Jump to content



"Arrow" / "Стрелата"


Препоръчани коментари

553929_148678045270236_2087289901_n.jpg

"Стрела" е сериал, който ни разказва за Оливър Куин, милиардер, който бива вдъхновен да изкорени престъпността в неговия град след завръщането си от безлюден остров, на който е живял пет години в следствие на корабокрушение. Завръщайки се в своя град Старлинг сити, майка му Мойра, любимата му сестра Теа и най-добрият му приятел Томи забелязват, че в него има нещо различно. Докато е на острова сред Тихия океан, Куин се превръща в друг мъж от плейбоят, който е бил, и придобива завидни умения с лък и стрела. Премиерата на сериала на 10 октомври 2012 събра 4 млн. зрители пред екраните.

577372_365884156805663_1398779922_n.jpg

Зелената стрела /wiki/

Arrow - Facebook
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 75
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Хареса ми първият епизод. Бях със смесени чувства преди да го гледам, тъй като не си падам по такива "супергеройски" истории, но останах доволен - има интересни сюжетни линии и смятам, че ще се развие добре. А премиерата и най-гледаната за The CW от тази на "Дневниците на вампира", което може да значи само добро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много силен старт по мое мнение. Не го очаквах. Който е гледал анимациите или е чел комикси, или пък е гледал "Смолвил", значи познава героя добре. Засега започна много интересно. Ще се радвам в бъдеще ако замесят в действието Лекс Лутър, Клои Съливан, Лана Ланг или дори самия Кларк Кент.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Изтеглил съм си го, заедно с Парк Авено ще му дам шанс, пък да видим дали ще ги продължа. Не искам да се настройвам, защото миналата година си харесах доста сериали, но се оказаха добри само в първите си серии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз го загледах, интересен пилотен епизод.

Майката ще се окаже ебаси кучката зла обачееее...

Силен старт, дано не последва съдбата на Алкатраз, още не мога да преживея, че остана с един сезон...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста ми хареса пилотния епизод,много добре започват нещата,ако продължи така ще е един от най-готините сериали! :)

Актьора е невероятен просто.. :zatvorena:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не видях,че има тема. :D Много хубав сериал, изгледах първия епизод. Много добре е направен, а и като сюжет е нещо различно. Ще го следя със сигурност. Сега гледам е качен и 2рия епизод.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добър втори епизод! 1000%20(6).gif Мисля, че ще се превърне в един от любимите ми сериали, след Дневниците и Свръхестествено! :happyppl: Нямам търпение за 3-ти епизод!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотен сериал!!! Между другото, Оливър е по-хубав след острова ;d Искам един ей такъв Куин и в България ;d След малко дърпам и втория епизод и определено това ще е един от зимните ми сериали ;d
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ясно е вече как е намерил тефтера, но как и от кого са написани имената???

Надявах се този, който го улучи със стрелата да е Тес Мърсър. :1000 (29): Нали в Смолвил бяха имали връзка 2 години на острова. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотен втори епизод! Изкефих се максимално.. ако този сериал продължава да се развива така,ще стане един от най-гледаните :happybday:

Нямам търпение за следващия епизод. В момента ми е по-интересен дори и от дневниците на вампира.. ;д

Link to comment
Сподели в други сайтове

След сцената, в която ядоха сладолед, Laurel & Oliver се превърнаха в любимата ми екранна двойка. Как са ги хванали Katie & Stephen толкова пък да си пасват външно? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще бъда изненадан, ако черния сотаджия се изненада от гледката накрая. Според мен му беше ясно какво прави Оливър.

 

Абсолютно!

Аз мисля,че до края на този сезон всички от официалния постер ще са наясно с дейността на Оливър,дори мисля,че и те ще започнат да му помагат.

Ще видим.. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оказах се прав,че един по един ще започнат тия от постера да се присъединяват към Оливър :Vishenka_05:

Не знам,нямам думи просто.

Това е единствения сериал в момента който следя с истински интерес.Невероятен е. :helpsmilie:

За разлика от supernatural (на който имам цели 2 неизгледани епизода 'щот ме мързи) и вампирите,този е направо върха :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Става все по-интересно, страхотен сериал, единствения, който следя в момента с голяма нетърпение, другите тая година яко ги забозиха :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...