Jump to content



Katy Perry - Общи приказки


Препоръчани коментари

Tikei, ти влагаш ли мисъл, когато пишеш нещо ? Не знам защо си мислите, че песните на наглото и бездарно Кейти са някакви вселенски мегахитове, само защото са били 1-2 пъти на първо място в класацията на билборд.
Еми такива са... Създадени от нея, купувани, въртяни, гледани... МЕГА хитове. ФАКТ!

И не са били един- два пъти на върха... доста повече ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кое се помни след години повече? Колко номер 1 хитове и албуми е имал един изпълнител или с каква скорост се е разпродало някое турне? Мисля, че всички знаем правилния отговор и той не е вторият...

 

А колкото до Britney, която ти намеси, нейното време не е минало и няма да мине НИКОГА! Та и тя без промо, и танците й, изкара повече хитове от Gaga през последните 4 години... :roll1: Горката Gaga :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Parle a ma main, както се пее в една известна френска песен.

Драги, АББА колко номер 1 хита в Билборд имат? Или Куин? Или Шер? Или Тина Търнър? Сигурно сборът на всички тях ще бъде по-малък от първите места на Рияна...но тя някога ще бъде ли икона като тях - НЕ! Целта на Гага от самото начало е да се изгради като концертен изпълнител с твърда фенска база, а не като Номер 1 wannabe. Отново казвам, сравнение между Бритни и Гага не може да има, защото едната ПЕЕ! Ще го напиша пак ПЕЕ, а другата НЕ ПЕЕ! А при положение, че работата им е да са ПЕВИЦИ, то предполагам, че ПЕЕНЕТО би следвало да е от значение.

 

 

 

 

Tikei, ти влагаш ли мисъл, когато пишеш нещо ? Не знам защо си мислите, че песните на наглото и бездарно Кейти са някакви вселенски мегахитове, само защото са били 1-2 пъти на първо място в класацията на билборд.

Че, Кейти не може да пее е факт, но поне не е противна като Рияна и има някакъв чар в нея.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Parle a ma main, както се пее в една известна френска песен.

Драги, АББА колко номер 1 хита в Билборд имат? Или Куин? Или Шер? Или Тина Търнър? Сигурно сборът на всички тях ще бъде по-малък от първите места на Рияна...но тя някога ще бъде ли икона като тях - НЕ! Целта на Гага от самото начало е да се изгради като концертен изпълнител с твърда фенска база, а не като Номер 1 wannabe. Отново казвам, сравнение между Бритни и Гага не може да има, защото едната ПЕЕ! Ще го напиша пак ПЕЕ, а другата НЕ ПЕЕ! А при положение, че работата им е да са ПЕВИЦИ, то предполагам, че ПЕЕНЕТО би следвало да е от значение.

 

Че, Кейти не може да пее е факт, но поне не е противна като Рияна и има някакъв чар в нея.

Хайде сега пък и Rihanna намеси... Britney е концертен изпълнител, не пее на живо от шест- седем години, вече почти и не танцува, а размята коси, и въпреки това продължава да пълни залите, да й се продават дисковете и синглите й да се купуват и въртят по радиата. Britney е икона в поп музиката, не в танците, и такава ще си остане, защото работата й е да ПЕЕ в студиото и да си подбира правилно репертоара, което тя прави повече от перфектно щом в музикално отношение не е разочаровала до сега никога. Gaga да не се мъчи да бъде модна икона, да танцува като Britney или да бъде Madonna ами да започне да си подбира по- добре песните, защото от "Born this way" няма една песен заради, която да я сложиш до Tina, Cher, Queen и др. :1000 (29): И хубаво си усетил какво още й липсва на Gaga... чар! :1000 (29):
Link to comment
Сподели в други сайтове

Че не й и се е получило е ясно. Почти няма визия, която да не е открадната или твърде силно вдъхновена от Гага.

Ти само "перука" ли видя? :1000 (29): Кажи ми, преди Гага да започне да прави шантави видеа Кейти Пери ET ли правеше или I kissed a girl? Изпълнението на Грамите гледа ли го? А изпълнението на Гага на АМА 2009 гледал ли си? И това е само малък пример. Дори няма да навлизам в детайли за дрехи, прически...

 

Както някой чудесно е отбелязал в хилядите теми, посветени на копирането на Кейти:

 

Кейти Пери преди Гага

Katy%20Perry%20Hosts%20Travis%20McCoy%20Birthday%20Celebration%20Mlkc4NFVc9al.jpg

 

Кейти Пери след Гага

katy-perry-et-video-debut.jpg

:1000 (29): :1000 (29):

 

 

Аз мисля, че да показваш каква е била Кейти не е много показателно, аз не знам да има изпълнител който да изглежда по един и същи начин през годините. А това, че веднъж е снимала клип, в който изглежда като извънземно, не означава, че и по улиците ходи по този начин? Докато Гага е факт, че ходи дори и в ежедневието си по безумен начин. Ок, съгласявам се, че може и да има някакво влияние, но не можеш да ме убедиш, че Кейти е изградила цялата си кариера благодарение на Гага. Друг е въпроса, че те са напълно различни и като стил на песни и като стил на обличане и като всичко. Защото ме съмнява Гага на турнето си да е заобиколена от големи близалки, захарен памук и бонбони, нали така? Спора е безумен. Всяка една от двете си има успехи, ФАКТ е, че изминалата година беше много силна за Кейти от към хитове и никой освен Адел не може да оспори това. Факт е, че турнето й беше посещавано, да може би няма да е толкова колкото това на Гага, но пък както едната има успехи, които при другата липсват, така и другата е постигнала неща непосилни за първата. Не мисля, че има смисъл да спорим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде сега пък и Rihanna намеси... Britney е концертен изпълнител, не пее на живо от шест- седем години, вече почти и не танцува, а размята коси, и въпреки това продължава да пълни залите, да й се продават дисковете и синглите й да се купуват и въртят по радиата. Britney е икона в поп музиката, не в танците, и такава ще си остане, защото работата й е да ПЕЕ в студиото и да си подбира правилно репертоара, което тя прави повече от перфектно щом в музикално отношение не е разочаровала до сега никога. Gaga да не се мъчи да бъде модна икона, да танцува като Britney или да бъде Madonna ами да започне да си подбира по- добре песните, защото от "Born this way" няма една песен заради, която да я сложиш до Tina, Cher, Queen и др. :1000 (29): И хубаво си усетил какво още й липсва на Gaga... чар! :1000 (29):

Предполагам, че заради такива като тебе чалгата процъфтява, а Фреди Меркюри, който си го цитирал индиректнo чрез Куин ще се обърне в гроба като чуе каква е твоята дефиниция за певец/певица. Умът ми не побира как може да кажеш, че е не е важно да се пее на живо и как работата била да се подбират хитове, които да се изпълняват "перфектно" в студио???? :mf_surrender: :mf_surrender:

E, guess what, точно защото Гага не драпа за хитове САМА си пише песните, защото за разлика от Бритна влага душа в тях и търси да предаде послание. Да, много е лесно да наемеш актуалния DJ или композитор да ти напише няколко хитови песнички и после да се тупаш в гърдите колко си велик...Съвсем друго е песни, които ти си сътворил от-до, които са израз на твоята душевност да станат хитове. Аз и всеки, които разбира от музика и изкуство ще предпочете второто, защото това е реалното творчество на един певец.

 

 

 

Аз мисля, че да показваш каква е била Кейти не е много показателно, аз не знам да има изпълнител който да изглежда по един и същи начин през годините. А това, че веднъж е снимала клип, в който изглежда като извънземно, не означава, че и по улиците ходи по този начин? Докато Гага е факт, че ходи дори и в ежедневието си по безумен начин. Ок, съгласявам се, че може и да има някакво влияние, но не можеш да ме убедиш, че Кейти е изградила цялата си кариера благодарение на Гага. Друг е въпроса, че те са напълно различни и като стил на песни и като стил на обличане и като всичко. Защото ме съмнява Гага на турнето си да е заобиколена от големи близалки, захарен памук и бонбони, нали така? Спора е безумен. Всяка една от двете си има успехи, ФАКТ е, че изминалата година беше много силна за Кейти от към хитове и никой освен Адел не може да оспори това. Факт е, че турнето й беше посещавано, да може би няма да е толкова колкото това на Гага, но пък както едната има успехи, които при другата липсват, така и другата е постигнала неща непосилни за първата. Не мисля, че има смисъл да спорим.

Да съм ги казал тези неща, че да се опитваш да се опровергаваш. Единственото, което заявих е, че Кейти Пери стана по-шантава под въздействието на Гага. Въобще не съм коментирал песните или музикалния стил ;)

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тва девойче защо използва една и съща мелодия за не знам коя поред песен вече 1000%20(29).gif

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде сега пък и Rihanna намеси... Britney е концертен изпълнител, не пее на живо от шест- седем години, вече почти и не танцува, а размята коси, и въпреки това продължава да пълни залите, да й се продават дисковете и синглите й да се купуват и въртят по радиата. Britney е икона в поп музиката, не в танците, и такава ще си остане, защото работата й е да ПЕЕ в студиото и да си подбира правилно репертоара, което тя прави повече от перфектно щом в музикално отношение не е разочаровала до сега никога. Gaga да не се мъчи да бъде модна икона, да танцува като Britney или да бъде Madonna ами да започне да си подбира по- добре песните, защото от "Born this way" няма една песен заради, която да я сложиш до Tina, Cher, Queen и др. :1000 (29): И хубаво си усетил какво още й липсва на Gaga... чар! :1000 (29):

Понякога заради някои фенове на Бритни ми идва да.... :@ Обожавам Бритни от години, но аз съм фен не само на творчеството й, а и на самата нея и искам тя да е номер 1. Това, че е направила няколко добри парчета за мен и за всички истински фенове не е достатъчно. Очаквам повече и при положение, че давам пари за албуми, сингли, DVD-та и какво ли още не имам пълното право да не съм доволен от това, което СПОНСОРИРАМ, защото ако не го правех аз и останалите й фенове щеше да е продавачка в супермаркет. Крайно време е да се стегне, но докато има такива лизачи около нея това няма да стане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Britney е икона в поп музиката, не в танците, и такава ще си остане, защото работата й е да ПЕЕ в студиото и да си подбира правилно репертоара

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няколко добри парчета?! 98% от материала й е силен! И който иска да се обръща, където си иска, но щом докосва милиони значи музиката й има душа. И много бързо забравяте, че и Britney е участвала в създаването на повечето от песните й, но тя не го натяква, като някои други позьорки... Katy също не го натяква :rolleyes: И не виждам какво повече може да очакваш щом не си изброил сред "спонсорството" ти билет за неин концерт. DVD издава едно на 10 години. И не си й спонсор, а потребител :1000 (29): Останалото е работата й в студиото, която тя си е свършила идеално. Стягала се е, когато е трябвало, сега да го правят новобранките, на част от които дори вече е била шеф :rolleyes:

 

Коя ви е любимата песен от "Katy Hudson" на Katy Perry ако сте го слушали?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя ви е любимата песен от "Katy Hudson" на Katy Perry ако сте го слушали?

Много ясно, че съм го слушал. Стила и през 2001 не ми харесва, но песнието, които харесвам са:

  1. Katy Perry - My Own Monster
  2. Katy Perry - Naturally
Link to comment
Сподели в други сайтове

Няколко добри парчета?! 98% от материала й е силен! И който иска да се обръща, където си иска, но щом докосва милиони значи музиката й има душа. И много бързо забравяте, че и Britney е участвала в създаването на повечето от песните й, но тя не го натяква, като някои други позьорки... Katy също не го натяква :rolleyes: И не виждам какво повече може да очакваш щом не си изброил сред "спонсорството" ти билет за неин концерт. DVD издава едно на 10 години. И не си й спонсор, а потребител :1000 (29): Останалото е работата й в студиото, която тя си е свършила идеално. Стягала се е, когато е трябвало, сега да го правят новобранките, на част от които дори вече е била шеф :rolleyes:

 

Коя ви е любимата песен от "Katy Hudson" на Katy Perry ако сте го слушали?

Закупуването на близо 80 диска + 10 DVD-та определено ме прави спонсор! А колкото до билет за концерт, просто не е имало удобен такъв, който да посетя! Стягала се е когато е трябвало сега е времето в което трябва да се нареди до най-големите имена и да затвърди успеха си, което няма да стане с работа в студиото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снимката е стара, но нея бях я виждал, имаше и клип, но нищо не се вижда.

Снимката е от миналата година след наградите MTV EMA много са готини и двете :Vishenka_05: :Vishenka_05:

564016_322521144477415_222820167780847_886275_1145319277_n.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кейти Пери е обсебена от идеята за извънземни
Звездата е убедена, че извънземните ще посетят Земята някой ден


tumblr_lkbx1d0HNu1qbgkmr.jpg

Във видеоклипа към песента "E.T.” успяхме да опознаем извънземното лице на Кейти Пери. Изглежда интересът на певицата към зелените човечета не свършва дотук - тя призна, че е обсебена от идеята за извънземни.
Звездата, чийто развод с комика Ръсел Бранд ще бъде финализиран през юли тази година, призна, че се интересува от чужди светове и иска да погледне отвъд християнството. По този начин Кейти се опитва да избяга от всички религиозни учения, които баща й и майка й са й втълпявали през годините, съобщава ContactMusic.com.

"Очарована съм от този тип неща, защото нещата, с които съм израснала, представят всичко като черно и бяло”, коментира Пери. "Сега виждам света с много повече цветове и си задавам повече въпроси.”

Странните интереси на Кейти са породени от американското шоу "Ancient Aliens”, което изследва възможността Земята да е посещавана от извънземни същества в продължение на хиляди години. Кейти се вманиачила толкова много по предаването, че започнала да кара всички около себе си да го гледат.
Пред вестник Sun тя призна, че е поръчала 50 диска с филма и ги е изпратила под формата на коледни подаръци на приятелите си. По време на турнето си тя накарала целия екип да гледа шоуто, за да запознае всички с новата си страст.
27-годишната звезда е сигурна, че един ден извънземните ще посетят Земята, но се надява, че няма да правят експерименти с нея, защото преди това е написала песен за тях.

"Надявам се, че когато извънземните дойдат, ще ме познаят. Ще им кажа: "Моля, не ме убивайте. Написах песен, която се казва Е.Т (бел. ред. - от англ. - извънземно)”, обясни певицата.

Кейти отдавна не крие желанието си да отиде на пътешествие в космоса, макар че до момента все още не е имала тази възможност.


Източник: http://inews.bg/
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...