Jump to content



Кой филм гледахте последно?


Препоръчани коментари

brokeback-mountain.jpg

 

Какво мога да кажа - без никакво съмнение най-добрият филм, който съм гледал някога. Попринцип никога не правя такива генерални заключения, но не мисля, че някога ще гледам по-добър. Направо ме разтърси из основи, 10 дни вече съм страшно депресиран и вглъбен в себе си - накара ме да се замисля за толкова много неща, съпреживях историята с героите. Евала просто!

 

Оценка: ∞/10 1000%20(29).gif :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

shining_ver1.jpg

The Shining / Сиянието (1980)

10/10 Брилянтна игра от Джак Никълсън!Психария си е филма.

 

Girl%20with%20a%20Pearl%20Earring.jpg

Girl With A Pearl Earring / Момичето с перлената обица (2003)

10/10 Изключителен филм!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

A Haunted House / Къща на духовете (2013)

a-haunted-house-movie1.jpg

В сравнение с новоизлезлите филми, този ги разби само с 4-5 сцени.Умрях от смях, определено го слагам в графа любими.Препоръчвам го на всички. :1000 (29):

10/10

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Mama/Мама (2013)

 

Mama-Poster.jpg

10/10

Имаше няколко сцени, които ме стреснаха страшно много!

Като замисъл е много новаторски и интересен, а и повечето ефекти бяха на ниво!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Mama/Мама (2013)

 

Mama-Poster.jpg

10/10

Имаше няколко сцени, които ме стреснаха страшно много!

Като замисъл е много новаторски и интересен, а и повечето ефекти бяха на ниво!

Сега го гледах, на същото мнение съм, доста е интересен и оригинален! :1000 (33): В последните 4-5 години не е излизал по-добър ужас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

The Curious Case of Benjamin Button / Странният случай с Бенджамин Бътън (2008)

 

Button-BGposter.jpg

 

Мнение: Велик, ама наистина ВЕЛИК филм. Всичко беше толкова красиво и същевременно толкова тъжно, през половината време си насълзен и не знаеш какво да правиш - просто гледаш и се наслаждаваш. Определено ми се нареди сред 3-те любими филма за всички времена, да не кажа 2-та! Уникален сюжет, оригинална идея и перфектна актьорска игра.

 

Оценка: 10+/10

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Ted" - все още се питам защо изгледах докрай подобна глупост... Може би заради Мила Кунис и Марк Уолбърг, страшно ги харесвам и двамата. Но не, дори те не спасяват толкова рекламираната продукция!

Чиста загуба на време. Смешен. Но не в добрия смисъл на думата...

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Fast & Furious 6 - абсолютен фен съм на сагата, но... Все повече забравят за тунингованите машинки и все повече залитат към екшън, престрелки.. Тук даже прекаляват с фантазиите, много повече от 5-та част!

Въпреки, че съвсем се оплетоха частите и се оказа, че всяка идея изниква от предната сцена, или е хрумнала на момента от артистите, филмът не потъва в никакъв случай. Адреналин и жестока музика!

 

Препоръчвам на фенове и следящи сагата, като мен ;)

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

"Изгубени в Чернобил" - нищо не очаквах, всъщност. Все си мисля, че киното напредва и като сценарии и като сюжет... Все се надявам новите ужаси с напрежение да ми го провокират веднъж завинаги... Все се залъгвам, че с времето всеки следващ филм ще е усъвършенстван и гениален...

Уви. dry.gif

 

Нищо не губите. Типичната група младежи в типичния изоставен и страховит терен. С типичното развиване на действието...

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

The%20Call%20(2013)%20R5%20LiNE%20400MB%20Hnmovies..jpg

THE CALL/ОБАЖДАНЕТО (2013)

 

10/10

 

По-добър филм тази година не бях гледал. Уникален. От първата до последната минута държи в напрежение. Чака се сега "Злите мъртви" (2013) да излиза.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

genezis.jpg

 

Имах го изтеглен от доста време, но успях да го изгледам вчера. Много силен филм, по принцип не си падам много по фанастичните елемнти във филмите, но тук е използван по много реалистичен начин. Има си всичко...драма, криминале, приключение, екшън, дори и романтика. Играта на Леонардо както винаги е на мн високо ниво. Струва си да се гледа, но от хора с някакъв инелект, че като четох някои мнения в замунда очаквах голяма боза, а то какво се оказа. :)

 

10/10

 

p_198985.jpg

 

Става за губене на време. Доколкото знам е първия филм на Ема след Хари Потър. Има много добри моменти, но и много излишни такива. Смехът като цяло преобладавше.

 

7,5/10

Link to comment
Сподели в други сайтове

now-you-see-me-poster.jpg

 

10/10

 

Гледайте го задължително !

На мен лично ми е най-любимият филм. Ще ви хареса, ако харесвате паниката при Жокера и Бейн от Батман.

Тъкмо приключих с гледането на трейлъри, изглежда ненормално як! Чак и на мен ми направиха фокус от трейлъра... :helpsmilie: Не знам как са го направили, но е жестоко.

Нямам търпение да изязатт субтитри, ти на кино ли го гледа?

Link to comment
Сподели в други сайтове

6cb4e18egw1e0g7l8r00qj.jpg

 

Не е лош, хареса ми.

 

8/10

Гледах го, най-после! Нямах търпение да свърши, по-голяма боза скоро не беше излизала.

Очаквах да е нещо като последната версия на "Снежанка" поне, но се оказа, че тя е шедьовър пред това. Не знам колко е бюджета на тази бозица, но всичко беше супер евтинджос, от костюми до ефекти и декори.За сюжета да не говорим, грам смисъл и идея няма.

 

2/10 от мен :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...