Jump to content



Кой филм гледахте последно?


Препоръчани коментари

Hours / Часове (2013)

 

hours_xlg.jpg

 

10/10

Страхотен филм! От началото до края държи в напрежение! Пол, както винаги, е уникален. Страхотен актьор, обичам го! Жалко че ни напусна толкова млад...

Завинаги в сърцата ни! :Vishenka_05: :notworthy:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Надцакването / Runner Runner (2013)

p_218756.jpg

Ако трябва да го оценявам, то би било - 8/10.

Приятен е за гледане, по принцип си падам по комедии, но реших да разнообразя и да сменя жанра. И не съжалявам. Добра актьорска игра, сюжетът е увлекателен и имаше моменти, в който честно казано се изненадах от развитието. Става за губене на време.

 

Horrible Bosses / Шефове гадняри (2011)

36e79f1eaf00b243.jpg

Оценка - 9/10

Изключително забавна комедия. Смях се от сърце на някои моменти. В последно време новите продукции трудно ме впечатляват, но това си заслужаваше. Все пак, малко или много съм пристрастен, защото участва Дженифър Анистън и е представена в доста предизвикателна светлина. Препоръчвам ви го, ако нямате настроение или пък имате излишно време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

How to fall in love / Треньор по свалки

 

how%20to%20fall%20in%20love_1386851002.jpg

 

Много забавна романтична комедия, хареса ми. Главната актриса е много красива. Оценка - 10/10.

 

 

The Oranges / Портокалите

 

11171116_800.jpg

 

Гледах го заради Leighton Meester, но очаквах повече. Нещо му липсваше. Оценка - 3/10.

 

 

The Smurfs 2 / Смърфовете 2

 

The_Smurfs_2_Blu-Ray_Cover.jpg

 

Сладка и много интересна анимация. Забавлявах се до последно. Тези смърфчета са големи образи.. :D Оценка - 10/10.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Rush-IMAGE-Poster.jpg

 

RUSH (2013)/С ПЪЛНА ГАЗ

10/10

Един от най-добрите филми тази година, даже може би най-добрият. Страшно много ме впечатли. Напрегнат, драматичен и силно въздействащ. Грабва зрителя още от първата минута.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Може би първо трябва да се прочете романът на Оскар Уайлд и евентуално за времето си е бил нещо много различно, разкрепостено, нетипично.

Но нещо не ме впечатли до голяма степен сценарият. Иначе филмът е добре направен, заслужава си да се изгледа и първата филмириана версия на романа, което скоро ще стане. :)

Задължително се чете книгата и след това не се гледат слабите филми по нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

About Time / Въпрос на време (2013)

6923340k.jpg

 

Наистина невероятен филм, много ми хареса! Страшно красив, приятен, забавен, на моменти тъжен, но най-важното - поучителен. Човек се замисля и осъзнава как животът е красив и в скучното, сиво ежедневие има толкова малки нещица, които могат да ни направят щастливи, но ние не им обръщаме внимание, сякаш ще имаме възможност отново да си върнем тези дни и да разгледаме нещата отново. Не! Живее се тук и сега, правим това което ни прави щастливи в този момент и се радваме на всяка глътка въздух защото в живота не можем да върнем времето назад, а нека си го кажем - на всички ни се иска по някога.

Ценете близките, ценете ежедневието си, колкото и скучно да ви изглежда - търсете красотата в него, сякаш е ден от миналото в който сте се върнали, за да разгледате отново. :)

5/5 за филма от мен, НЕВЕРОЯТЕН!

Link to comment
Сподели в други сайтове

47 ронини,днес ходих да го гледам на 3Д и останах очарована и изненадана от края на филма

 

Киану както винаги е страхотен,а ефектите бяха много добри

Link to comment
Сподели в други сайтове

The Conjuring

the-conjuring.jpg

10/10

Много рядко да ми хареса филм на ужасите, но този определено си струва. Има доста страшни моменти, и държи в напрежение до последно. Препоръчвам :)

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

About Time / Въпрос на време (2013)

6923340k.jpg

 

Наистина невероятен филм, много ми хареса! Страшно красив, приятен, забавен, на моменти тъжен, но най-важното - поучителен. Човек се замисля и осъзнава как животът е красив и в скучното, сиво ежедневие има толкова малки нещица, които могат да ни направят щастливи, но ние не им обръщаме внимание, сякаш ще имаме възможност отново да си върнем тези дни и да разгледаме нещата отново. Не! Живее се тук и сега, правим това което ни прави щастливи в този момент и се радваме на всяка глътка въздух защото в живота не можем да върнем времето назад, а нека си го кажем - на всички ни се иска по някога.

Ценете близките, ценете ежедневието си, колкото и скучно да ви изглежда - търсете красотата в него, сякаш е ден от миналото в който сте се върнали, за да разгледате отново. :)

5/5 за филма от мен, НЕВЕРОЯТЕН!

И аз го гледах току-що и едвам го издържах.На няколко пъти го спирах даже.Невероятно скучен филм.

Но вчера гледах:

12_years_a_slave_soundtrack.jpg

Страхотна драма!

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз го гледах току-що и едвам го издържах.На няколко пъти го спирах даже.Невероятно скучен филм.

 

Оле, тъкмо си помислих, че нещо аз съм сбъркана :1000 (29): Аз го спрях на 50тата минута, не издържах просто :1000 (29):

 

И аз гледах последно този

 

12_years_a_slave_soundtrack.jpg

 

Интересен е, тъжен на моменти...но не ме впечатли особено - 7/10

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

about-time-poster.jpg

 

About Time/Въпрос на време

 

0/10

И аз снощи гледах About Time. Най-загубените 2 часа от живота ми - нетърпимо скучен филм. Не знам как го изтърпях до края просто. Идваше ми и аз да върна времето назад, от момента в който пускам филма, за да не правя тази грешка. :lol:

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добър.Толкова ми хареса,че искам да си го пусна пак. :D

На финала с песента от "Приятели"беше много сладко.

We're The Millers

Were-the-Millers.jpg

10/10

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иска ми се повече хора да изгледат "Въпрос на време" и да споделят мненията си, в замунда също мненията са предимно положителни. Тук ми направи впечатление, че Митко например е фен предимно на хорър жанра и не се учудвам, че филма не му е харесал. В това няма нищо лошо, всеки има право на мнение и аз приемам вашето.

 

Интересно ще е наистина да се видят още мнения :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Escape-Plan-Poster.jpg

ESCAPE PLAN/НЕВЪЗМОЖНО БЯГСТВО

10/10

Бях чувал положителни неща за този филм, но просто надмина всичките ми очаквания. Страшен е просто! Препоръчвам го на всеки, който се чуди какво да гледа. Няма да съжалява.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...