Jump to content



Лили Иванова и GrandLiOrchestra


Препоръчани коментари






popart-bg.jpg

Най-известното име в българската поп-музика, певицата която познавате от височината на залите в Русия и Европа – Лили излиза с амбицията да покани своята публика в най-голямото обществено пространство построено у нас. Изявата е с участието на Grand Li Orchestra, съставен от най-добрите български музиканти, с аранжиментите на маестро Живко Петров и музикален директор Стоян Захариев. В Grand Li Orchestra ще участват 31 утвърдени музиканти. Сред имената са маестро Живко Колев, Милен Кокошаров, Стоян Янкулов-Стунджи, Калин Вельов, Веселин Веселинов-Еко, брас секция начело с Михаил Йосифов и Димитър Льолев и др. Към тях ще се присъедини щрайх от 16 симфонични музиканти с концерт-майстор Пламена Жекова.

След двата супер успешни концерта във Варна и Бургас през месец август, които бяха символична подготовка, същинския спектакъл се предвижда да бъде най-големият концерт на български изпълнител през последните 20 години.


Историята е бъдеще…Концертът е добронамерена покана да се обичаме, да си вярваме и да продължим. Защото историята е бъдеще и Лили Иванова доказа това.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • Отговори 205
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Каза,че нямало да пее стари песни,за да няма проблеми с някои автори.

 

Иначе песните от 2012 колко станаха вече?

Вероятно тези на М. Щерев, Т. Русев, Н. Андреев и А. Гаргов...за съжаление едни от най-големите й хитове...

 

За сега е представила 5, работи по още 3-4, които би трябвало да са готови, ама май само 2 ще представи до концерта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каза,че нямало да пее стари песни,за да няма проблеми с някои автори.

Предполагам песните на определени автори, но от последните няколко години има достатъчно други и то много, много хубави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
От екипа на Лили се похвалиха, че продажбата на билетите се движи изключително добре. Вече са били продадени над 2/3-ти от обявените места.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали все още има билети от евтините до 40 лева? За 100-тачките знам, че първи си заминаха още пролетта.

Да има от 30 лв. Другите са по 50, 60, 80 и 150 за ВИП-а.

Има и няколко от 100 лв. останали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да има от 30 лв. Другите са по 50, 60, 80 и 150 за ВИП-а.

Има и няколко от 100 лв. останали.

Как стоят нещата с видимостта в залата,че не съм бил? Билети от 30-40 лева нали не са в някой ъгъл,дето и с бинокъл няма да видиш 1.50 високата Лили :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как стоят нещата с видимостта в залата,че не съм бил? Билети от 30-40 лева нали не са в някой ъгъл,дето и с бинокъл няма да видиш 1.50 високата Лили :1000 (29):

 

И аз не съм бил, но до колкото ми обясниха местата за 30 и 40 са най-горе - в страни на сцената, т.е. без бинокъл абсурд май.1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз си взех от 60 лв. и на билета пише ред 3-ти, тва реално ли е ?

 

Да това са първите редове на страничните сектор А1, Б1 и целият блок 3 на партера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз ще си взема от 30 лева тези дни. Бях преди 4 години някъде в зала 1 на НДК на един от концертите й най-отпред и се изръсих с 80 лева. Нямаше какво толкова да гледам за да се боря пак да бъда сред първите редици. На концерт на Лили Иванова се слуша, а не се гледа!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как стоят нещата с видимостта в залата,че не съм бил? Билети от 30-40 лева нали не са в някой ъгъл,дето и с бинокъл няма да видиш 1.50 високата Лили :1000 (29):

От 40 лв има малко останали, само в дъното, почти централно срещу сцената са местата, не са никак зле.

Тези, които са останали от 30 са по най-високите части на залата, едва ли се вижда изобщо нещо от там хаха, но важното е да се чува :)

 

На Цеца бях на А1 ако не се лъжа и не се виждаше кой знае колко, но не беше зле де. Като цяло това е спортна зала, не е НДК и видимостта не е много съобразена, но при всички положения ще е жестоко :))

Link to comment
Сподели в други сайтове

Долу на партера ли ти е или на страничните сектори А/С?

 

На партера е...мене друго ми хрумна ся тези дни....ако искам да сменя билетите с такива от 100 лв. дали ше мине номера ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

На партера е...мене друго ми хрумна ся тези дни....ако искам да сменя билетите с такива от 100 лв. дали ше мине номера ?

То от 100 лв има останали 4-5 билета май и само 2 са едно до друго или едно зад друго местата. Ти си на партера и без проблем според мен ще може да отидеш напред до местата от 100 лв като почне концерта, едва ли ще има някакви прегради, не ми се вярва. Но тези от сектор А1 например не върви да прескачат преградата и да слизат на арената, в по-изгодна позиция си :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

То от 100 лв има останали 4-5 билета май и само 2 са едно до друго или едно зад друго местата. Ти си на партера и без проблем според мен ще може да отидеш напред до местата от 100 лв като почне концерта, едва ли ще има някакви прегради, не ми се вярва. Но тези от сектор А1 например не върви да прескачат преградата и да слизат на арената, в по-изгодна позиция си :)

 

Как така да отида по-напред, местата не са ли седящи всичките, с фиксирани номера ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как така да отида по-напред, местата не са ли седящи всичките, с фиксирани номера ?

Аз изобщо не знам долу какви места ще разполагат, в смисъл столове ли ще са, нещо по-удобно ли ще е, какво ще е. Но не пречи като почне концерта да отидеш напред в по-близките до сцената сектори, където има свободно място. То са си фиксирани, но кой ще купи единичните места, които са останали от по 100 и 80 лв, всеки ходи поне с още един на концерт. А от 100 лв има няколко места още свободни едно до друго май, виж на схемата. Абе при всички положения ще може да се придвижиш по-напред.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз изобщо не знам долу какви места ще разполагат, в смисъл столове ли ще са, нещо по-удобно ли ще е, какво ще е. Но не пречи като почне концерта да отидеш напред в по-близките до сцената сектори, където има свободно място. То са си фиксирани, но кой ще купи единичните места, които са останали от по 100 и 80 лв, всеки ходи поне с още един на концерт. А от 100 лв има няколко места още свободни едно до друго май, виж на схемата. Абе при всички положения ще може да се придвижиш по-напред.

 

А дано, че тя каквато е висока и стройна като табуретка, хептен нищо няма да се види...а тая схема не мога да я отворя нещо...

Link to comment
Сподели в други сайтове

А дано, че тя каквато е висока и стройна като табуретка, хептен нищо няма да се види...а тая схема не мога да я отворя нещо...

От 100 лв вече няма едно до друго места, има общо 5 останали, но на различни редове, от 80 лв засега има малко места едно до друго, ама ти сам ли ше ходиш де :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включете се в играта нa Btv и спечелете билет за големия концерт на Лили Иванова и GrandLiOrchestra на 22 ноември в зала "Арена Армеец"!

 

Всеки понеделник до 16 ноември ще публикуваме въпрос, свързан с примата на българската естрада, като чрез жребий ще избираме по двама късметлии на седмица. Имената им ще бъдат публикувани заедно със следващия въпрос:

 

Кой композитор е работил най-дълго време с Лили Иванова?

 

а) Морис Аладжем

 

б) Александър Кипров

 

в) Александър Йосифов

 

г) Йосиф Цанков

 

Отговорите ви очакваме на имейл game@btv.bg Не забравяйте да напишете трите си имена, точен адрес и телефон за връзка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...