Jump to content

Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

Цеца : "Луна лъже! С Анастасия бяха дружки само 4 години а не 13 както тя казва. С Велко никога не са били в истинска вързка, Анастасия е кърстница на Луна. Аз Луна не съм я виждала сигурно 5 години и аз не познавам тази Луна (в такво поведение). Фаворит ми е Кия - хубава, образована и силна жена."

 

Браво Цеки :Vishenka_05:

 

Вижте как "дамата" Луна бие откраденият мъж.

 

https://www.instagram.com/p/Bj8ykqfHmq7/

 

 

Обаче от продукцията всичко правят да изкарат Луна победител.

 

Тотален хит!

Севе винаги изненадва приятно. :Vishenka_05:

 

И мен ми харесва. Очакваме албума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама това колко продължава? Задруга. Нон стоп я дъвчат тая връзка.

На Северина не ми допадна отново, подозирам, че никак не ми харесва гласът й, нито ми въздейства. Харесвам само "Тарапана" и горе-долу "Лола" + дуета с Министарке.

 

Какво стана с клиповете на Брена, много ги проточи.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Милица Тодорович е напуснала Гранд, нали?

 

Не знам, ще видим как и къде ще промотира песента. :D

 

Ама това колко продължава? Задруга. Нон стоп я дъвчат тая връзка.

На Северина не ми допадна отново, подозирам, че никак не ми харесва гласът й, нито ми въздейства. Харесвам само "Тарапана" и горе-долу "Лола" + дуета с Министарке.

 

Какво стана с клиповете на Брена, много ги проточи.

 

 

На 20ти е финалът. Толкова популярно риалити досега не е имало. Жалко че не го следите. :3fdb8960598fa63e:

Е рано е октомври, предполагам че клиповете ще са реклама за концерта и'. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой може да ме снабди с албумите "Testament", новия на Брена и Цеца "Autogram". Не искам да поръчвам от сръбски сайтове. :Vishenka_05: Който има такава възможност, да пише на ЛС, за да не спамим тук. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Aleksandra "no more" Prijovic

 

https://www.instagram.com/aleksandrazivojinovicofficial/

 

Според мен това е много тъпо решение, от кариерна страна.

 

Но все пак, новата Цеца трябва да следи всичко от старата, дори и промяната на второто име:P (Величкович/Ражнатович). :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе концертите на Сека и Дара, защо не са качени никъде? Примерно на Цеца веднага се качват и се излъчват по определени телевизии? Някой инфо?

 

На Цеца са на живо и по ТВ. Тези не бяха. Дариният щеше да е на живо по Пинк, но след като беше потвърдено че ЈК е гост, Пинк не позволиха.

Би трябвало да има DVD, може би на есен. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цеца трябва да направи клип с такъв сюжет! :whistling: Само да смени в началото Pioneer Corporation с Grand Production. :3fdb8960598fa63e:

 

Екс-Прийович да гледа как се прави! Всъщност тя сигурно го е гледала много пъти... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Саша Попович напомена че планува следващата година При... т.е Живоинович :3fdb8960598fa63e: да пълни арената. Това бутане да не излезе на лошо. :3fdb8960598fa63e:

Тази година, защо финала на звезде гранда беше толкова слаб? Друг път концерти, повече премиери на песни, Брена пее.....Явно не им се занимава вече :D

zxwvx0.jpg 2vs5b89.jpg whz921.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази година, защо финала на звезде гранда беше толкова слаб? Друг път концерти, повече премиери на песни, Брена пее.....Явно не им се занимава вече :D

 

Много слабо беше и безинтересно. Този сезон Задруга (риалити) ги закопа. Попович планувал нова концепция от септември в които журито ще били в по-трудна ситуация. предполагам че може да направи музикално риалити като беше "Операция триумф" в СРБ през 2008-2009.

Но пък Желко Митрович (собственика на Пинк) обещава по-силно риалити Задруга 2, с вложени 18 милиони средства в реализирането му. Град от 6 хектара налик на Фиренца и Венеция. И мене ми беше по-интересно да следя Задруга отколко ЗГ.

Карлеуша имала готови 3 песни но време било за клипове, не за перформанси, така каза. :3fdb8960598fa63e:

 

Кия ще стане певица, получи песен от продукцията и с Джала и Буба ще колаборират.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Саша Попович напомена че планува следващата година При... т.е Живоинович :3fdb8960598fa63e: да пълни арената. Това бутане да не излезе на лошо. :3fdb8960598fa63e:

 

С какъв репертоар? Трябват й още песни. Има 15 издадени засега и то не всички хитове. 1 час общо. Ако изкара още един албум догодина... Ама пак не виждам как ще събере 20 000. Евентуално без горните сектори и с гости...

 

Първообразът й на нейната възраст вече има 1 Ташмайдан, 2 Пионира и 4 турнета в зали. :3fdb8960598fa63e:

 

Кия ще стане певица, получи песен от продукцията и с Джала и Буба ще колаборират.

 

Ужас, тя е анти-талант в пеенето. :1000 (29): Да я влачат по медии и т.н. след предаването - ок, ама чак певица да я правят. :1000 (27):

Link to comment
Сподели в други сайтове

С какъв репертоар? Трябват й още песни. Има 15 издадени засега и то не всички хитове. 1 час общо. Ако изкара още един албум догодина... Ама пак не виждам как ще събере 20 000. Евентуално без горните сектори и с гости...

Първообразът й на нейната възраст вече има 1 Ташмайдан, 2 Пионира и 4 турнета в зали. :3fdb8960598fa63e:

Ужас, тя е анти-талант в пеенето. :1000 (29): Да я влачат по медии и т.н. след предаването - ок, ама чак певица да я правят. :1000 (27):

 

Да, планувапа Живоинович албум за догодина. :3fdb8960598fa63e:

Колко и да е анти-талент аз я обичам Кия :Vishenka_05:

Опята е вече и в песен. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф, новата фамилия на Саши е много завъртяна. Не мога да я прочета, какво остава да я изговоря. :1000 (29): Прийович е много по-добре, а и така стана известна. Можеше това да и остане като артистичен псевдоним. :1000 (29): Дано наистина скандализира догодина с албум, а и тази година да пусне една песничка. :Vishenka_05: :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пя ли АВАНТУРИСТА? :1000 (29): Много добра песен.

 

 

 

Тази не, пя доста песни.. предимно стари. Със Голубе, Доктори и Алал вера ни размаза по 2 пъти ;д буквално размаза ;d

 

 

тая я преодкрих, бях я забравил, а ми беше любима :phpgrin2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...