Jump to content



Кой филм гледахте последно?


Препоръчани коментари

Uptown.Girls.2003-TBO.jpg

Uptown Girls / Градски момичета (2003)

 

Не знам защо са му лепнали такова заглавие, нищо общо няма с филма според мен. Иначе е много готин, не ми беше досадно нито за секунда, не съм очаквала толкова да ми харесва. Дакота е опасна. :1000 (30):

 

9/10

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коледната серия продължава.. 1000%20(29).gif

 

A Princess for Christmas / Принцеса за Коледа (2011)

tumblr_lttfe4L69r1qb8mbmo1_400.jpg

Готино филмче със скучна история ;дд

5/10

 

Surviving Christmas / Да преживееш Коледа (2004)kings-sc.jpg

Офф,толкова смотан филм!!

1/10

 

 

Fred Claus / Фред Клаус (2007)

Fred.Claus.2007.480p.BRRip.XviD.AC3-KiNGS.jpg

Ааа този най-много ми хареса,въпреки грозния Дядо Коледа! 1000%20(29).gif

9/10

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хобитът!

Не е лош филма, много добре е, имайки се впредвид, че е правен по много детска книга.

 

Като плюсове могат да се отбележат основни:

 

1. Джаксън има замах и полет на мисълта. Освен, че умее да съживява героите на Толкин и да им вдъхва една топлота, която скъсява дистанцията между тях и зрителя, той умее да ги показва много ясно и като авторитети. Т.е. показва статуквото им в обществото (това там).

 

2. Адмирации за примеса от "Недовършени предания". Атаката на Дол Гулдур е не по - малко ключово събитие от намирането на пръстена. През него могат да се разгледа и основната концепция за обединените сили - съвета на магьосниците. По мое мнение много силен момент, виждаме истинските лидери Галадриел и Саруман, както и отношенията между ордена.

 

3. Заснемането на филма е над трите властелина, определено по мое скромно мнение има градация и това е добре.

 

4. Торин е изключителен. Много силен персонаж, допадна ми повече от Арагорн; Гандалф също е показан в по адекватният си смисъл - решителен, хитър и доста циничен ми се видя, което адски ме накефи.

 

Минуси:

 

1. Филма е началото, но уви, нямаше момент който да ти спре дъха. Това е основният минус. Просто беше излишно разтеглен на места, особено в началото.

 

2. Липсва главен злодей. Ясно е, че готвят Саурон за част 2 и Смог за част 3; Но просто тоя орк не става. Много дребен ми се виждаше.

 

3. На момента ефектите бяха като от Драгън ейдж. Да не говорим, че много й напомняше на там по време на битките. Просто си бяха леко гротеска, което бтв не го очаквах. Във пластелина бяха по- добре нещата, а е филм от преди 10+ години.

 

Като цяло ми допадна, чакам много част 2icon_wink.gif

 

ПП: Само да вметна и музиката е добре, но отново по- слаба от тази на Властелина. Няма открояваща се мелодия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1763-poster.jpg

10/10

 

Доста силен филм, по действителен случай, показват истински кадри от случилото се в Аляска през 2000 г.

След всичко видяно ти сам си правиш сметка в какво да вярваш :)

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Deck the Halls / Космическа Коледа (2006)

bluray2p.jpg

Гледам го или за 4 или за 5 път и винаги ме кефи още повече ;дд

10/10

 

пс: Нека някой модератор от този раздел да изтрие коментарите,който не са по правилата на темата..има доста такива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

A Christmas Carol / Коледна песен (2009)

A.Christmas.Carol.BRRip.BG.Audio.BiTANeM.jpg

uu страшничко ;дд

5/10

Home Alone: The Holiday Heist / Сам вкъщи 5 (2012)

home-alone-5-the-holiday-heist-2012-720p-hdtv-x264-2hd-publichd-img-2935240.jpg

Защо,защоооо го гледах?! Нищо общо с 1,2 и отчасти 3-та част на любимия филм..

1/10

 

How the Grinch Stole Christmas / Гринч (2000)

How%20The%20Grinch%20Stole%20Christmas15.jpg

маймункаа ';д :Vishenka_05: бих повторила..

10/10

Link to comment
Сподели в други сайтове

Flight / Полет (2012)

 

MV5BMTUxMjI1OTMxNl5BMl5BanBnXkFtZTcwNjc3NTY1OA@@._V1._SY317_CR0,0,214,317_.jpg

 

Прекрасен филм, много интересен, а краят беше уникален!!! Препоръчвам го на всички, гледам, че са го качили в замунда, не се замисляйте изобщо, а теглете :)

 

10 / 10

Link to comment
Сподели в други сайтове

We Need to Talk About Kevin / Трябва да поговорим за Кевин (2011)We%20Need%20to%20Talk%20About%20Kevin%20Poster%20by%20Lubkata.jpg

9/10

Невероятна актьорска игра! Страхотна история, но бавно действие и сравнително малко реплики, затова филмът не би се харесал на всеки!

Link to comment
Сподели в други сайтове

220px-Crossroads_poster.JPG

 

Страхотен филм, точно за хора на моята възраст (тийнейджъри), определено те кара да се замислиш за нещата, засегнати във филма! И Бритни се справя чудесно в ролята си. :Vishenka_05:

 

9,5/10

Link to comment
Сподели в други сайтове

Life of Pi / Животът на Пи (2012)

 

220px-Life_of_Pi_2012_Poster.jpg

 

Уникален филм, каквото и да кажа ще е малко. По-добър не е излизал в последните да не кажа 15 години. Истинско удоволствие е да го гледаш, а и е и толкова красив, морето е прекрасно. Със сигурност ми се нарежда в топ 10!

 

10 / 10

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...