Jump to content



Jessie J - Общи приказки


Препоръчани коментари

Ужасна новина,момченцето от това видео,е починало днес от рак на кръвта... Светла му памет!

 

 

 

 

Написаното от Джеси в туитър

 

"RIP Daniel. I will never forget meeting you and us singing on stage together. Never forget you dude."

 

Ужасна новина! :cry2:

Тая болест...

 

Да почива в мир,както и моя баща,който почина преди една седмица също от рак.Дано намерят лек,защото хиляди,милиони хора се мъчат ;((((

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 368
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ужасна новина! :cry2:

Тая болест...

 

Да почива в мир,както и моя баща,който почина преди една седмица също от рак.Дано намерят лек,защото хиляди,милиони хора се мъчат ;((((

Деси,моите съболезнования...

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нов линк към неиздаваните песни

 

http://www.ramania-bg.com/index.php?showtopic=66091

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотно изпълнение,не знам защо чак сега го откривам,но веднага споделям.

 

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Брилянтна....ей не се намери CD-качество на тва парче...Ивал.ът, немаш ли нещо бре ?

Има бе,аз даже първо по него полудях и сега се израдвах на тоя лайф като го открих. В папката с всички неиздавани песни я има. В тубата обаче не го виждам.

 

Eто тва даже аз съм го качвал и субсвал :1000 (29):

 

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Новата песен-Crazy bout you е невероятна! 1000%20(6).gif

Уникално е тва момиче бе,обожавам как пее!! :Vishenka_05:

 

пс:ако има лайв изпълнение на любимата ми 5 down споделяйте :)))

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новата песен-Crazy bout you е невероятна! 1000%20(6).gif

Уникално е тва момиче бе,обожавам как пее!! :Vishenka_05:

 

пс:ако има лайв изпълнение на любимата ми 5 down споделяйте :)))

Aх тиии,точно секс песента ти е любима :1000 (29): и аз я харесвам много де аххах но лайв не съм срещал. Дано да я включи в сегашния албум,както и шедоварът за мен Without you,такава песен просто се създава веднъж на 10 години,срамота ще е да я остави. А лайф си я представям само как би звучала... Всеки удър по пияното те удря в сърцето просто.

 

А Crazy bout you я чувам супер често по Дарик,което ме учудва много,супер е,надувам я до пазара :1000 (29):

 

Понеже не съм много англоговорящ :1000 (29): някой може ли да поразрови каква е историята на My shadow,явно е загубила някой близък и му я е посветила,а като я пее винаги и се насълзяват очите...интересно ми е каква ли е историята.

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Aх тиии,точно секс песента ти е любима :1000 (29): и аз я харесвам много де аххах но лайв не съм срещал. Дано да я включи в сегашния албум,както и шедоварът за мен Without you,такава песен просто се създава веднъж на 10 години,срамота ще е да я остави. А лайф си я представям само как би звучала... Всеки удър по пияното те удря в сърцето просто.

 

А Crazy bout you я чувам супер често по Дарик,което ме учудва много,супер е,надувам я до пазара :1000 (29):

 

Понеже не съм много англоворящ :1000 (29): някой може ли да попрочете каква е историята на My shadow,явно е загубила някой близък и му я е посветила,а като я пее винаги и се насълзяват очите...интересно ми е каква ли е историята.

 

1000%20(29).gifем кво да се прави,готинкааа ееее :Vishenka_05:

 

Ето преводче на My shadow:

 

ps:точно за мен в момента е :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

1000%20(29).gifем кво да се прави,готинкааа ееее :Vishenka_05:

 

Ето преводче на My shadow:

 

ps:точно за мен в момента е :(

Превода го знам,интересно ми е какво се е случило,защото наистина е много емоционална като я пее. Виж тва видео накрая,миличката като детенце,което се опитва да се сдържи :(

 

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Превода го знам,интересно ми е какво се е случило,защото наистина е много емоционална като я пее. Виж тва видео накрая,миличката като детенце,което се опитва да се сдържи :(

 

 

Определени има няква история зад тази песен...а и само как я изпълнява,абе голяма е! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

73810_416737805071627_575582429_n.jpg
podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипааааааааааааааааа

 

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна е наистина,само накрая белия фон или по точно дигиталното поставяне на Джес върху него е много аматьорско,като в чалга клип.

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Тъкмо това щях да пускам още сутринта,ама чаках да го качат и в тубата. :1000 (29): Поредната интересна колаборация на Джес. Джолс Холънд е голям музикант в Англия и не само,не веднъж е гостувала в шоуто му,даже от там е един от любимите ми лайфове на Прайс Таг,заедно с неговият оркестър.

 

 

 

 

Песента е много красива,eто и от ютюб.

 

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е не, сега пък Get here не мога да спра...баси няма право да пее толко яко! а колко обичам пианооо.....

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

За пърши път лайф - Remember me

 

 

 

 

Дано скоро представи някъде и Crazy bout you, умирам да я чуя лайф

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Бахти колко е лудо тва парче,много харесвам такива,изпълнението е супер яко и нахъсано..но е единствената стара нейна песен която никъде не откривам СД рип :( Дали ще я включи в новият албум..дано,въпреки че е казала,че песните ще са по-лирични...дано се сети някой ден за него

 

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Весела Коледа на всичкиииии :)) :Vishenka_05:

 

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера гладах книгата и...страхотно нещо,много снимки,много хубаво оформена,но за съжаление все още я няма преведена. Един добър стимул да поработя върху англииският си :1000 (29): Цената е 48 лв..не е малко,но за такова луксозно издание си заслужава.

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...