Jump to content



"Once upon a time" / "Имало едно време.."


Препоръчани коментари

В събота почнах втори сезон и сега съм на 12 епизод!

Много съм доволен как се развиват нещата.

Реджина е брутална. Много добра актриса.

Няма персонаж който да ме дразни. Дори някой ми липсват като Аурора и Мулан. Надявам се да ги виждам по-честно.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 304
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

В събота почнах втори сезон и сега съм на 12 епизод!

Много съм доволен как се развиват нещата.

Реджина е брутална. Много добра актриса.

Няма персонаж който да ме дразни. Дори някой ми липсват като Аурора и Мулан. Надявам се да ги виждам по-честно.

Най- голямата! Кора също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Почвам да се ядосвам.. :@

Не исках Кора да умира.. Можеше да измислят нещо друго.

Мери Маргарет сега 10 епизода няма да може да преживее факта че е убила човек и ще я гледаме в леглото депресирана.

Този новия дето като малък е избягал ме дразни. Трябва Реджина да го убие.

Сина на Румпел също е излишен. Потрес е! Ема е родена за Кук.

Хенри се превърна в детето-боза.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Много добър избор на Елза и Ана. Не знам, но Голд и бел почват яко да ме дразнят. Мисля да скипвам техните сцени. Като цяло малко слабичко ми идва за интро на новият сезон. Имаше много малко Елза, но на място. Реджина също беше на ниво и това е за целият епизод.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бел е най-тъпото създание в целия филм,че е и грозна.Жалко,защото в детското е толкова яка и готина.Трябваше и един хубав принц да и дадът,а не тоя пенсионер !

Иначе старта не беше нищо особено ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лошо или добро начало, но рейтингът е до небесата, всички са изумени как повечето премиери се представиха зле за разлика от OUAT. Това шоу определено скоро няма да свърши, постоянно привлича нови и нови фенове. За съжаление не същото може да се каже за Revenge, който за мое огромно съжаление тотално се срина и почти сигурно краят му ще е този сезон... А стана толкова интересно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този сезон ще е супер. Много силно начало и наистина се радвам, че рейтингът е толкова висок, защото сериалът го заслужава. Нямам търпение да видя какво ще се случва занапред.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвам се изключително много за огромния рейтинг, наистина може само да ни радва, макар и само заради ефекта Frozen. НО на мен епизодът не ми хареса, и съм разочарован.

 

- Не ми харесва това, което става с Реджина. При нея развитието беше страхотно и беше стигнала твърде надалеч, за да стане изведнъж пак Злата Кралица. Целият й герой ми изглеждаше пресилен в този епизод - някакви неестествени реакции и странни реплики. Това с щастливите краища на злодеите е нелошо като идеята, но просто не беше представено правилно - целият епизод всъщност ми стоеше изкуствено.

 

- Беше изключително cheesy историята на Бел и Румпел. Този танц - е, мерси, гледал съм оригиналния филм и поначало целта на OUAT беше да ни представят познатите истории по нови и интересни начин, а не да правят live action римейк. И тази шапка не разбрах каква беше, но пак не можах да усетя нещо кой знае какво при появяването й.

 

- И естествено Frozen. Не ми харесва как Елза изглежда вече е акцента на сериала. Преди намесваха нови герои, които бяха допълнение към историите на главните герои. Сега намесват герои и главните се нагаждат и навъртат около тях. В крайна сметка кой е главния герой - Елза или Ема, да кажем? (това го казвам и на база трейлъра за втори епизод, в който пак се разказва само за Елза) btw пак да кажа за страхотното пресъздаване, особено Елза е 6 точки. Много believable.

 

- Също така, самият епизод ми течеше много бавно. Смешните CGI ефекти няма да ги коментирам, свикнал съм й вече, но тролът изглеждаше като излязъл направо от детското. А пък абсурдния момент, в който "снежният човек" тръгна из града и прескачаше всички огради и коли даже няма нужда да се споменава.

 

Като цяло смятам, че не друго, а епизодът беше с много слаб сценарий и история. Идеите им са добри, но просто не излязоха по добър начин. Изглежда имах прекалено високи очаквания след бруталния трети сезон, но нещо не ме грабна. Ще видим как ще се развият нещата, но вече със сигурност нямам големи очаквания, освен за Елизабет Мичъл, естествено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвам се за рейтинга.

 

Но аз лично очаквах повече, режисьорът ли са сменили, кво са правили не знам, ама тоя епизод не ми даваше чувство за уютност както другите от сериала. Някак more-grown-up е станал, някои неща бяха, както каза Сеньора, неестествени. Елза, Ана, да, добре са направени, ама пак Реджина изкара целия епизод. Това беше един от най-големите удари по нея, но много лесно се връща към предишния си образ, това не ми хареса. Но като за начало е добре, интересно ми е по-нататък какво ще стане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

БРУТАЛЕН втори епизод! Много хейт за него в мрежата, но смятам, че беше няколко нива над смотаният първи! В един английски сайт изписах цял роман и сега ме мързи да превеждам, затова накратко: 1000%20(29).gif

 

- започвам да свиквам с Frozen сторилайна. Беше ми пресилено в първия епизод, но започвам да ги "чувствам" нещата - като обвързаха двата свята, Анна се срещна с Дейвид, Елза и Ема започнаха да се сприятеляват - определено я чувствам историята по-близка.

 

- аз лично нямам проблем Бо Пийп да е лоша. Някои се посраха да се възмущават как можело - значи за Питър Пан можеше, ама за нея не?

 

- АААААААААААААААААААААААААААААААААААААА Елизабет Мичъл!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Направо умрях, като я дадоха в последния кадър! Дано, дано, дано да се задържи за повече от половин сезон!

 

Това е май общо взето, и пак да кажа, че много ми хареса епизода и дано продължават все така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен ми допадна епизода. Развиват главно Ана, но беше нужно. Елза кефи все повече, в следващият епизод ще се сблъска с ледената кралица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гласувайте за любим персонаж. Аз подкрепих Реджина:

http://www.ranker.com/crowdranked-list/bes...time-characters

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гласувайте за любим персонаж. Аз подкрепих Реджина:

http://www.ranker.com/crowdranked-list/bes...time-characters

 

Реджина определно е най-интересното нещо, най-задълбоченият и многопластов персонаж. Според правилата на литературата даже май тя е главният герой, защото наблюдаваме промяна и развитие, при Румпел също.. При Ема не толкова според мен.

 

Втори епизод ми хареса също, даже май повече от първи. Засега върви добре сезонът.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зелена беше скандална. Ще ми липсва.

Реджина пак мачкаше като луда. Обожавам я.

Семейството също ми харесва. Сега като се замисля Хенри ме дразни.

Доволен съм че ''детето'' на Румпел пукна. Мразех го! Сега Ема и Кук ще станат гаджета. :heart::heart:

Дано Ариел се върне, има потенциал в нея. В Кучката Руби също.

Бел ми е леко психо. Странни реакции има тази девойка.

Обожавам смеха и държанието на Румпел. Много бих се зарадвал, ако се преместят завинаги в магическия свят.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Зелена беше скандална. Ще ми липсва.

Реджина пак мачкаше като луда. Обожавам я.

Семейството също ми харесва. Сега като се замисля Хенри ме дразни.

Доволен съм че ''детето'' на Румпел пукна. Мразех го! Сега Ема и Кук ще станат гаджета. :heart: :heart:

Дано Ариел се върне, има потенциал в нея. В Кучката Руби също.

Бел ми е леко психо. Странни реакции има тази девойка.

Обожавам смеха и държанието на Румпел. Много бих се зарадвал, ако се преместят завинаги в магическия свят.

 

+11111

 

Като цяло запоѝват да губят тръпката. Можеше да го пипнат повече откъм сторилайн, омръзна ми Ема и Румпел да разбиват всички останали "слабаци", клише вече два сезона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...