Jump to content



Лили Иванова и GrandLiOrchestra


Препоръчани коментари

  • Отговори 205
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Пробвай с различни браузъри

Пробвах с експлорера,с хром и с мозила,даже си инсталирах няква Java и пак не иска. Дава ми,че зарежда,ама си стои така по един час...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пробвай с различни браузъри

Пробвах с експлорера,с хром и с мозила,даже си инсталирах няква Java и пак не иска. Дава ми,че зарежда,ама си стои така по един час...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пробвах с експлорера,с хром и с мозила,даже си инсталирах няква Java и пак не иска. Дава ми,че зарежда,ама си стои така по един час...

Ами то няма кво да й гледаш на схемата, всичко е продадено на А1 има 8 останали,А3 е продаден целият; С1,3 също; А2 и С2 има мн малко останали. В-секторите има най-много 10 останали и то единични. На партера последният сектор е 2/3 продаден.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От днес е пуснат в продажба частично сектор D --> Място с ограничена видимост - 30 лв.

Поради напълно изчерпаване на всички категории и разпродаване на залата 3 седмици преди концерта, от днес влизат в продажба 2000 допълнителни места от сектори зад и над сцената и с органичена видимост. Това са последна възможност за всички желаещи да имат достъп до концерта, макар и с компромис на местата в залата.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Поради напълно изчерпаване на всички категории и разпродаване на залата 3 седмици преди концерта, от днес влизат в продажба 2000 допълнителни места от сектори зад и над сцената и с органичена видимост. Това са последна възможност за всички желаещи да имат достъп до концерта, макар и с компромис на местата в залата.

Ебаси цената са сложили за тия места. То не е ограничена,а никва видимост. Само ще слушат. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ебаси цената са сложили за тия места. То не е ограничена,а никва видимост. Само ще слушат. :1000 (29):

Тези точно зад сцената не се продават, само страничните, но то пак няма кой знае к'ва видимост. То пък щото аз като взех от редовните билети е чудната видимост на А3 :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези точно зад сцената не се продават, само страничните, но то пак няма кой знае к'ва видимост. То пък щото аз като взех от редовните билети е чудната видимост на А3 :1000 (29):

 

Е да де,ама все пак цената на билети с видимост,която не се води ограничена е 20 и 30 лева, и цената с ограничена видимост пак е толкова :1000 (29):

 

 

аз съм А1.5

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е да де,ама все пак цената на билети с видимост,която не се води ограничена е 20 и 30 лева, и цената с ограничена видимост пак е толкова :1000 (29):

аз съм А1.5

Там бяхме на Цеца и беше 35лв, сега е 60 еее не съм меценат :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Там бяхме на Цеца и беше 35лв, сега е 60 еее не съм меценат :1000 (29):

 

аз бих се замислил за някой друг,ама за Лиляна не ми свиди :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

аз бих се замислил за някой друг,ама за Лиляна не ми свиди :1000 (29):

Селин имаше един концерт, "В сърцето на Лондон" май беше или друг е бил, сцената беше в средата на залата/стадиона и имаше видимост от всички сектори, даже май се въртеше.

 

Другият път Лили да направи нещо такова :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А за ДжейЛо има ли много свободни още,че не мога да видя?

Само на Горан Брегович ги виждам и там остават има-няма 400 места.

За Джей Ло са останали по 8 билета от 130 и от 100 лв, но още ми е странно защо А1 и С1 не се продават...целият първи етаж празен и после залата фул, да не бяха пускали А3 и С3 по-добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...