Jump to content



"Once upon a time" / "Имало едно време.."


Препоръчани коментари

once-upon-a-time-tv-show-poster.jpg


От създателите на „Изгубени” Adam Horowitz и Edward Kitsis идва една нова и смела представа за света, където приказките и модерното време са на път да се сблъскат.

И те заживели щастливо… или поне всички бяха накарани да повярват в това. Ема Суон знае как да се грижи за себе си. Тя е 28-годишна жена и се е грижила за себе си, откакто е била изоставена в сиропиталище, още като бебе. Но когато синът й, който е изоставила преди години, я открива, всичко започва да се променя. Хенри е на 10 години и отчаяно се нуждае от помощта на Ема. Той вярва, че Ема идва от алтернативен свят и е дъщеря на Снежанка и Чаровният принц. Според книгата му с приказки, те са я отпратили, за да я предпазят от проклятието на Злата кралица, което затваря в капани приказния свят завинаги, замръзнал във времето, и ги довежда в нашия модерен свят. Разбира се, Ема не вярва, но когато тя завежда Хенри обратно в Storybrooke, открива себе си нарисувана до това необичайно момче и неговия странен град. Загрижена за Хенри, тя решава да остане за известно време, но скоро осъзнава, че Storybrooke е много повече от това, което изглежда. Това е място, където магията е била забравена, но все още е много могъща… където героите от приказките оживяват, дори и да не помнят кои са били някога. Епичната битка за бъдещето на всички светове е започната, но само ако Ема приеме съдбата си и да се бие до край.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 304
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

сериалът е жесток, все пак е от продуцентите на "Изгубени" :girl_witch: рейтингът му също е огромен, дано само да не го прецакат.. Реджина и Ема ме кефят на макс, Снежанка ми е леко дебилна, но нищо ;д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Записвам се и аз в тази тема. Грабна ме сериалчето. Съгласен съм за Снежанка, ебаси безличната лелка дето е. НАдявам се да не го изхабят набързо сериала по отношение на приказни герои и истории.

 

Реджина и Емма ме радват зверски, също и шерифа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз се записвам. И двата епизода досега са супер, а очаквам да става и още по-интересно.

Снежанка не знам дали е дебилна, но определено вече е далеч от 'най-красива на земята'. :1000 (29): Кралицата/Реджина повече ми харесва на външен вид, поне в не-приказния свят. И Ема си я бива, актрисата ми допада още от "Доктор Хаус". :speak_cool:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз изгледах първите два епизода, много ми хареса. Това си е приказка под формата на сериал, повече не мога да искам. :D Червената шапчица в настоящето ме разбива всеки път като я видя... 1000%20(29).gif1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това официално става третият ми любим сериал след Сексът и градът и Отчаяни съпруги. Изгледах първите два епизода и съм очарована! Обожавам приказни фентъзи филми, а тоя е точно такъв. Нямам търпение за следващите епизоди. Само дано не спрат за почивка след 10-13 ти епизод или пък първия сезон да е десетина серии.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Първи сезон ще бъде 13 серии.

Преди два дни ABC поръчаха цял сезон (22 епизода) заради добрия рейтинг.

Иначе на мен също ми допадна, чаках го заради Дженифър Морисън.

Актьорската игра на Кралицата/Реджина много радва! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

има страшно висок рейтинг, най-гледаният нов сериал в последните 5 години :1000 (6): 13 милиона на епизод му е рейтинга.. не се и учудвам, страхотен сериал, много е интересен и различен от типичните сериали.. супер са го измислили

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снежанка просто е супер добра,а добрите хора понякога изглеждат дебилни :D Иначе на мен много ми допада Румпелстилскин и залагам на него да направи сериала интересен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снежанка просто е супер добра,а добрите хора понякога изглеждат дебилни :D Иначе на мен много ми допада Румпелстилскин и залагам на него да направи сериала интересен.

ооо да, съвсем го забравих, кефи ме наравно с Реджина и Ема, жесток е :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди два дни ABC поръчаха цял сезон (22 епизода) заради добрия рейтинг.

Иначе на мен също ми допадна, чаках го заради Дженифър Морисън.

Актьорската игра на Кралицата/Реджина много радва! :)

 

Супееер! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен много ми допада, но признавам, че все още ми е малко трудно да приема цялостната концепция. Засега виждаме само Снежанка и нейната история и следователно историята на нейната дъщеря и внук. Любопитно ми е как ще вкарат още приказни герои и до каква степен ще развият техните истории. Новият епизод ще включва Пепеляшка, така че ще видим...
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Аз дори трябва да наваксвам 2 епизода. Някак ми уби малко желанието с цялата тази история около Снежанка и принца, много дълго го обясняват. Но нали рейтинга е до небето и сега ще има едно продължаване... Дано е за добро!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен ме дразни, че точно Снежанка и принца са главните герои. Това ми е може би една от най-скучните приказки. Всички други приказни персонажи се явяват някакви епизодични герои...

Вярно, че за да се завърти цялата история е нужен някой от по-изявените лошо герои на Дисни, но пък точно Злата кралица ?! Като ще правят адаптация на Дисни-приказките поне да бяха избрали някоя друга от лошите магьосници.

Според мен много по-яко щеше да е главните герои да са от Спящата красавица.

Малифесънт ми е любимата от всички гадни Дисни герои. И там биха могли да завъртят историята много по-добре...

Другото което не ме кефи е,че героите като че ли са малко претупани ... Имам предвид, че е могло да се постараят повече в приказната част.. Вижте примерно Мишел Пфайфър като Малифесънт:

59874507.jpg

 

И вижте как изглежда в сериала:

OnceUponMaleficent.jpg

 

Или ето Оливия Уайлд като Лошата кралица:

newsimg12920.jpg

 

Идеята ми е, че можеха да се постараят много повече героите да изглеждат по-автентични.

Лятото бях на бригада в Америка и такава реклама му хвърляха на тоя серал 2 месеца преди да пуснат пилотния епизод. После ходих в Disney World в Орландо и буквално на всяко възможно място имаше реклами - очаквах да е УАУ ! Все пак Дисни го правят ...

 

Иначе като цяло ми харесва ... Зарибявка си е, пък и харесвам такива фантасмагории :)

 

Само ми е чудно какво толкова Снежанка е отнела на Злата кралица ?! :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Сериалът е обещаващ. Допада ми цялата концепция.

Скоро се очаква да видим красавицата и звяра.

Още ме е яд за ловецът/шериф... :D

Тъкмо започна да става още по-интересно и тази взе, че го гътна.

Нямам търпение за новия епизод, относно червената шапчица и аз й се кефя. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

последният епизод беше жесток, беше ясно, че Реджина си спомня всичко, ама поне вече сме 100% сигурни.. ама Греъм не трябваше да умира, тъкмо си спомни абсолютно всичко и тая го елиминира :feminist_en: иначе е супер яка, става ми все по-любима, ама номер 1 е Румпелстилскин, голям цирк е, особено кат почне да се смее в приказния свят :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...