Jump to content



"Once upon a time" / "Имало едно време.."


Препоръчани коментари

  • Отговори 304
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Тези какво са окрали на Хари Потър дименторите... Иначе готин 1 епизод.

 

За дименторите пък може да се каже, че са вариация на назгулите от "Властелинът на пръстените".

Във всеки случай- повече от обещаващо започва втори сезон! Вдигнали са летвата още повече. Като гледам и рейтингите са отлични, дано се задържат така!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Лично на мен вторият епизод ми беше слабичък в сравнение с всички останали. Скоро трябва да прегледам и новия, за да видя как се движат нещата...
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Нещо ми бяха скучни последните 2 епизода, много го разводниха с нови герои всяка седмица, а старите истории на заден план. Идната седмица ще разкрият бащата на Хенри доколкото разбрах :)
Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре де, тая година не знам какво става ама яко зле във всички сериали? Всичко е по-слабо от миналите епизоди, в момента тъпчат на едно място и само вкарват някакви нови хора, а всъщност историята не се развива изобщо.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф, много скучен беше Хелоуинския епизод. Измислиха някаква изсмукана от пръстите история, само и само да стане нещо страшно. Иначе според мен сезона е добре, историята във Приказния свят си върви, а в Сторибрук е зациклила отдавна. Ще видим как ще се развият нещата, но последния епизод беше голяма грешка според мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледах пилотния епизод на първи сезон и останах впечатлен,имах чувството,че съм гледал 15 минутки :1000 (29):

Радвам се,че го започвам.. изглежда много интересен :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Субтитрите на subs.sab.bz ме убиват просто. Румпелщилцхен??? Снежка??? WTF??? :confused1: :wacko: :blink:

 

Аз пък се радвам. Попринцип не гледам със български субтитри, но по изключение си изтеглих за последния епизод. Румпелщилцхен е правилното четене на приказния герой, това, че са го поангличанчили на Рампълстилтскин е друг въпрос. А "Снежка" е добра идея за съкратено от Снежанка, правилно измислено е.

 

Много радва този сериал. Просто е завладяващ, има нещо детско и наивно, плеплетено в драмата и замисъла на историята. Страхотни чувства ми носи и сега 1 месец ще е доста скучно без него. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Субтитрите на subs.sab.bz ме убиват просто. Румпелщилцхен??? Снежка??? WTF??? :confused1: :wacko: :blink:

Ти се радвай, че те го првеждат. Unacs, ако бяха, нямаше и да разбереш за кой приказен герой става на дума. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Сериалът е страхотен, всичко е супер интересно и напрегнато, страхотна е Реджина, обожавам такива персонажи, които се лутат между доброто и злото, защото са най-реални.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кук най-после получи желаното отмъщение, но по-любопитно ми е кой го блъсна с колата.

 

Дали не е синът на Румпел? Финалът на епизода беше много готин! Милата Бел...1000%20(34).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
Дали не е синът на Румпел? Финалът на епизода беше много готин! Милата Бел...1000%20(34).gif

 

Мисля,че синът на Румпел е бащата на Хенри,но да видим.Не ми се вярва да е Кук,но по едно време и аз си го мислех.

 

Иначе епизода с великана беше супер,обожавам Чаровния и Снежанка.А за сериала да не говорим

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все когато реша, че вече нямат идеи, ме изненадват...с всяка следваща серия филмчето става все по-интересно :)

 

Така е,следващата серия също се очертава да е интересна.Нямам търпение да дойде понеделник и да го гледам

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добра новина за всички фенове на сериала.2 ри сезон започва на 4.03 от 21.55 по Фокс лайф

 

Иначе за 15 ти епизод знаех си,че Нийл е бащата на Хенри,сега излиза че Румпелщилцхен му е дядо.Следващия епизод се очертава да е още по-интересен

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ракцията на Ема разбива:

 

"Изоставил си ме, защото Пинокио ти е казал така? :1000 (29):

 

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

 

 

Това като го гледахме с една колежка много се смяхме.

Последните 2 епизода нещо не ми харесаха на макс.Чакам раздвижване на събитията Кура,Реджина,Хенри,Ема

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ракцията на Ема разбива:

 

"Изоставил си ме, защото Пинокио ти е казал така? :1000 (29):

 

хахаха да това ме разби :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Това като го гледахме с една колежка много се смяхме.

Последните 2 епизода нещо не ми харесаха на макс.Чакам раздвижване на събитията Кура,Реджина,Хенри,Ема

 

Реджина тъкмо почна да става добра и се появи тая вещица майка и

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реджина тъкмо почна да става добра и се появи тая вещица майка и

Тя се усмихна насила. Не й допада плана на майка й и накрая ще се откаже според мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...