Jump to content



Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

Оф, новата фамилия на Саши е много завъртяна. Не мога да я прочета, какво остава да я изговоря. :1000 (29): Прийович е много по-добре, а и така стана известна. Можеше това да и остане като артистичен псевдоним. :1000 (29): Дано наистина скандализира догодина с албум, а и тази година да пусне една песничка. :Vishenka_05: :3fdb8960598fa63e:

 

Нова самостоятелна песен от Саши следващия месец. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипа на А.Ражнатович коствал 20.000 евра.

Кия вече има менаджър, и това не било кои а Рака Марич и тази вечер има участие на което само ще се появи, няма да пее. :D

От Мая този път много се очаква. Отрязала Миличевич, заснела клипове с Токсик, и някои от тях в Куба са заснети. Визуелният албум на годината пристига!!!!!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога излиза? :3fdb8960598fa63e:

 

Официално на рожденият и' ден (8-ми), но може и преди това да ги пуснат в нета, не знам.

 

Днес става една година от VT.

Над 203 милиони гледания направи албума.

Кои са ви фаворитите? :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Официално на рожденият и' ден (8-ми), но може и преди това да ги пуснат в нета, не знам.

 

Днес става една година от VT.

Над 203 милиони гледания направи албума.

Кои са ви фаворитите? :Vishenka_05:

 

Любимите ми песни от албума са Mala lomi i Broj.

Прави ми впечатление че някои песни имат много гледания с много малко харесвания. Дали е купила?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Любимите ми песни от албума са Mala lomi i Broj.

Прави ми впечатление че някои песни имат много гледания с много малко харесвания. Дали е купила?

 

Не виждам смисъл да е купувала след като песните са си хитове. :dontknow:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Руски рулет е яка, но "Broj" и "Harem" най-много ги слушах.

Мая я харесвам още от тази песен, но по едно време имаше един много слаб албум и не я слушах.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Официално на рожденият и' ден (8-ми), но може и преди това да ги пуснат в нета, не знам.

 

Днес става една година от VT.

Над 203 милиони гледания направи албума.

Кои са ви фаворитите? :Vishenka_05:

 

Доста песни са ми фаворити. Като започнем от Mala lomi и Broj,също и Ледена кралица! :Vishenka_05:

zxwvx0.jpg 2vs5b89.jpg whz921.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мая е много умна. Използва Ханданович когато правеше топ хитове, след провала на "Опасне воде" го отряза. Сега с Джала и Буба ще снима докато не минат и те, след това нови ще намери. :3fdb8960598fa63e:

 

Севе в няколко интервиута споменава как и' e жал че Силиконите флопнале, Марина толкова много вярвала в тази песен и я пазила за Севе но какво да се прави когато балканските жени не разбират ирония. :dontknow:

За новия албум снимала около 40 композиции, всичко което и' пристигало като нещо което вече го е пяла веднага го махвала. От тези 40 оставила 10 които не и' омързнали да ги слуша през тези две години, ще имало блуз на албума от някои гърцки композитор. 10 нови плус Као, Отрове, МБМ и тези последните две. Албума нямал концепция. Планувала и тя арената да пълни.

Тази година колко много концерти тези 4-5 дето минаха през първата половината на годината плус Раста на 15-ти септ, Шабан при края на септ, Брена 20-ти окт, Мая тези дни ще публикувала датата (не било сигурно че е 3-ти ноември).

Само концерти. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой от тук има ли новия албум на Мая Берович? Ще съм много благодарен ако някой ми го прати :D

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уж снима 2-3 в Маями, ама сигурно ще ги остави за септември. Нищо не е продала засега в тяхната Арена, може би чакат да мине лятото и ще я изкупят залата.

Трябваше да пусне албума по-късно.

 

Чакаме Мая, клипове снимала ли е?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...