Jump to content

Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

От 7.09.2023 г. от 0:19, adorable каза:

Познай кой - Сашка, разбира се. Само че Рада тук ни е крайно непозната, ама нищо. Слушах интервюта с нея напоследък - тя според мен има някакъв проблем, че е твъърде естествена и обикновена и прекалено държи на това, до степен на наивност чак. Иначе качества има, но някак ми е неамбициозна за тоя тип бизнес и сцена. Харесвам я, въпреки че отдавна няма силно парче.

А чичо Миле... ми ако им дават добри хонорари и са добре приети, защо да са изпаднали, като и при тях всички пеят по "търговима"...

Грешка сте, Жоро е човекът който я е вкарал за първи път. Този който и Теа Тайрович разви в България, а вие преписахте заслугите на друг мениджър.

Жоро е човекът, който Теа я водеше навсякъде още преди да има Хайде. Рада Манойлович той за първи път вкара в България на празника на Годеч...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, presi_presi каза:

Грешка сте, Жоро е човекът който я е вкарал за първи път. Този който и Теа Тайрович разви в България, а вие преписахте заслугите на друг мениджър.

Жоро е човекът, който Теа я водеше навсякъде още преди да има Хайде. Рада Манойлович той за първи път вкара в България на празника на Годеч...

А Сашка по каква линия имаше снимка с Рада??

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , adorable каза:

А Сашка по каква линия имаше снимка с Рада??

Направила е едно участие да, но не й прави само тя участия. Както й на Теа не и прави само тя участия. Голяма заблуда сте тук...както и за други изпълнители.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , presi_presi каза:

Направила е едно участие да, но не й прави само тя участия. Както й на Теа не и прави само тя участия. Голяма заблуда сте тук...както и за други изпълнители.

Е та аз за едното участие говорих, де, какви заблуди...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много яка промоция, костюми, хореография, сценография, мултимедия. Сигурно не е снимала клипове, защото е искала да вложи повече в това представяне на песните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жесток прием, ужасно е секси като е нахакана на сцената, но тотална излагация е, че пее на плейбек. Дано в Арената пее на живо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, тая Александра, милата, не мога да я гледам и слушам. Да, хубаво пее, добричка изглежда, обаче да си го кажем, много се превземат с нейните концерти - а нищо особено накрая, супер скучна. Без поддръжката от Брена и без нейната фамилия - нищо нямаше да е. Да е жива и здрава все пак и честито за успеха.

Много повече ми е интересно Милица как ще се справи в края на годината. Там при нея има енергия, шоу, хъс, сцена. Сама с много труд проби, това е истината. При Прийовичка всичко ми идва някак немъчено, с протекция отгоре - като Цура Янева ми е. Винаги много повече съм оценявал изпълнителите като Драгана и Милица, които на сцената пеят, танцуват, влагат пари в декори и костюми.

Сашка си върви по стъпките на Цеца, няма лошо, но Цеца имаШЕ някак повече харизма и енергия, макар че и тя стана скучна и вдървена на сцената. И какво пак се сопка на репортерите и се заяжда при нормален въпрос - не мога да издържам такива хора като нея и Бойко Борисов, дето крещят в лицето на хората. Отврат просто.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сашка открива концерта си с траш кавъра на Джена. :D 

Аз я харесвам въпреки, че е дървена и скована, не само физически. Сцената е много яка, два триъгълника - видео стена и подиум/сцена, но все едно гледам концерт на Зорица. :D Дори тя на тези години влага повече енергия.

Иначе Карлеуша е супер евтина скандалжийка...  Сякаш тя преди не пееше траш турбо фолк.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Карла ги провокира. Тя същата беше и в Звезде Гранда - а сега с Попович имат скандали за рейтинги. Това си е нейният начин да гради кариера, хубав или лош - постига си целта.

Последните ѝ песни са трудни за възприемане от масата, но поне направи нещо ново и предизвика интерес - а някои нямат нови песни не знам от кога.

Сашка си личи, че е добра душица, в очите ѝ се чете, ама... явно за голямата сцена толкова си може.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 26.09.2023 г. от 22:15, Andrew Cunanan. каза:

Жесток прием, ужасно е секси като е нахакана на сцената, но тотална излагация е, че пее на плейбек. Дано в Арената пее на живо.

На живо ще е в Арената. Тук не е имала думата. :D

Еми така се прави - излизаш, разцепваш се, вдигаш ги и си тръгваш. Сашка ми е като на литургия.  

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, pacho каза:

 

Иначе Карлеуша е супер евтина скандалжийка...  

Да се учат от нея!
Поздрав:
(33) Jelena Karleusa - Zene vole dijamante - (Audio 1998) - YouTube 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, adorable каза:

 

Сашка си личи, че е добра душица, в очите ѝ се чете, ама... явно за голямата сцена толкова си може.

Сашка ще е Цаца, а Милица - Карли на тая генерация. Очаквам скоро да се оскубят. С тази разлика, че Сашка влага много повече в клипове, обаче на сцената е пълно дърво. Очаквах повече от сценографията и визуализацията на концерта ѝ предвид клиповете ѝ от последните години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , DrAkO каза:

 

Когато излезе с песента “Za nas kasno je” ми беше ясно, че ще стане една от големите, ето вече е факт. Това е най-добрият съвременен продукт на Звезде Гранда.

Вокално обаче не звучи толкова добре, колкото когато е в телевизионни студиа, според мен трябва още доста пеене при нея, фразира си както й е удобно, а не както го е записала..

Едно голямо браво, три арени в три дни!

 


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само не мога да се съглася, че е най-успешният продукт на Грандовете. При Милица се вижда много по-голям прогрес и визуално, и гласово, и личностно - дано не иде в другата крайност и да стане кучка, за да оцелее. Че от миналата година доста колеги я намразиха заради успеха покрай "Проверено" и нейното овърреактване по темата с Ана Николич. Беше си права, де.

Сашка прави добри клипове и песни. Тя е по-скоро най-протежираният продукт на Грандовете. Чух и аз живите изпълнения - или е била притеснена, или не знам какво, но не ми звучи ошлайфана на живо, поне за голямата сцена. За мен на такъв тип концерти трябва да има някаква изненада и шоу, а не само разходки ала Цеца.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Биг шоубизниз хиир.... Чак ме е яд на на нашите, какво нямаме? Зала си имаме, хубави песни имаме, отлични гласове. Аман от това клубово лоби... преди 20 години с 300 зора излязоха от кръчмите, а сега се забиха по чалготеките за без пари. Не знам още колко години ще трябват, за да се промени нещо.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съмнявам се Цеца да е гост, тя беше в публиката първата вечер, едва ли ще се навие да ходи пак. 

Даже не знаех, че е продала и 3-та дата. Това е голям успех.

На Карла хич не чувах публиката да пее и да куфее. Май не се котират чак толкова албумите ѝ, гръмна и угасна бързичко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, pacho каза:

Съмнявам се Цеца да е гост, тя беше в публиката първата вечер, едва ли ще се навие да ходи пак. 

Даже не знаех, че е продала и 3-та дата. Това е голям успех.

На Карла хич не чувах публиката да пее и да куфее. Май не се котират чак толкова албумите ѝ, гръмна и угасна бързичко.

На "Блок", "Машала" и "Абу Даби" се чуваше как пеят с нея. На останалите има сложен запис отгоре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...