Jump to content



Кой филм гледахте последно?


Препоръчани коментари

с една дума: ДЖОКЕР !!! 10000/ 10000 bowdown.gifbowdown.gifbowdown.gifbowdown.gifbowdown.gif

 

dark-knight.jpg

 

 

 

 

 

 

__________________________-

 

:bowdown: :bowdown: 10 /10 !!

Разкошен филм.Сюжет,идея,игра,качество!Браво!

 

 

 

"Под тази маска има нещо повече от плът, под тази маска има идея, а идеите са непробиваеми." :(

 

 

 

MV5BOTI5ODc3NzExNV5BMl5BanBnXkFtZTcwNzYxNzQzMw@@._V1_SX640_SY720_.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Four Christmases/Четири коледи (2008)

 

Four-Christmases.jpg

 

Чак сега благоволих да го гледам, много ми хареса.Забавен филм. :1000 (29):

 

10/10

 

И аз сега го изгледах. Готино филмче.

 

9/10

Link to comment
Сподели в други сайтове

The Legend of Hercules / Легендата за Херкулес

 

11177666_800.jpg

 

Слабичък филм. Имайки предвид, че се появи 5 месеца преди "Херкулес" със Скалата. Хубави ефекти, но много предвидим сценарий.

 

5/10

Link to comment
Сподели в други сайтове

Serena (2014)

10/10

 

Невероятен! Брадли и Дженифър са уникални актьори! Първият им съвместен филм "Наръчник на оптимиста" не ме изкефи толкова, колкото този, но и той беше добър, а и там актьорската игра беше доста добра. Тук сюжетът е по-заплетен, по-сложен, абе, изобщо няма база за сравнение, този филм е много по-сериозен и тежък. Накрая пуснах малко сълзи, ама беше неизбежно....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тетрадката (2004)

 

10/10

 

Най-накрая благоволих да го гледам. През 80% от времето плаках като ненормален. Направо си изревах очите...

Като цяло за мен е един от най-хубавите филми, правени някога. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

The parent trap / Капан за родители (1998)

The_Parent_Trap_DVD.jpg

 

За пореден път го гледам и няма омръзване. Много приятен, забавен и разтоварващ филм. Препоръчвам, ако все още има някой, който случайно е пропуснал да го гледа. :)

10/10

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Злокобен остров" заради поста на Ivanhoe, по-назад, но тъй-като очаквах неочаквания край да е точно такъв, не останах изненадан, но пък важното е, че през цялото време имаше интрига.

 

5/10

Link to comment
Сподели в други сайтове

2009_the_proposal_wallpaper_002.jpg

'The Proposal'/"Предложението" (2009)

 

Оо, уникален! Отлично - 10/10, много ми хареса. Романтична комедия и наистина беше забавен и романтичен, персонажите са супер, историята е интересна, много ми беше интересно през цялото време и се смях на много моменти! Супер! :)

 

Сега като се замисля, след него гледах последната част от трилогията "Хобит" - "Битката на петте армии", много ми хареса и той, на кино го гледах, много беше ефектно, изкефих се на много места, имаше и забавни моменти, а си беше и емоционално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

2009_the_proposal_wallpaper_002.jpg

'The Proposal'/"Предложението" (2009)

 

Оо, уникален! Отлично - 10/10, много ми хареса. Романтична комедия и наистина беше забавен и романтичен, персонажите са супер, историята е интересна, много ми беше интересно през цялото време и се смях на много моменти! Супер! :)

 

И на мен много ми хареса тоя филм. И аз му давам 10/10

 

 

Днес гледах и "Луди даскали"

 

Неангажиращ филм, но не е кой знае какво 6/10

 

832c07a2cac3dea0.jpg

 

П.п. "Да остане във Вегас", много ми допадна, забавно и свежо е за гледане. 10/10

 

p_8268.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

The Aviator / Авиаторът (2004)

 

aviator_ver2.jpg

 

Отново силна роля на ДиКаприо. Не го бях гледал досега. Малко е отегчителен в моментите, когато героя му откача напълно. Но на финала ги разбива.

 

7/10

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...