Jump to content



Лили Иванова и GrandLiOrchestra


Препоръчани коментари

  • Отговори 205
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Радвам се, че не ходих, не ми хареса видяното, простила се е вече с хитовете си - нещо недопустимо за уж звезда от нейния ранг.

Не излъчиха всичко, първо. Второ, един път ще има ли да нямаш забележки за нещо? Трето, не й трябват Детелини, Панаири, Хризантеми и Ветрове да си направи стабилен концерт - и се видя. На новите песни се радваха не по-малко, а за цвят изпя и Камино, Ти сън ли си и Без правила, които бяха черешката и кулминацията. Забележката ми бе, че не бе подбрала достатъчно живи песни, но все пак това не е концерт на някоя прехвалена сръбска метреса. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвам се, че не ходих, не ми хареса видяното, простила се е вече с хитовете си - нещо недопустимо за уж звезда от нейния ранг.

Случайно да видя на някой в залата да липсват хитовете на Щерев :) Не излъчиха "Камино", която с интрото си беше 10 мин и Орлин, Оги и Бисер имаха отделни части в него, хората ги аплодираха първо тях, а след това като почна Лили на няколко пъти залата става на крака. "Ти сън ли си" също е отрязана, която е един от онези вечни "забранени" хитове и да не пропусна да отбележа пак за "Без правила", на която всички пляскаха и играха пък нито е на Щерев, нито на Гаргов и т.н.

 

Само заради "Покруса" си заслужаваше ходенето :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не излъчиха всичко, първо. Второ, един път ще има ли да нямаш забележки за нещо? Трето, не й трябват Детелини, Панаири, Хризантеми и Ветрове да си направи стабилен концерт - и се видя. На новите песни се радваха не по-малко, а за цвят изпя и Камино, Ти сън ли си и Без правила, които бяха черешката и кулминацията. Забележката ми бе, че не бе подбрала достатъчно живи песни, но все пак това не е концерт на някоя прехвалена сръбска метреса. ;)

 

Първо не говоря за сръбска музика в случая! :mf_surrender:

Позволи ми да познавам горе-долу творчеството на Лили Иванова!

Да, песните, дето си изброил горе, са визитната й картичка - най-важните - пред телевизора липсата им беше осезаема! 100% сигурен съм, че това й е последната пълна на макс Арена Армеец, точно поради причината с песните! Трябват й тези песни, защото хората ги обичат - не може да си изградиш кариерата с нещо, което е никому ненужно!

Редактирано от pacho
Link to comment
Сподели в други сайтове

Първо не говоря за сръбска музика в случая! :mf_surrender:

Позволи ми да познавам горе-долу творчеството на Лили Иванова!

Да, песните, дето си изброил горе, са визитната й картичка - най-важните - пред телевизора липсата им беше осезаема! 100% сигурен съм, че това й е последната пълна на макс Арена Армеец, точно поради причината с песните! Трябват й тези песни, защото хората ги обичат - не може да си изградиш кариерата с нещо, което е никому ненужно!

И на мен ми липсват песни като "Гълъбът", но това, че не я пее няма да ме спре да ходя, а хората дето си купиха билети за този концерт отдавна знаеха, че няма да слушат там "Детелини" и т.н. :) И с % не прибързвай, защото много даваха и над 100 %, че няма да напълни залата, пък едва ли някой бг изпълнител ще повтори или надмине успеха й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпреки че хората идват заради самата нея, не толкова заради конкретни песни, все пак ще е добре дали тя, или другите засегнати страни, или и двете страни... да надживеят най-накрая тъпите си караници, щото между тях си може да става дума за пари, ама публиката има нужда от тия песни все пак, тъпо е да се отбиват.

Другото интересно е, че като си слушам албума, песните не ме грабват толкова, колкото когато ги слушах в залата и сега по тв. Нз от аранжиментите ли е, от изпълненията ли, но има някаква магия, и съвсем не се прехласвам - всичко беше в страхотен синхрон, евала. Ще ми остане емоция за цял живот, дано го издадат на двд.

:)

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен ми липсват песни като "Гълъбът", но това, че не я пее няма да ме спре да ходя, а хората дето си купиха билети за този концерт отдавна знаеха, че няма да слушат там "Детелини" и т.н. :) И с % не прибързвай, защото много даваха и над 100 %, че няма да напълни залата, пък едва ли някой бг изпълнител ще повтори или надмине успеха й.

Мое мнение... просто не ми хареса, толкова да й е орязан репертоарът... срамота.

Факт е, че никой няма да я напълни така, факт е, че е талантлива, но въпросът с песните й е трагичен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникален концерт. Невероятно удоволствие на Бъдни вечер да гледаш и слушаш Лили Иванова. Пред таланта и харизмата на тази жена можем само да се поклоним и да замълчим, а не някои хорица пак да се правят на много разбиращи, аман от такива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мое мнение... просто не ми хареса, толкова да й е орязан репертоарът... срамота.

Факт е, че никой няма да я напълни така, факт е, че е талантлива, но въпросът с песните й е трагичен.

Трагедията е при колегите й, защото към днешна дата не могат да се похвалят с нищо ново, което да става ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мое мнение... просто не ми хареса, толкова да й е орязан репертоарът... срамота.

Факт е, че никой няма да я напълни така, факт е, че е талантлива, но въпросът с песните й е трагичен.

Тя има нов албум и трябва да пее новите си песни. Това не е прощален концерт та да пее само Детелини.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много са ми интересни някои хора.... нали нов албум издаде тия песни нали трябва да се популяризират, не може като останалите от естрадата цял живот да имат по една известна песен и да я пеят всеки път нея.

 

Още след концерта на 22 преброих песните и от 24, 11 бяха стари. Така че не виждам къде е драмата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей, ама вие сте много интересни значи. Питайте родителите си харесаха ли снощи концерта и новите песновки на Лили-то.

Защото нейната публика е предимно поколението на родителите ни, а те асоциират Лили Иванова точно с Детелини, Панаири, Хризантеми, Стари мой приятелю и т.н.

Няма да споря, излишно е, на мен не ми хареса концерта, това не значи, че не е бил успешен, други ще се произнасят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето ви пълния списък с песните и години.Червените песни ги пя на концерта,но не ги дадха снощи.

 

Стрелките се въртят 1979

Недей ме пита 1984

Няма бряг за любовта 2009

Шепот 2012

Другото лято 2012

Ако спра да обичам 2009

Икар 2012

Сам 2009

Без правила 2006

Черната овца 2010

Невероятно 1987

Този свят е жена 2008

Рокля на цветя 2009

Какво си ти 1989

Реквием 1969

Ти сън ли си 1969

Camino 1969

Ти не си за мен 2012

1 любов 1979

Искай докрай 2008

Искам те 1984

Няма кой 2012

Покруса 1995

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей, ама вие сте много интересни значи. Питайте родителите си харесаха ли снощи концерта и новите песновки на Лили-то.

Защото нейната публика е предимно поколението на родителите ни, а те асоциират Лили Иванова точно с Детелини, Панаири, Хризантеми, Стари мой приятелю и т.н.

Няма да споря, излишно е, на мен не ми хареса концерта, това не значи, че не е бил успешен, други ще се произнасят.

 

Дай пък като я асоциират на всеки концерт едно и също да пее.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей, ама вие сте много интересни значи. Питайте родителите си харесаха ли снощи концерта и новите песновки на Лили-то.

Защото нейната публика е предимно поколението на родителите ни, а те асоциират Лили Иванова точно с Детелини, Панаири, Хризантеми, Стари мой приятелю и т.н.

Няма да споря, излишно е, на мен не ми хареса концерта, това не значи, че не е бил успешен, други ще се произнасят.

Да, харесаха го. Приятелски семейства, които знаеха, че съм бил даже се обадиха да споделят, че са го гледали и им е харесал :) А след концерта албумът се продаваше повече, отколкото на влизане, дори Георги писа, че е чакал да заредят наново, явно на хората също им е харесало.

Жената работи, прави нови неща, печели нова публика макар и с песновки не по вкуса ти!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пристигна ми календара,баба ми много го хареса :1000 (29):

 

1000%20(29).gif

 

Сега като се замисля.. моето мнение е, че когато Лили е с 3мата си музиканти, песните са доста по-въздействащи, звучат по-тежко, когато са само с пиано, цигулка и китара. Например от една тежка балада като Ти не си за мен са направили направо бърза песен с този нов аранжимент. Също така Невероятно звучи много по-добре, когато е само с пиано, не знам дали само аз мисля така

Link to comment
Сподели в други сайтове

1000%20(29).gif

 

Сега като се замисля.. моето мнение е, че когато Лили е с 3мата си музиканти, песните са доста по-въздействащи, звучат по-тежко, когато са само с пиано, цигулка и китара. Например от една тежка балада като Ти не си за мен са направили направо бърза песен с този нов аранжимент. Също така Невероятно звучи много по-добре, когато е само с пиано, не знам дали само аз мисля така

 

Покруса и Реквием мен лично ме изкъртиха...:)

Надявам се на двд с пълен запис от концерта - може отрязаните песни да ги сложат като бонус плюс филмче с репетиции и т.н.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Покруса и Реквием мен лично ме изкъртиха... :)

Надявам се на двд с пълен запис от концерта - може отрязаните песни да ги сложат като бонус плюс филмче с репетиции и т.н.

 

Да, Покруса снощи отново я слушах с новата версия, невероятна е. Има някои попадения, но на мен лично когато е с тримата музиканти ми харесва повече.

 

п.п. Искам да коментирам тука, че заснемането е страхотно. Качеството е супер 1000%20(33).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, Покруса снощи отново я слушах с новата версия, невероятна е. Има някои попадения, но на мен лично когато е с тримата музиканти ми харесва повече.

 

п.п. Искам да коментирам тука, че заснемането е страхотно. Качеството е супер 1000%20(33).gif

 

С трима или с 33-ма, Лили си е чудо за наште географски ширини...:) Имал съм удоволствието да я гледам няколко пъти и мога да посъветвам който не го е направил, да поправи тази грешка - емоцията е веднъж...

Аз лично имам забележки за звука на концерта - колкото и голям да е оркестъра и колкото и талантлива да е тя, можеха да й вдигнат една идея гласът - технически си е напълно възможно... :1000 (1):

Link to comment
Сподели в други сайтове

С трима или с 33-ма, Лили си е чудо за наште географски ширини... :) Имал съм удоволствието да я гледам няколко пъти и мога да посъветвам който не го е направил, да поправи тази грешка - емоцията е веднъж...

Аз лично имам забележки за звука на концерта - колкото и голям да е оркестъра и колкото и талантлива да е тя, можеха да й вдигнат една идея гласът - технически си е напълно възможно... :1000 (1):

 

Абсолютно е така. Билетите й са бая скъпички, но пък си струва на 10000%, тръпката е изключителна, дълго се помни това нещо. Особено след първия път, дотогава не бях стъпвал на концерт на Лили Иванова, просто бях като гръмнат 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пристигна ми календара,баба ми много го хареса :1000 (29):

Колко даде за доставката :baaasmiley:

 

"Покруса" за мен беше най-силното изпълнение на концерта.

 

Днес от 17:30 по БТВ, Лили ще е гост на Цветанка Ризова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...