Jump to content



Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

преди 19 минути, Kriminal каза:

Какво общо имат Преслава и Драгана? Преслава си направи една хубава ринопластика и се подмлади с нея, а Драгана си промени цялата фаца, напълни се с ботокс и филъри и пак не е хубава, а в интервюта разказва за това колко натурална била и колко мразела операции... Двулична и долна персона си е тя. 

Не знам на някого да му е харесала ринопластиката на Преслава освен на нея самата, то си личи и по коментари. Преслава си изменени тотално идентичността по всички параграфи, не само само нос.

Нататък другите неща за Драгана няма какво да ги коментирам, те са си твое мнение, което категорично аз не споделям. Ако ще си говорим за двуличие и подлост, много неща мога да кажа и съм казвал, но сега не искам. Нова година сме, нека само хубави неща и всеки да харесва каквото иска, нали тъй? :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

За жалост Лепа Брена вече не е за показване. Време е да се оттегли, защото и целия макияж не може да й помогне да изглежда добре пред камерите. Знаем, че е звезда, знаем, че е една, но пък всяко нещо си има граници. Нека продължава да твори, но да намали медийното присъствие. 


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-добре да се старае колко може отколко да се пензионира или да повтаря че е най,най и че не и трябва повече старание. Да, понякога изглежда нелепо в някои по-естравагантни визии но евала за старанието.

Нова балада от Танчето.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , devotioner каза:

Знае ли се дали Цеца ще  прави Ушче 3 тази година, или е рано още?

Не е сигурно, но много голяма вероятност че ще има нов албум и Ушче тази година. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам колко време, една година и малко, мина от последния албум на Милица, толкова много го слушах. Нещо не се получи устойчив успех във времето, а вложи много...

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 16.02.2020 г. от 16:42, Alter Ego каза:

Качествено, но и малко скучно.

 

Една година след албума това, което сега трябваше да пусне като сингъл, ми се искаше да е по-ударно. Правилно си го написал - качествено, но скучно. Но като се замислим, и на Радович новите песни са така - неин стил, леко скучновати, но пък безумно качествени. Не може да искаме всичко от една песен май.

Като цяло и сърбите нещо забиха, имам очаквания от големите имена да пуснат яки албуми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен на Николич песните ми станаха супер любими, много са добри, даже "Клиника" очаквах да ми е топа, а другата взе, че ме зариби в пъти повече, уникална е, на Таня баладата също, все още обаче на Джейла "Руините" няма минаване за мен, искам я на върха!

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми допада новата ѝ песен. Даже е похвално, че е доста по-различна от предните ѝ, няма фолк елементи и звучи някак си екстравагантно.

Николия, която не харесвам, също е пуснала добро парче. Хем е комерс, хем е с различно и интересно звучене, както и аранжимент.

Същото мисля и за новата песен на Марина Вискович. Похвално е, че предлагат различни парчета и в същото време са на комерсиална вълна. Не виждам това у нас.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Любими сръбски песни имам с лопата да ги ринеш...но това завинаги ще си остане моят личен #1. 6-7 години я слушах заради страхотната музика и изпяване, но след това ми се случи да преживея част от текста на песента т.е загубих най-добрият приятел още от раното детство.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...