Jump to content



"Once upon a time" / "Имало едно време.."


Препоръчани коментари

  • Отговори 304
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Между другото сега разбрах, че изтритите торенти от Арена пак могат да се теглят, от магнитите до там където пише че торента е баннат.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото сега разбрах, че изтритите торенти от Арена пак могат да се теглят, от магнитите до там където пише че торента е баннат.

Дам от доста време може посредством магнитните линкове!За целта си включете DHT на торент клиета ,който ползвате :1000 (19):

 

Как да теглим баннати торенти?


Link to comment
Сподели в други сайтове

Благодаря ти, а субтитри къде можем да намерим? :unsure:

Ми субтитрите са си в subsunacs

Те са изтрили само старите серии.Аз последната си я изтеглих от арената без проблем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересни бяха последните епизоди. :) Чудя се кои приказки останаха да пресъздадат.

Ами нищо още няма май за Спящата красавица, Принцесата и граховото зърно, Трите прасенца, а и те не толкова представят нови приказки, по скоро развиват историите около героите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста приказки има,които да вкарат,но те общо взето не следват оригиналния сюжет.На мен лично никога не би ми минало през акъла,че ще вкарат Лудия шапкар.Следващата серия се казва Stable boy.Вчера цял ден се чудих кой приказен герой ще е това,но не успях да разгадая.А по-следващата серия ще е за сина на Румпелстилскин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Все по-интересно става, последните 3 епизода бяха уникално добри, най-вече 18ти :) Обаче най-интересно ми е кой е тоя писател, че знае всичко и се появи ей така в Сторибрук. В началото като казват : "Кой знае истината?" показват Румпел и после на "И кой може да развали заклинанието?" показват Ема и писателя, явно и той е ключов персонаж, ама нямам абсолютно никаква идея кой може да е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все по-интересно става, последните 3 епизода бяха уникално добри, най-вече 18ти :) Обаче най-интересно ми е кой е тоя писател, че знае всичко и се появи ей така в Сторибрук. В началото като казват : "Кой знае истината?" показват Румпел и после на "И кой може да развали заклинанието?" показват Ема и писателя, явно и той е ключов персонаж, ама нямам абсолютно никаква идея кой може да е.

 

 

Би трябвало да е ключов, защото нали само Ема може да остане в Сторибрук и само тя може да го напусне... Как тогава писателя пристигна?... хм... Но все пак е от създателите на "Изгубени", какво се учудвам. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересен е филма, аз ги гледам онлайн от тук --> http://vplay.ro/c/x3qj6gwy/

С български субтитри са :)

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Би трябвало да е ключов, защото нали само Ема може да остане в Сторибрук и само тя може да го напусне... Как тогава писателя пристигна?... хм... Но все пак е от създателите на "Изгубени", какво се учудвам. :1000 (29):

Дам, вече стана ясно, изобщо не подозирах, че това ще е Пинокио, много добре беше измислено това в първите епизоди да не се даде, че той също се е спасил от проклятието, нищо чудно и да са го измислили в последствие, но въпреки това държат интересна линия, има много хляб в този сериал, но действието се развива доста бавно. Аз лично обаче не виждам това да е от онези сериали с много сезони, чисто и просто, защото в един момент ще разводнят нещата, за това дано не става така и да се съберат в 3 или най-много 4 сезона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха, много яко са го измислили, имаше подозрения по форумите, че това е Пинокио. По-скоро си мислех, че помни всичко, защото е направен от същото дърво, от което е направен магическия гардероб. Нещата започват да се нареждат, единственото дразнещо нещо в последно време е Ема, но пък съм на нейна страна, все пак никой не би повярвал, ако някакво дете и непознат откаченяк му кажат, че всички са приказни герои и само той може да развали някакво проклятие :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Уникален финал, следващият сезон ще разбива и ще видим сблъсъкът на титаните - Rumplestiltskin vs. Evil Queen :1000 (19): Мери Маргарет е много по-яка, поносима и красива като Снежанка в приказния свят. Много се радвам, че Бел остава с Румпел и вече ще е главен персонаж, много е готина и актрисата ми е голяма любимка още от "Изгубени" :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Дано не продължат във всеки епизод да ни запознават с някой от града и неговата история, че ще стане много тъпо. Искам да се случват неща, свързани с основните персонажи, да има някакво развитие. Като се замисля целият първи сезон не се случи нищо съществено. Единствено в последния епизод се случиха нещата, които всички чакахме цял сезон, през другото време ни разказваха ненужните истории на жителите в Сторибрук. Не че не бяха интересни, но няма да ми хареса да продължи така още един сезон.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Доколкото разбирам от трейлъра за сезон 2, всички "нормални" отново ще се превърнат в приказните герои. Очаквах обаче Румпелщилцхен да е основен злодей, но така като гледам Злата кралица ще води хорото. Мислех, че тя ще застане на страната на добрите заради Хенри. Между другото ми е интересно как двамата с майка му ще изгледждат като магията премине през тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Страшно начало на сезона, май ще е доста интересно с тия крадци на души и онзи свят, на който времето май е различно, понеже по едно и също време е развалено проклятието в 2-та свята, а Мулан каза на Спящата Красавица, че от 1 година духовете са при тях, Ема и Снежанка ги довели, а те 2-те бяха изпратени на този свят сега, а се оказва, че от 1 година са там? Опасни са тия продуценти на "Изгубени" :1000 (6): Иначе май ще си имам нова фаворитка - Мулан :kissing2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...