Jump to content



Лили Иванова и GrandLiOrchestra


Препоръчани коментари

Албума е с перфектно оформление между другото,нещо по-различно от стандартното..

 

 

 

LI (2012)

 

1 Няма кой

2 Спри

3 Шепот

4 Икар

5 Ти не си за мен

6 Другото лято

7 Влюбен свят

8 Миг на безвремие

9 Как така

10 Искай до край

11 Рокля на цветя

12 Камино

13 Този свят е жена

14 Сам

15 Ако спра да обичам

16 Невероятно

ехее, нямам търпение да чуя новите песни...ама сигурно бая ще почакам 1000%20(29).gif

 

п.с. Поздрав за М.Щерев 1 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 205
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Албума е с перфектно оформление между другото,нещо по-различно от стандартното..

LI (2012)

 

1 Няма кой

2 Спри

3 Шепот

4 Икар

5 Ти не си за мен

6 Другото лято

7 Влюбен свят

8 Миг на безвремие

9 Как така

10 Искай до край

11 Рокля на цветя

12 Камино

13 Този свят е жена

14 Сам

15 Ако спра да обичам

16 Невероятно

 

познатите песни с нови аранжименти ли са?

Link to comment
Сподели в други сайтове

От старите песни има само две - "Камино" и "Невероятно" и те са с последните правени аранжименти,не са нови.

 

 

Останалите 4,които са познати са от периода 2010-2011.Не виждам смисъл да ги има в тоя албум,след като ги има в предния, така или иначе има 10 нови песни, но за бройката са наблъскали още няколко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бисовете бяха 4 - "Рокля на цветя", "Искай до край", "Невероятно", "Искам те".

 

Викахме яко, за да повтори "Без правила", защото докато я пееше беше страхотна атмосферата, ама...... не ни огря накрая, иначе ни чуваше хаха

 

Мед май не яде на сцената, само вода пи и си оправя чорапогащника :D

 

От непознатите песни в албума изпълни "Няма кой" и звучеше много добре. Имах повече очаквания за него. Можеше да презапише "Недей ме пита", "Реквием", "Гълъбът" и т.н. Дори да не им прави чисто нови аранжименти, просто със сегашната техника и новите изпълнения биха звучали мн добре. Дизайнът обаче е изпипан отвсякъде. Календарът струваше повече от албума, но определено си заслужаваше 15 лв - в огромна картонена кутия е.

 

Концертът започна с клиповете на "Събота вечер", "Ти сън ли си", "Да вярвам ли", "Море на младостта". Откри със "Стрелките", хареса ми версията.

 

"Покруса" досега не ми беше правила впечатление, но с този си аранжимент и перфектното изпълнение ми хареса много. "Другото лято" беше с променен аранжимент, но в албума си е аудиото от клипа.

 

По едно време остана и боса на сцената, накрая даже слезе сред хората на първите редове и сектори, беше страхотна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Викахме яко, за да повтори "Без правила", защото докато я пееше беше страхотна атмосферата, ама...... не ни огря накрая, иначе ни чуваше хаха

Някой от мойта страна се изцепи,че иска "Ветрове" и тя тогава каза "Ама вие много дълга памет имате, нормално е когато съм на 100 години да забравя това,което е било преди 90". :1000 (29):

 

 

А тя нея никога не я е пяла,освен малко след като излезе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой от мойта страна се изцепи,че иска "Ветрове" и тя тогава каза "Ама вие много дълга памет имате, нормално е когато съм на 100 години да забравя това,което е било преди 90". :1000 (29):

А тя нея никога не я е пяла,освен малко след като излезе.

Да и в един пиано бар в Благоевград или в Сандански си я изпросиха хаха

 

Нас не ни ли чуваше, "Без правила" го крещяхме 100 пъти. И като каза, че е на 100 години, почнахме да викаме:"100 години, 100 песни" :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да и в един пиано бар в Благоевград или в Сандански си я изпросиха хаха

 

Нас не ни ли чуваше, "Без правила" го крещяхме 100 пъти. И като каза, че е на 100 години, почнахме да викаме:"100 години, 100 песни" :1000 (29):

И други викаха за нея,ама едва едва. Повечето си мислеха,че тя е на 1 метър от тях и ще ги чуе като й викнат "Лили обичам те", "Браво Лили" и всякви такива. "Без правила" беше най-големия бум,не знаех че е станала такъв хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И други викаха за нея,ама едва едва. Повечето си мислеха,че тя е на 1 метър от тях и ще ги чуе като й викнат "Лили обичам те", "Браво Лили" и всякви такива. "Без правила" беше най-големия бум,не знаех че е станала такъв хит.

Аз докато реагирам коя песен почва, всичко живо пляскаше и викаше. Трябваше да я повтори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поредният неповторим концерт от нея. Каквито и суперлативи да се излеят, едва ли биха описали атмосферата. Адските аплодисменти за "Ти сън ли си", много приятна изненада за мен, а както и видяхме за цялата зала. Радвам се, че бях част от този феноменален спектакъл за българската музика...
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето малко клипчета :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

И диск с автограф от играта на БГ радио съм спечелил, даже първият изтеглен за деня хаха :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе "Недей ме пита" дали я има издавана с този аранжимент, или е мега-нов?

Този е нов, иначе на един от последните концерти в НДК също е изпълнена с различен от оригинала аранжимент. Трябва да я презапише и нея и още много, какво се мота още :1000 (29):

 

п.с. Ще ме блокнат от страницата на Лили сигурно, нафлудих яко хаха

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя май е единствената от песните,които пее на новите концерти,но не е издавана в нова версия. Има я само в албума,където излиза за пръв път.. кой беше не помня.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя май е единствената от песните,които пее на новите концерти,но не е издавана в нова версия. Има я само в албума,където излиза за пръв път.. кой беше не помня.

"Реквием" също не е, "Искам те" също.

 

Някой знае ли кога ще подновява участията по пиано баровете?

Link to comment
Сподели в други сайтове

2010 като издаваше двата албума и каза,че това ще са последните дискове,в които има стари песни в нов вариант,оттам нататък щяла да прави само албуми с нови песни. Даже вчера се учудих,че има стари песни в албума. Така,че може би тези няма да ги издава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

2010 като издаваше двата албума и каза,че това ще са последните дискове,в които има стари песни в нов вариант,оттам нататък щяла да прави само албуми с нови песни. Даже вчера се учудих,че има стари песни в албума. Така,че може би тези няма да ги издава.

Като й стана меценат, ще си ги поръчам лично :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да пука от злоба!

:1000 (29):

 

 

 

Стрелките,Невероятно,Недей ме пита,Реквием,Ти сън ли си,Камино,Покруса,Искам те,Една любов и Какво си ти. Май не изпускам нищо...

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29):

Стрелките,Невероятно,Недей ме пита,Реквием,Ти сън ли си,Камино,Покруса,Искам те,Една любов и Какво си ти. Май не изпускам нищо...

Тези бяха, да.

 

А накрая на биса като търсеше текста на "Искай докрай", претърси класьора 100 пъти и в секундата когато трябваше да влезе в песента го намери :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този, който е набирал текстовете, но яко ще го отнесе, ако Лили види, че на "Ако спра да обичам" е написано: "Море от ВЪЗБУДЕНИ възрастни хора" вместо изгубени :roll1:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...