Jump to content

Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

А аз съм влюбен в Мира. Никога не е представяна като хубава жена, а тя е перла направо. И много яка песен, за жалост не я е издавала. Цеца не може да ѝ се намаже нито на лицето, нито на тялото и то към днешна дата все още.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , stereoto_ каза:

Страхотна е тази жена! ❤️ 

И аз я харесвам, има страхотна харизма и много хубави песни. През 1995-1996 има много яки песни и клипове. На моменти си приличат малко с Глория. :D

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 13.06.2020 г. от 22:14, pacho каза:

А аз съм влюбен в Мира. Никога не е представяна като хубава жена, а тя е перла направо. И много яка песен, за жалост не я е издавала. Цеца не може да ѝ се намаже нито на лицето, нито на тялото и то към днешна дата все още.

 

 

Слушай цялото предаване с топ песни на Брая. В един момент посочва че Мира е била на крачка да се доближи до Цеца през 1993-та когато Драгана е вече била звезда като Брена. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , bleron каза:

Ще има нова песен скоро!

 

Няма.  Пише че и' било скучно и че това го е правила чисто за снимки на инстаграм. Феновете беснеят вече прекали всичко, 8 години без албум и само празни думи.

#HelloSummer2020

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 17.06.2020 г. от 21:52, Alter Ego каза:

И това разбива в момента. Милица Павлович е готова с четврти албум, останало още няколко клипове да заснела, ще пуска и дует с Саша Матич.

 

Дано този път се хареса повече, предния беше брутален, толкова труд и пари хвърлени, а флопна всичко. :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 17.06.2020 г. от 20:52, Alter Ego каза:

И това разбива в момента. 

 

Ужас....

Не мога да повярвам в какво се превърна музиката им. Страшни модерни шитове.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , Alter Ego каза:

Няма.  Пише че и' било скучно и че това го е правила чисто за снимки на инстаграм. Феновете беснеят вече прекали всичко, 8 години без албум и само празни думи.

Жалко. Аз погледнах някъде в сръбските медии че беше нова песен. Това беше вчера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Willy каза:

Ужас....

Не мога да повярвам в какво се превърна музиката им. Страшни модерни шитове.

Мен ми харесва че модерното е модерно. Аман вече от грандовски народняци. :tooth:

пс. Очаква се дуета на десетилетието - Дино Мерлин и Сенида. :flowers:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , devotioner каза:

Уау, това наистина ще е силно. Дино трябва да пуска вече и албум, Хотел Национал беше през 2015. А Цеца май пак няма да е и тази година...

От 2014-та е Хотел Национал и май  единствения балкански албум намерил се на Билборд класация. 

https://www.billboard.com/music/dino-merlin

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Драгана са изтрили и официалния и' yt канал и този на DM Sat. Аман жено, имаш пари, плати вече там колко ти иска този Миле Бас и спи спокойно ако вече не ти се занимава с съдове и подобни процеси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я кажи повече по тая тема. Миле Бас какво общо има с канала на ДМ сат, какви песни има в този канал, и тя  не беше ли приятелка с всички бивши музиканти и композитори?

Така или иначе каналът й беше под всякаква критика. Трябва 1 нов и да качи с хубаво качество и звук клиповете си, има цяла телевизия, нека да ѝ оправят клиповете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 27.06.2020 г. от 21:27, pacho каза:

Я кажи повече по тая тема. Миле Бас какво общо има с канала на ДМ сат, какви песни има в този канал, и тя  не беше ли приятелка с всички бивши музиканти и композитори?

Така или иначе каналът й беше под всякаква критика. Трябва 1 нов и да качи с хубаво качество и звук клиповете си, има цяла телевизия, нека да ѝ оправят клиповете.

Знам че Миле съди Драгана за песните от Juzni Vetar, подробности не знам. DM Sat преди имаха един канал който бе изтрит, те направиха нов, сега и този е изтрит. 

Днес стават 7 години от Ушче 2 

fav :ba:

https://www.youtube.com/watch?v=1dpdYTnmE78

https://www.youtube.com/watch?v=qU3AEU6w1uU

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

-Tačno je da sam spremila vrhunski album pod nazivom “Intime”, ali ne bih voljela da govorim o tome koliko je koštao. Ima deset pjesama i za svaku sam snimila spot još prije početka pandemije. Povela sam veću ekipu u Dominikansku Republiku i tamo smo uradili četiri spota, sa dosta statista. Pojedine kadrove smo snimali i u Njemačkoj, kao i u Beogradu. Biće ovo moj najbolji album do sada. Pjesme su drugačije i vjerujem da će se dopasti publici. Pored Jale i Bube pojavljuju se još neki autori, čija imena sada ne bih otkrivala. Na novom albumu neću imati nijedan duet, ali će zato sve biti veoma glamurozno-kaže Maya.

"ИНТИМЕ" - Албума на годината пристига. :1000(19):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , bleron каза:

Каза ли кой месец ще пристигне?

Ако спазва традицията за рождения и' ден 8-ми Юли, но сигурно ще е този месец. Вложила е половин милион евро в този проект. Страх ме е да не флопне. :sm199:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , stereoto_ каза:

Дали Мая днес ще ни изненада?

Няма, макар че и по-добре че не е днес. След всички тези протести в Белград, албума ще минеше в заден план, но предполагам че ще е този месец.

ЧРД МАУА! :happybday:

Преди 4 години почна императорството...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пускат и МС Стоян от време на време със Salji Broj, Ла Маями е ясна. Една Pravo Vreme би изгърмяла всичко, но трябва някой да я наложи. На Дино и Сенида кога се очаква песента?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...