Jump to content

Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

А Драгана защо си е затрила стария канал, проста ли е? Имаше брутални гледания, коментари, дето я възхваляват до небесата, както и трябва да бъде, целия ми плейлист е затрит, не намирам песните, нищо не е останало. Нещо случило ли се е? Ядосах се, и тази платформа е една, страшна...

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 27.06.2020 г. от 17:40, Alter Ego каза:

На Драгана са изтрили и официалния и' yt канал и този на DM Sat. Аман жено, имаш пари, плати вече там колко ти иска този Миле Бас и спи спокойно ако вече не ти се занимава с съдове и подобни процеси.

@Born to Die

Скоро два месеца минаха и нищо не се случва по въпроса. Не и' се занимава на Гагуша, ужива в Монте Карло. И Брена е била там. :D

3208_141307-drugarice-instagram-dragana-

Днес Карлеуша става на 42. :happybday:

jelena-karleusa-rodjendan-foto-nikola-to

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Снима се серия за смърта на Jelena Marjanovic, казва се "Pevacica". Ролята на убитата певица ще играе Милица Павлович. Първично Анастасия Ражнатович получила оферта да играе главната роля, но не приела. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Струва ми се че ще отнесе много хейт този сериал, Прийович и Младенович също получили оферта да играят главнaтa роля, но и те не приели, обаче Милица приела. Семейните на убитата певица не били съгласни да се заснеме сериала. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , stereoto_ каза:

@Alter Ego

Какъв беше случая с Jelena Marjanovic?

През април 2016-та заедно с детето и мъжа си идва да тича. В един момент се отделя от тях и след това я намират мъртва. Случаят все още няма епилог. През 2017-та мъжа и' влезе в Задруга (риалити шоу) за да каже истината но излезна само след 7-8 дни и е приведен като заподозрян че той е убиеца. Все още е в затвор и не е решен този случай. Мъжа u' иначе е композитор ("Бато бре" от Инди е негова песен) а тя беше певица в Гранд.

Ето реконструкции, ако ви интересува повече.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, THE IIconic каза:

Ако под "Народът" имаш предвид себе си, така да бъде! Набий си го в главата, че това не е Цеца! Лека вечер!

Ква е тая?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, stereoto_ каза:

Цеца да не е снимала нещо? @Alter Ego

Дано, че такава дълга пауза е имала само между Идеално лоша и Любав живи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , stereoto_ каза:

Цеца да не е снимала нещо? @Alter Ego

Харесала само 3-4 от 1000 преслушани песни. През тази година не планувала нищо да пуска.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Волела би сестра да јој дође брат, да окрене јагње свом брату у част

Само ја не бих волела да те видим више никада 💔😢

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добродошла у мој живот туго, ма благо мени

Само погрешни се воле лудо, срце ми промени

Све што волим мора једном да ме убије

Не би то било то

Да болело ме није

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знам, че темата е насочена към българската музика, но поствам тази чисто нова песен, за да забележите разликата между нашите певачки и сръбските.Музика, клип, визия, концепция...нашите има да ги гонят доста!Неслучайно в Сърбия има постоянен интерес към тая музика, пълнят огромни зали и имат в пъти повече гледания в тубата, а при нас фолка е в залез от както се помня...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , nikitrz каза:

Знам, че темата е насочена към българската музика, но поствам тази чисто нова песен, за да забележите разликата между нашите певачки и сръбските.Музика, клип, визия, концепция...нашите има да ги гонят доста!Неслучайно в Сърбия има постоянен интерес към тая музика, пълнят огромни зали и имат в пъти повече гледания в тубата, а при нас фолка е в залез от както се помня...

Няма база за сравнение, може би само Галена и Цветелина Янева предлагат такава продукция. 

Нашите не струват ако ги гледаме като цялостен пакет, тях ги интересуват да имат комерс резачка за месеца/два. 


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 22.09.2020 г. от 14:49, nikitrz каза:

Знам, че темата е насочена към българската музика, но поствам тази чисто нова песен, за да забележите разликата между нашите певачки и сръбските.Музика, клип, визия, концепция...нашите има да ги гонят доста!Неслучайно в Сърбия има постоянен интерес към тая музика, пълнят огромни зали и имат в пъти повече гледания в тубата, а при нас фолка е в залез от както се помня...

И при тях има провали, обаче работят по друг стандарт, благодарение на многото години в този бизнес. 

Още от 1994-та като се сетя - годината, в която Драгана снима цял албум в Критска екзотика, а Лепа Брена цял албум в USA - Florida - палми, кадилаци и кадри от хеликоптер. И двата албума освен брутална видеореализация за балканска държава, вадят и супер звук, нов и експериментален. Висока топка са си. Имайки предвид и войните, да бълваш свястна продукция си е цяло чудо.

Ето сега и Мая Берович, Милица, Карлеуша, дори и по-новите им като Angelina, Zoi, Senidah - всичко им е пипнато и грабва окото и ухото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , Alter Ego каза:

Ната днес става на 40 и пусна концерта на yt.

 

Тази Емина ще излезе много слаба певица.. Особено на Лимунада, ужас. 

 

Концерта 100 процента на живо ли е?


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емина е пълен потрес... остави, че няма глас, ама поне си мислех, че изпъква със сценично поведение, а тя е пълно дърво.

На моменти ми се струваше, че Наташа не е на живо, много добре ѝ звучи гласът и в следващия подава на публиката. Може после да е правила записи в студио и да са ги наслагали отгоре. 

Иначе е ТОП - сценографията, техниката, визуализация, ефекти. На световно ниво е.

Защо нашите не ползват такива видеостени?

 

Прийович уцели песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , pacho каза:

Емина е пълен потрес... остави, че няма глас, ама поне си мислех, че изпъква със сценично поведение, а тя е пълно дърво.

На моменти ми се струваше, че Наташа не е на живо, много добре ѝ звучи гласът и в следващия подава на публиката. Може после да е правила записи в студио и да са ги наслагали отгоре. 

Иначе е ТОП - сценографията, техниката, визуализация, ефекти. На световно ниво е.

Защо нашите не ползват такива видеостени?

 

Прийович уцели песен.

Емина е толкова жалка, толкова дървена, че дори и Цветелина Янева откъм сценичко присъствие я превъзхожна. 

Прийовичка ще стане голяма звезда, ти как мислиш @pacho?


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...