече да е свършил сезона им с Паола и Карас но е удължен до края на март, а всички места без последният уикенд са вече изкупени,сигурно и последните дни са вече купени. Не е истина. И заслугава е основно негова. Карас и Паола са си утвърдени, но покрай него има интерес да го чуят.Цяла Атина е полудяла, а след това пак тримата са в Солун, ако не се е объркала схемата покрай удължения сезон в Атина. :Vishenka_05: :Vishenka_05:

За какво става въпрос? Тримата ще имат концерт в Солун ли? Че нещо се обърках с тези сезони... :1000 (29):

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

За какво става въпрос? Тримата ще имат концерт в Солун ли? Че нещо се обърках с тези сезони... :1000 (29):

haha, Ачооо ше ме умориш. :Vishenka_05:

Обяснявам:

Практиката в Гърция с живите участия на звездите е годината да е разделена на 2 или 3 сезона от по няколко месеца, през които сезони определени изпълнители пеят всеки уикенд (петък-събота и неделя) в едно и също заведение целия сезон и почти не поемат никакви други участие с цел това заведение да разчита на клиентела само заради тях.

И така от октомври 2012 г. тези тримата хубавци /Паола-Карас-Паделидис/ са си все в THEATRO Music Hall - Атина и участията им са при пълен успех. Та за това трио стана скоро въпрос,че проетта ще се преместят и за един сезон в някоя таверна на Солун сигурно до юли-август, ама да видим защото публиката в Атина не иска да ги пуска и всичко е мега-претъпкано ...

Не знам, ще следим и отиваме организирано да ги гледаме в Тесалоники :Р

Link to comment
Сподели в други сайтове

haha, Ачооо ше ме умориш. :Vishenka_05:

Обяснявам:

Практиката в Гърция с живите участия на звездите е годината да е разделена на 2 или 3 сезона от по няколко месеца, през които сезони определени изпълнители пеят всеки уикенд (петък-събота и неделя) в едно и също заведение целия сезон и почти не поемат никакви други участие с цел това заведение да разчита на клиентела само заради тях.

И така от октомври 2012 г. тези тримата хубавци /Паола-Карас-Паделидис/ са си все в THEATRO Music Hall - Атина и участията им са при пълен успех. Та за това трио стана скоро въпрос,че проетта ще се преместят и за един сезон в някоя таверна на Солун сигурно до юли-август, ама да видим защото публиката в Атина не иска да ги пуска и всичко е мега-претъпкано ...

Не знам, ще следим и отиваме организирано да ги гледаме в Тесалоники :Р

Ааа, сега вече всичко ми стана ясно. Мерси! :1000 (29):

Хайде, ако някой открие инфо за Солун, да пише, понеже с едни приятели от доста време искаме да идем на Карас. :1000 (30):

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ааа, сега вече всичко ми стана ясно. Мерси! :1000 (29):

Хайде, ако някой открие инфо за Солун, да пише, понеже с едни приятели от доста време искаме да идем на Карас. :1000 (30):

Добре ще ти пишем, нищо че не искаш да идваме с тебе :D :D :D :Vishenka_05: :cheers:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това нещо го търсех доста дълго, така че ако на още някой му трябва, нека се възползва. Всички линкове работят. :)

Еее, не си казал да помагаме. Аз всичко имам на Икономопулос,един от малкото на които всичко пазя. Иначе и този сайт е адски добър, мисля че съм го давал из темата. Аз от Ванката го знам. Само на моя любимец Giorgos Xristou там не намирам едни стари заглавия... :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...