Jump to content



"Arrow" / "Стрелата"


Препоръчани коментари

Хареса ли ви началото на сезона? Малко ми беше изтъркано това, че Оливър се върнал на острова, обвинявайки се за смъртта на Томи. Напомни ми на безкрайните угризения на Елена и Стефан от вампирите. :gun_bandana:
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...
  • Отговори 75
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

  • 2 weeks later...
Хареса ли ви началото на сезона? Малко ми беше изтъркано това, че Оливър се върнал на острова, обвинявайки се за смъртта на Томи. Напомни ми на безкрайните угризения на Елена и Стефан от вампирите. :gun_bandana:

 

Този сериал, ако не друго, поне представя истински човешки взаимоотношения - така, както са в света. Това, което се случи на Оливър тогава, е огромно и разтърсващо и явно това е неговият начин да се справи с него.

 

Иначе вече изгледах всичко и остават два епизода до финала - две седмици мисля. Това е най-добрият сериал, няма друг, който да ме вълнува толкова, в сравнение с него другите, които гледам и вървят в момента, изглеждат като детски анимации. Всички герои са интересни и наблюдаваме тяхното развитие, промяната, която настъпва с тях, нямам търпение да видя нататък.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бях зарязал сериала и онзи ден тръгнах да търся до къде съм ситигнал.

Оказа се че имам цели 19 епизода за гледане.. :D Чак се радвам, че съм забравил да го гледам, защото така наведнъж ми идва много добре.

Сериала е страхотен и няма герой, които да ме дразни, както в повечето сериали.Може би малко Сара, но тя се махна. :D Очаквам последните два епизода от сезона с нетърпение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Взе да ми става малоумно точно като в "Дневниците на вампира". Едни и същи реплики във всеки епизод - "Аз предадох този град", "Аз ще спася този град", "Този град има нужда от мен", "Ще те защитя от всичко и всички"... :mf_surrender: Само се фейлт-ват, само се протект-ват... потрес.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Преди една седмица започнах да гледам сериала и вече съм на 10-и епизод от втори сезон. Страшно интересен! Изобщо не е в мой стил, но има нещо в него, което адски много ми допада (освен Кейти Касиди :D ). Определено се нарежда сред любимите ми сериалчета.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Аз сега започнах да гледам първият сезон. Разбрах, че Мойра умира което не ме кефи никак, но се очакваше. Anyway, малко съзливо ми изглежда и някак наивно. Не се връзват много неща, но е интересно в известен смисъл. До няколко дни ще съм свършил първият сезон от Амазон и започвам вторият.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

Коя е най-използваната реплика в ТВ сериалите? Разбира се:

 

It's my fault!

 

Особено в сериалите на CW можеш да я чуеш минимум 5 пъти в епизод - визирам вампирите и стрелата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Беше супер първият сезон, последните епизоди от него много ме впечатлиха, най-добра беше тази първата сюжетна линия. Във втория също имаше някои доста интересни моменти. Третият обаче го намирам за посредствен, нанаждат си някакви неща, които почти нямат общо с това, което беше в началото сериалът, и това не ме кефи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Беше супер първият сезон, последните епизоди от него много ме впечатлиха, най-добра беше тази първата сюжетна линия. Във втория също имаше някои доста интересни моменти. Третият обаче го намирам за посредствен, нанаждат си някакви неща, които почти нямат общо с това, което беше в началото сериалът, и това не ме кефи.

Сестрата на Оливър е по-тъпа от Лоръл определено. Избяга съкрушена, че много я лъгали. И със завръщането си започна пък тя да крие някакви неща. Много тъпашки ми седят всички вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колко му трябва на Оливър да се върне от смъртта - само стрък мащерка и жълт кантарион. Все пак да оцелееш на минусова температура гол и с прободна рана не е кой знае какво. Тейлър оживяваше в ДиК от по-сериозни неща няколко пъти. :1000 (34):

Лоръл е най-тъпото и смешно канарче, което ще гледаме занапред. :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

1478956[/url]']

Колко му трябва на Оливър да се върне от смъртта - само стрък мащерка и жълт кантарион. Все пак да оцелееш на минусова температура гол и с прободна рана не е кой знае какво. Тейлър оживяваше в ДиК от по-сериозни неща няколко пъти. :1000 (34):

Лоръл е най-тъпото и смешно канарче, което ще гледаме занапред. :1000 (10):

 

Бях чел,че хо лекуват с вода от някакъв извор на живота или нещо подобно.Извора се ползва от Рас Ал Гул и затова е толкова младолик и т.н.Нзн защо не го представиха така в сериала, както е в комиксите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Изтръпвам при нов епизод на тоя сериал. Гледам ги вече с превъртане, защото във всяка драматична сцена знам какви са репликите. :mf_surrender:

 

И на всичкото отгоре есента започва нов т.нар. "спин оф" сериал, който обединява Светкавицата и Стрелата на едно място и техните приближени помощници. Пълна глупост ще е предполагам. Още се чудили дали канарчето да се играе от Сара или от Лоръл, тъй като в "Стрелата" Сара е вече мъртва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Доста интересен епизод, изобщо не очаквах такова развитие. Най-малко пък, че ще убият сестрата. Това със свръхчовека беше пълнеж.

Оливър Куин ис а лАйв :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Ееее Лоръл милата тъкмо беше на път да стане лесбийка и пак й разлиха работата. :D

Да оженят Оливър и Ниса...не би ми минало през ума никога. Общо взето скандално върви действието. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Не трябваше да има такъв финал, не ми хареса. Ще има и 4-ти сезон и то тази година, но още не се знае кога. Явно действието ще се развива там, където отиват с Фелисити и другите ще отидат при тях. Или пък те двамата ще се върнат.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не трябваше да има такъв финал, не ми хареса. Ще има и 4-ти сезон и то тази година, но още не се знае кога. Явно действието ще се развива там, където отиват с Фелисити и другите ще отидат при тях. Или пък те двамата ще се върнат.

Разбира се, че ще се върнат. Все някой ще е опитва да ДИСТРОЙВА ДИС СИТИ. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...