Jump to content

Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

Да, гледах още като го беше качила.

Драгана ми е топ, все едно е модел на Версаче и е слязла от модния подиум току що. А виж Бабич каква парцалеса е. :1000 (29): Мира също е разбивала по това време.

 

Абе личи си къде е имало шоубизнес. И са толкова отпуснати, личи им, че им е кеф да я изработят тази новогодишна емисия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Подозирам, че няма да ми хареса като певица. Гласът й е особен, а тя преиграва дори в интервютата си.

 

Ако говориш за Таса, тя се дефинира певчески като стилът на Николия само с вложена емоция. Аз очаквам да ми харесва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако говориш за Таса, тя се дефинира певчески като стилът на Николия само с вложена емоция. Аз очаквам да ми харесва.

Жалко, аз Николия не я харесвам. Никак даже.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ооо Дара е топ! Още помня това. :3fdb8960598fa63e:

Вики ли ще си тръгва или Аца?

 

Дара е проста, но за кариерата и' е добре че се завърща в Гранд.

Иначе все още не се знае, и нов концепт ще има, така че може и да са повече в жури, нз. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много зарибява.

Да, тази и "Jedna gore, jedna dole" са му страшни. Май имаше още една песен, но не ми хареса. :whistling: А на Рада след албума "Metropola" нищо не ми е харесвало. :gun_bandana: Да се стяга. Но пък включването ѝ в песента на Харис е супер якото, нищо че е 1 секунда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, тази и "Jedna gore, jedna dole" са му страшни. Май имаше още една песен, но не ми хареса. :whistling: А на Рада след албума "Metropola" нищо не ми е харесвало. :gun_bandana: Да се стяга. Но пък включването ѝ в песента на Харис е супер якото, нищо че е 1 секунда.

Защо така, тази не ти ли хареса. Аз след "Татина принцеза" не й бях харесвал песен, може би само "Спавай мирно".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рада тотално се срина, ни скъпите клипове не и помогнаха.

 

Силно казано "срина", просто Милица и Саша Прийович са по-добри от нея.

Кефи ме в последната година Таня Савич как мачка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Силно казано "срина", просто Милица и Саша Прийович са по-добри от нея.

Кефи ме в последната година Таня Савич как мачка.

 

Точната дума е "срина".

Колко провали пусна в последните години? Колко хитове направи? Колко (без)интересна стана?

Харесвам че говори откровено в последно време и казва истината но кариерните и' решения са и' мега тъпи.

Изригна срещу Луна след това я подкрепи и си погази думите и получи огромен хеит, сега питат дали са раскинали с Харис, тя след месец ще казала. Предполагам да и' послужи като маркетинг за нова песен.

Танчето с Oci boje viskija направи добра работа, тази втората колаборация не и' беше нужна. Но радва ме че е по-продуктивна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...