Jump to content

Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

От 26.09.2020 г. от 11:18, stereoto_ каза:

Тази Емина ще излезе много слаба певица.. Особено на Лимунада, ужас. 

 

Концерта 100 процента на живо ли е?

Да, Емина е слаба на живо, но е талантлива. Сама си пише текстове за себе и за други.

Аудиото на концерта е много, много изпеглано. 

В момента Теодора е огромна сензация, уцели хитове и тииновете.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 27.09.2020 г. от 14:46, stereoto_ каза:

Емина е толкова жалка, толкова дървена, че дори и Цветелина Янева откъм сценичко присъствие я превъзхожна. 

Прийовичка ще стане голяма звезда, ти как мислиш @pacho?

И аз така мисля. Много е харесвана, ама предните ѝ видеа бяха слаби, поне залага на песните.

Те май си я сравняват с Цеца или я обвиняват, че я копира визуална чат-пат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 12.10.2020 г. от 22:04, pacho каза:

Защо не казвате, че Инди и Едита са сестри? :D

Изглежда много добре вече.

 

Скарани сестри😂 Джена пасти да яде пред тях

Поздрав с този музикален шедьовър:

 

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Има ли нещо интересно при сърбите? Че не ги следя особено. Ама без мейнстрийма, там Берович, Буба, Яла, Сенида и компания... Не са ми интересни. Вече нямам нерви и време да слушам простотии и еднодневки, напълно излишна информация ми е това.

Аз уж следя Радович, пък съм пропуснал последния албум, просто в последната година слушах други неща. Но тя пак е издала страхотни песни. За мен тази жена е въплъщение на истински творец, изискан - текст, музика, пеене, аранжимент, клип, послание. Честно казано, ако не беше Пинкове звезде, нямаше да я знам. Но явно и там имат проблем с отношението към по-качествените неща, макар че знам, че тя специално е доста уважавана в музикантските среди в Сърбия, де. Имам предпоследния й албум, страхотен е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видеата са ТОП, но песните не ми допаднаха. На Едита и Емина ми е проблем изпяването, а музиката е супер - има фънк елементи и звучи и точно този диско-фънк стил тази година е на мода. На Таня пък нищо не ми хареса, даже като бийт напомня на една друга нейна песен.

Тук Таня споделя за брака си:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ја живећу и даље од својих идеала, јер да од тебе живим ја ни јутро не би' дочекала.

 

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цеца спрях да я слушам, откакто ми блокира профила в тубата, щото бях качил на Глория и Нелина изпълненията на няколко сръбски песни. И тая ми блокнала све.... много ме ядоса, но миналия ден се сетих за това все пак. :D

https://www.youtube.com/watch?v=afQjdFHI-34

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pacho каза:

Цеца спрях да я слушам откакто ми блокира профила в тубата, щото бях качил на Глория и Нелина изпълненията на няколко сръбски песни. И тая ми блокнала све.... много ме ядоса, но миналия ден се сетих за това все пак. :D

https://www.youtube.com/watch?v=afQjdFHI-34

Разкошна песен. Изненадах се, когато години след това Валдес и Ема, то първо Валдес и Рени, я кавърдисаха. Този албум като дете го имах и го слушах, хит до хит са там, въпреки че още не е била такова име тогава. Но вече с "Кукавица" нещата тръгват. Е, аз харесвам целия албум. Наистина не мога да повярвам, че това съм бил аз. :D

https://www.youtube.com/watch?v=YPCpsIzT2zo&list=PLIOJ6tiDEQ6WDU1dRhROaFWsDs_vXTA8T&index=6

https://www.youtube.com/watch?v=CQb5XindS6c&list=PLIOJ6tiDEQ6WDU1dRhROaFWsDs_vXTA8T&index=7

А ти знаеш ли, че тук не дават да се постват линкове от нейния профил??!

Блокирали са ти профила, щото Гло и Нела са изпели песните по-добре. :D

Голяма защита има тая Цеца. А на Драганчето, милата, хич не й върви с тоя ютуб. Как може целия канал да хакнат... Цеца я е урочасала. :D Между другото, тя се изпокарала и с Мира Шкорич, и с оня модния креатор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 4.11.2020 г. от 23:41, pacho каза:

Видеата са ТОП, но песните не ми допаднаха. На Едита и Емина ми е проблем изпяването, а музиката е супер - има фънк елементи и звучи и точно този диско-фънк стил тази година е на мода. На Таня пък нищо не ми хареса, даже като бийт напомня на една друга нейна песен.

Тук Таня споделя за брака си:

 

Следя й повечето изяви в последно време. През много гаден период минава и е кофти как се разстройва понякога по интервюта :( Дано успее да си вземе децата от онзи идиот..

Иначе "Pancir" е много готина песен, но е време да избухне с нещо самостоятелно ❤️ Че последно май "Siroce" пусна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Just_Me каза:

Следя й повечето изяви в последно време. През много гаден период минава и е кофти как се разстройва понякога по интервюта :( Дано успее да си вземе децата от онзи идиот..

Иначе "Pancir" е много готина песен, но е време да избухне с нещо самостоятелно ❤️ Че последно май "Siroce" пусна.

Ще има балада, ще се казва се “Opet”!


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , stereoto_ каза:

Ще има балада, ще се казва се “Opet”!

Точно попаднах на снимка на Таня, Марко Морено и още един, в някакво студио :D

Топ! 😍 Силни са й баладите, а сега като е в кофти положение ще вложи в пъти повече чувство и хептен ще разбие. Чакам с нетърпение 🔝

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз тази година преоткрих Веч виджено на Мама Мафиот. Покъртваща песен, буквално - толкова тъжна, толкова емоционална. А този текст да не говорим - Марина в този период не пише лирика, а поезия. Изобщо Цеца в периода си с Аркан има доста песни, в които се пее за домашно насилие и тормоз - защо ли? :whistling:

А във Веч виджено е интересен и стиха “тази вечер жертвата държи меча на палача си” и това малко преди Аркан да умре. Хмм

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много скандали тази година около Мама Мафиот. В началото на годината се говореше че се е е*ала с Слоба Раданович, Кия каза че е много разочарована от Цеца но не посочи причината, всички мислят че е това. Сина на Марина (които е текстописец на песните на Анастасия и частно на Аутограм) я захапа за Хаг нещо в Туит. Папарацо Лов са заснели гаджето на Анастасия как публично пикае, но са изтрили от youtube снимката, сигурно по наредение на Мама Мафиот. 

01:40 мин.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Alter Ego каза:

Много скандали тази година около Мама Мафиот. В началото на годината се говореше че се е е*ала с Слоба Раданович, Кия каза че е много разочарована от Цеца но не посочи причината, всички мислят че е това. Сина на Марина (които е текстописец на песните на Анастасия и частно на Аутограм) я захапа за Хаг нещо в Туит. Папарацо Лов са заснели гаджето на Анастасия как публично пикае, но са изтрили от youtube снимката, сигурно по наредение на Мама Мафиот. 

01:40 мин.

 

Вероятно всичко това се случва, защото е прекрасен човек. :D

Да подчертая, че не злорадствам - всичко това не променя качествата като изпълнител, но просто тя е и това име благодарение на всички тези си прояви... Роби, какво мислиш за емисията с Митрович и Чеда? Май се прави на "ни лук яла, ни лук мирисала"...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...