Jump to content



"Once upon a time" / "Имало едно време.."


Препоръчани коментари

  • Отговори 304
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

СПОЙЛЕРИ!

 

Хареса ми първият епизод, но пак използват подхода с прескачането на период, след който героите пак са в Сторибрук, направено е проклятие и те не си спомнят нищо. Ще ми е интересно да видя как точно Ема окончателно се е превърнала в Мрачната.

Link to comment
Сподели в други сайтове

СПОЙЛЕРИ!

 

Хареса ми първият епизод, но пак използват подхода с прескачането на период, след който героите пак са в Сторибрук, направено е проклятие и те не си спомнят нищо. Ще ми е интересно да видя как точно Ема окончателно се е превърнала в Мрачната.

Много ме кефи, че Зелина вече си е регулярен образ. Иначе и на мен ми допадна първата серия. Нямам търпение за втората.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, и мен ме кефи Зелена, яка е.

Нямам търпение да видя каква метаморфоза ще претърпи през този сезон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

СПОЙЛЕРИ!

 

Ще е интересно какво ще стане сега, след като Ема успя да съедини камата с Ескалибур. Мислех, че има някакъв план, но изглежда наистина се е поддала на злото. Беше готино, че показаха предишни Мрачни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

На мен взе да ми писва малко. И това което ме дразни изключително много е липсата на систематичност и йерархия при магията. Последните епизоди, изглежда все едно Зелина е по - слаба от Реджина, а целият трити сезон видяхте точно обратното. Има и още много подобни примери. Това е абсолютна липса на консистентност и последователност. Освен това повтарят непрекъснато, че магията има цена, а показват точно обратното.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам търпение да гледам зимния финал утре! Ще е интересно с всички тези възкръснали Мрачни. Хареса ми, че Ема дори и като Мрачна не се поддаде на злото и през цялото време е целяла унищожаването на черната магия, въпреки че отначало накараха зрителя да мисли обратното. Днес мисля, че би трябвало да завършат сюжета "Дарк Ема" и да има нова история за втората част на сезона, да видим - Кук усложни нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова е овъртяно всичко..редовно някой възкръсва и се връща.. вече ми омръзна от този сериал. Горе долу в последните епозди има някво развитие като изключим тъпотията с втория Мрачен - Кук, смотана работа.

Най ме е яд, че Реджина като Злата кралица в крайна сметка нищо не й е по силите вече изобщо играта й в сериала стана на нивото на Червената шапчица..

Link to comment
Сподели в други сайтове

СПОЙЛЕРИ!

 

Епизодът беше страхотен, допреди финалните сцени - Румпел отново е Мрачния, отново е излъгал Бел, сега сигурно и Хук ще върнат от Отвъдното. :mf_surrender: Четох, че и Мила щяла да се връща - ще е голяма глупост, ако е вярно, досега поне тези с унищожените сърца не бяха възкръсвали. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано някой изненадан ли е, че продължава да не е на ниво? Той още първи сезон не беше стока и изобщо е един голям фен фикшън по които филми на Дисни успяват да докопат.

 

Иначе наскоро изгледах Алисата - не беше кардинално зле, като изключим че заглавната от типично силен и самостоятелен женски персонаж, беше сведена до сравнително ореваващ света за нейния си тру лав. Ама Кнайва беше забавен и заедно с Червената кралица сравнително изнесоха всичките 13 серии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност аз очаквах, че вероятно няма да останат без зло, след като това не е последният епизод. Но пък всичко да се върне каквото си беше до края на 4-ти сезон е прекалено. :1000 (27): Голд уж се беше променил, уж беше станал герой, пък накрая...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Что има кли такива, дето да си взели за постоянно и които досега не са ги съживявали? Освен шерифчето от първи сезон ...

 

На тоя етап очаквам ако има следващ сезон да гледаме половината със Стар Уорс, а другата кросоувър с Марвъл филмите, или поне Агентите ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бях го зарязал преди време и наскоро го започнах наново, вече изгледах първите 3 сезона. Най-интересен ми беше 2-ри, след това 1-ви и накрая 3-ти, главно заради онова извращение Питър Пан. :gun_bandana: Зелена иначе беше супер! Любимка ми е Реджина, естествено, супер яка е, както и Румпел.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер бяха 4-ти и 5-ти сезон, последният епизод беше доста добър. Искам Хук да си остане мъртъв, ужасен е, не трябваше да го правят главен герой, по-добре за гадже на Ема да бяха оставили Пинокио или шерифа от 1-ви сезон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък го спрях на 4B след първите няколко епизода. Изключително ми затъпя. Много цикли на едно и също място и нямам никакво желание да го продължа. Много жалко, а първите 3 бяха толкова добри!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Според мен след финала на 4-и сезон, нещата не тръгнаха в правилната посока. Очаквах много повече от Ема като Мрачния, а тя нищо не направи. Ще видим какво са подготвили напред, но определено започнаха да тъпчат на едно място, което ясно пролича със завръщането на стари персонажи. Идеите се изчерпаха, приказките също. :D

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Не трябваше да убиват Робин. Това с губещите половинките си Ема и Реджина писна, трябваше втората да си остане с Худ до финала на сериала. :1000 (27):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...