Jump to content



Лили Иванова и GrandLiOrchestra


Препоръчани коментари

  • Отговори 205
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

2010 като издаваше двата албума и каза,че това ще са последните дискове,в които има стари песни в нов вариант,оттам нататък щяла да прави само албуми с нови песни. Даже вчера се учудих,че има стари песни в албума. Така,че може би тези няма да ги издава.

Тя така каза, ама и възнамеряваше да запише "Гълъбът" и "Реквием". Аз още си ги чакам.1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Участието на Лили във филма "Богините на социализма", излъчен по руския канал 1, според които Лили е една от най-големите звезди в Русия от бившия соц. блок.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Участието на Лили във филма "Богините на социализма", излъчен по руския канал 1, според които Лили е една от най-големите звезди в Русия от бившия соц. блок.

"А Иво, ако обичаш затвори вратата и не троши!" :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникалното изпълнение на "Покруса"

 

Не й бях обръщал внимание на тази песен, но Лили я съживи на 22. Изобщо емоцията не може да се усети от клипчето и все пак е с хубаво качество.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникалното изпълнение на "Покруса"

 

Не й бях обръщал внимание на тази песен, но Лили я съживи на 22. Изобщо емоцията не може да се усети от клипчето и все пак е с хубаво качество.

 

наистина уникално изпълнение, особено края :notworthy: Айде, няма ли да споделите албума най-накрая. То нито има откъде да си го вземеш, нито откъде да го чуеш 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Добре са монтирали концерта, но Лили не е трябвало да маха "Без правила"!

"Какво си ти", "Ти сън ли си" и "Няма бряг за любовта" също са отрязани.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре са монтирали концерта, но Лили не е трябвало да маха "Без правила"!

"Какво си ти", "Ти сън ли си" и "Няма бряг за любовта" също са отрязани.

 

Откъде знаеш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябва така или иначе да се изреже нещо,защото от БТВ не могат да й отпуснат ефирно време половин ден. Но имаше 2-3 напълно излишни песни,като "Невероятно",което го пее на всеки концерт,а е най-скучната песен на света.

Точно "Без правила" за пръв път я изпя на живо откакто е излязла песента и имаше най-добрия прием на концерта. А и беше една от малкото бързи песни, от каквито един концерт като цяло има нужда.

 

 

От къде да купя календара,някой знае ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябва така или иначе да се изреже нещо,защото от БТВ не могат да й отпуснат ефирно време половин ден. Но имаше 2-3 напълно излишни песни,като "Невероятно",което го пее на всеки концерт,а е най-скучната песен на света.

Точно "Без правила" за пръв път я изпя на живо откакто е излязла песента и имаше най-добрия прием на концерта. А и беше една от малкото бързи песни, от каквито един концерт като цяло има нужда.

От къде да купя календара,някой знае ли?

Има големи паузи между песните как я аплодира публиката, вместо това можеше да остави "Без правила", но и тя е една.... Иначе има кадри как върви към сцената, в залата на видеостените май не го даваха това, а и накрая как слиза сред публиката са дали малко :)

 

 

 

Иначе календар може би само с поръчка и доставка 6 лв., което пък е безумно. В бука й имаше как може да се поръча.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да си изкажа впечатлениято от концерта:

Възхитен съм. От желязното й продължително живо пеене и енергията, от безупречността към аранжиментите. Целият й живот е музиката. Подскачаше, събу се боса, слезе в публиката, самоиронизираше се. Никога не съм й бил някакъв голям фен, въпреки че съм доста запознат с творчеството й. Но изпитвам огромен респект към приноса и професионализма й. Фактор е и всеки трябва да я цени. Този концерт ме заради много положително и ме накара още повече да харесам песните й. Колкото и завистници да има, публиката й ги разгромява. Албумът е уникален, "Няма кой" е уникат. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре са монтирали концерта, но Лили не е трябвало да маха "Без правила"!

"Какво си ти", "Ти сън ли си" и "Няма бряг за любовта" също са отрязани.

 

:girl_cry2:

 

п.с. Яяяя нищо лошо да не чувам за "Невероятно" 1000%20(29).gif По принцип не ме кефи с оригиналния аранжимент, но ето тук е уникално изпълнена, просто такова изпълнение...любимото ми е 1000%20(33).gif Новият аранжимент също не ми харесва. Само с пиано според мен звучи най-добре.. Нямам търпение за концерта в Понеделник :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой не може ли да гепи от БТВ целия запис от Арена :mf_surrender: Сега пак гледах "Без правила", тя е луда, че я е махнала от ТВ излъчване :gun_bandana:

 

Явно не я е изпяла така, както трябва....знам ли 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...