Jump to content



Лили Иванова и GrandLiOrchestra


Препоръчани коментари

  • Отговори 205
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Много скучно интервю. Водещата е пълен потрес. Нямам думи. Задава въпрос и си отговоря сама :mf_surrender:

 

-И последен въпрос за вярата...В какво вярвате

-В себе си

-аха.................Ами в Господ?

- Разбира се и в Господ....

:helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много скучно интервю. Водещата е пълен потрес. Нямам думи. Задава въпрос и си отговоря сама :mf_surrender:

 

-И последен въпрос за вярата...В какво вярвате

-В себе си

-аха.................Ами в Господ?

- Разбира се и в Господ....

:helpsmilie:

Надявах се да каже нещо повече за албума, за концепцията на концерта, научих вече кои са меценатите й и как знае колко може и какво може :baaasmiley:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Надявах се да каже нещо повече за албума, за концепцията на концерта, научих вече кои са меценатите й и как знае колко може и какво може :baaasmiley:

 

Тя общо взето говори едни и същи неща, само благодарности, което разбира се е важно, но пък във всяко интервю писва малко 1000%20(29).gif

 

п.п. Защо не се направи тема за Лили? Тука малко се отклоняваме от концерта..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя общо взето говори едни и същи неща, само благодарности, което разбира се е важно, но пък във всяко интервю писва малко 1000%20(29).gif

 

п.п. Защо не се направи тема за Лили? Тука малко се отклоняваме от концерта..

Е то тук само 4-5 човека коментират, другите си знаят цената и са над нивото й сигурно :roll1:

 

Ти ще ходиш ли на концерта?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е то тук само 4-5 човека коментират, другите си знаят цената и са над нивото й сигурно :roll1:

 

Ти ще ходиш ли на концерта?

 

За съжаление не. :girl_cry2: Просто няма как да стане, много се надявам да го излъчат по БТВ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За съжаление не. :girl_cry2: Просто няма как да стане, много се надявам да го излъчат по БТВ.

:(

 

На живо нищо не е казвала за излъчване, не знам тази реклама, която върви по БТВ и пише:"Скоро по БТВ" какво значи и дали няма да е изненада и да се излъчва директно. Но не ми се вярва много, по-скоро пак на Коледа ще го дават.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:(

 

На живо нищо не е казвала за излъчване, не знам тази реклама, която върви по БТВ и пише:"Скоро по БТВ" какво значи и дали няма да е изненада и да се излъчва директно. Но не ми се вярва много, по-скоро пак на Коледа ще го дават.

 

Аз лично не вярвам да позволи да се излъчва на живо. Най-добре да го оставят за празниците.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф, само чета по интервюта как няма да пее старите си хитове, много ме е яд...супер тъпо е егото на няколко изкуфели старци да лишава аудиторията от толкова красиви песни...някой има ли идея какво всъщност ще пее в Армеец ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф, само чета по интервюта как няма да пее старите си хитове, много ме е яд...супер тъпо е егото на няколко изкуфели старци да лишава аудиторията от толкова красиви песни...някой има ли идея какво всъщност ще пее в Армеец ?

 

Най-вероятно всичко, излизало последните 5 години + някои песни като Камино, Ти сън ли си и т.н.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ТОВА как да го коментирам? Този не се спря. Макар че донякъде е прав, но защо й забрани тогава тези песни? Какво делят, не мога да ги разбера, ама е тъпо - поне в името на публиката и тези хитове да се разберат веднъж завинаги. Иначе концертът ще е на ниво като всеки път, убеден съм. А и интересът на хората е показателен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тончо Русев не й е забранявал,до колкото знам са скарани,но може да пее негови песни. Даже на Панаири направиха нова много по-добра версия преди 3 години някъде.

 

Така и трябва,в край на сметка Лили не губи нищо,тя у тях може да си пее по цял ден песните на Митко Щерев,губи публиката която няма да ги слуша по концерти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да кажа на Щерев, че съм наясно какво ще пее Лили и не съм се затъжил за произведенията му, а и каквото ще да пее пак щях да си купя билет!

Link to comment
Сподели в други сайтове

С цялото ми уважение към М. Щерев, но е време да осъзнае, че композициите му не правят Лили. Нечие его пак тъжи, че залата няма да е пълна заради трита му хита на кръст. На колко места вече повтори от април до сега жената, че няма да ги пее. Хайде да млъква вече и да си запази малко достойнство. Залата ще е е пълна заради ЛИЛИ ИВАНОВА.

 

П.П.И песните на Т. Русев са забранени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

До вчера бяха пуснати само страничните сектори на D, сега видях, че са в продажба и централните точно над сцената.

 

Щерев дали си е купил билет или Лили се е изгаврила като му е пратила покана :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е жалък.Умира от яд, че Лили продължава въпреки всичко. Хората са си купили билета заради изпълненията й на живо. Както самата тя казва- като толкова много знаят- сами да си ги пеят, да видим кой ще ги слуша и какви хитове ще станат. Нали точно за това са ги писали тия песни, за да се пеят... нямам думи. . Не му стигна скандала, който вдигна за забранените песни, ами сега и напомня, че на концерта няма да се пеят хитове :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е жалък.Умира от яд, че Лили продължава въпреки всичко. Хората са си купили билета заради изпълненията й на живо. Както самата тя казва- като толкова много знаят- сами да си ги пеят, да видим кой ще ги слуша и какви хитове ще станат. Нали точно за това са ги писали тия песни, за да се пеят... нямам думи. . Не му стигна скандала, който вдигна за забранените песни, ами сега и напомня, че на концерта няма да се пеят хитове :helpsmilie:

Лично на мен песни като "Искам те", "Ръцете ти", "Недей ме пита", "Реквием", "Какво си ти", "Една любов" и т.н. ми харесват много повече от "Детелини", "Хризантеми" и т.н. Той к'во си мисли, че само неговите песни ли са хитове... В момента, в който се продадоха всички билети и пуснаха допълнителни бях убеден, че ще почнат да спекулират с репертоара и след концерта ще има куп статии колко разочаровани били хората :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лично на мен песни като "Искам те", "Ръцете ти", "Недей ме пита", "Реквием", "Какво си ти", "Една любов" и т.н. ми харесват много повече от "Детелини", "Хризантеми" и т.н. Той к'во си мисли, че само неговите песни ли са хитове... В момента, в който се продадоха всички билети и пуснаха допълнителни бях убеден, че ще почнат да спекулират с репертоара и след концерта ще има куп статии колко разочаровани били хората :gun_bandana:

Те вече са продадени,дори да кажат колко ще е тъп концерта, връщане няма. Който си е взел билет - ще не ще отива :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами нека пък да пее нови песни. Ти не си за мен е страхотна песен. Дано и другите да са така. А тя има и в репертоара си много други хитове от други композитори. На Йосиф Цанков песните като Събота вечер и Море на младостта са шедьоври.

 

П.П. На мен Детелини ми е страшно втръснала :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

В край на сметка на може на всеки концерт едно и също. Ще стане като с Луда по тебе накрая. :1000 (29):

Повечето песни от албума й с Пайнер от 1995 са страшни,особено Скитница,не знам защо не ги пее.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В край на сметка на може на всеки концерт едно и също. Ще стане като с Луда по тебе накрая. :1000 (29):

Повечето песни от албума й с Пайнер от 1995 са страшни,особено Скитница,не знам защо не ги пее.

Така е. А пък за "Готови ли сте за любов" - наистина уникален албум. "Скитница", "Дансингът на самотата", "Покруса", "Сълза", "Дали за теб съм пак онази същата", "Горчива чаша", "Не всичко е пари, приятелю" - хит до хит.

 

"Маската" и "Предупреждение" дали ще ги пее? Любими са ми. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те вече са продадени,дори да кажат колко ще е тъп концерта, връщане няма. Който си е взел билет - ще не ще отива :1000 (29):

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Лайв версията на "Събота вечер" от концерта през 2001 е разкошна, много ми се иска да я изпее и на 22.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...