Jump to content



Greek Discussion


wedgewood

Препоръчани коментари

  • Отговори 579
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Колко е готина тук Паолиткаааа :Vishenka_05:

Дъщеричката на колко е? 12-13? 1000%20(29).gif

Да, там някъде е лапето, бях слушал интервю че е на 12 ... Раничко го е родила, след като открихме че е *85 майката :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, там някъде е лапето, бях слушал интервю че е на 12 ... Раничко го е родила, след като открихме че е *85 майката :Vishenka_05:

 

Да,баш '85 е Паола и на 16 я е родила. :roll1:

Паолчето гони Малиняка.. ;DD

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да,баш '85 е Паола и на 16 я е родила. :roll1:

Паолчето гони Малиняка.. ;DD

Ем не знам, навсякъде излиза 25 юни 1985г. ... :mf_surrender:

И на мен винаги ми е изглеждала възрастна, дори и гласът й е такъв един дрезгав...И едни гърци като ги питах тая към колко отива вече и те - ааа,млада е,млада ... :beware_mods: :beware_mods:

Ама и пръска де:

SexyLegsOnGreekStagesPart2PaolaFoka085.JPG

Link to comment
Сподели в други сайтове

Та по темата от днес - детенцето на Паола е 9 годишно /статия и фотосесия от 2012. сп.OK/Greece//, значи го е родила на 18-19 г. :az: :ad:

 

paola-kori.jpg

paola-kori1.jpeg

paola-kori3.jpg

 

:a040: Много е готина снимката, къде е обуло нейните обувчици :1eye:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ем не знам, навсякъде излиза 25 юни 1985г. ... :mf_surrender:

И на мен винаги ми е изглеждала възрастна, дори и гласът й е такъв един дрезгав...И едни гърци като ги питах тая към колко отива вече и те - ааа,млада е,млада ... :beware_mods: :beware_mods:

Ама и пръска де:

SexyLegsOnGreekStagesPart2PaolaFoka085.JPG

Ако е '85 направо си изглежда зле за възрастта,ама не ми се вярва да е на толкова. ;дд

Иначе е страшна де,нищо,че има яко силиконец. 1000%20(29).gif

 

 

Та по темата от днес - детенцето на Паола е 9 годишно /статия и фотосесия от 2012. сп.OK/Greece//, значи го е родила на 18-19 г. :az: :ad:

 

paola-kori.jpg

paola-kori1.jpeg

paola-kori3.jpg

 

:a040: Много е готина снимката, къде е обуло нейните обувчици :1eye:

Много красиво детенце. :)

 

От клипчето ми се стори по-голяма..иначе да,много хубава фотосесия. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

През уикенда ще се помъча да я кача. :)

 

Да направя и аз една реклама на фейсбукстраница,съвсем нова и търсеща своите почитатели-почитателите на Казантзидис:

 

Stelios Kazantzidis Fan Club Bulgaria

 

и група за гръцка музика:

 

групата

 

Ще ми е приятно да видя някой там!

Link to comment
Сподели в други сайтове

През уикенда ще се помъча да я кача. smile.gif

 

Да направя и аз една реклама на фейсбукстраница,съвсем нова и търсеща своите почитатели-почитателите на Казантзидис:

 

Stelios Kazantzidis Fan Club Bulgaria

 

и група за гръцка музика:

 

групата

 

Ще ми е приятно да видя някой там!

 

Много ще съм благодарна! :)

 

Иначе втората страничка не ми се отваря.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак не ми излиза. :(

 

На някой друг,освен на мен,гласът на Йоргос Сабанис да му прилича страшно много на този на Михалис?

И на мен не ми излиза на akil страничката - нека ни даде линк да я харесаме.

Иначе на мен нещо не ми се занимава със страниците на Пантелидис и Икономопулос - ако искаш AMAZING на някоя от двете кажи да те направя админ,че дори съм ги заявил за изтриване.Пиши ЛС ако искаш :beware_mods: :beware_mods:

 

Аз намирам голяма прилига в гласовете на Сабанис и Йоргос Пападопулос - и двамата са И композитори, имат уникални мелодични песнички и когато съм на някое радио се замислям кой е...Иначе пък 2,3 пъти съм срещал материали че на Пападопулс прилича на Михалис, дори беше дал някакво интервю че двамата са приятели и са се смяли на тази прилика, но било повод за дует - нещо такова :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може ли да не излиза,защото е тайна?! Преди време имаше и друг админ,който преди да се изнесе я направи тайна и сега статута и не може да се промени?!

 

За Пападопуло и Хадзиянис и аз съм чела,че са доста добри приятели.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен не ми излиза на akil страничката - нека ни даде линк да я харесаме.

Иначе на мен нещо не ми се занимава със страниците на Пантелидис и Икономопулос - ако искаш AMAZING на някоя от двете кажи да те направя админ,че дори съм ги заявил за изтриване.Пиши ЛС ако искаш :beware_mods: :beware_mods:

 

Аз намирам голяма прилига в гласовете на Сабанис и Йоргос Пападопулос - и двамата са И композитори, имат уникални мелодични песнички и когато съм на някое радио се замислям кой е...Иначе пък 2,3 пъти съм срещал материали че на Пападопулс прилича на Михалис, дори беше дал някакво интервю че двамата са приятели и са се смяли на тази прилика, но било повод за дует - нещо такова :)

 

Твоя ли е била..не знаех ;дд

 

Не мерси :),имам за две да се грижа,ама яко ме мързи,даже мисля тази на Сакис да я трия. :mf_surrender:

 

Амм дам,и тримата имат доста еднакви гласове.Но на мен повече Сабанис-Михалис си ми приличат ;дд

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...