Jump to content



Katy Perry - Общи приказки


Препоръчани коментари

За съжаление албумът е няколко класи под предишния, в който всяка песен беше уникална сама по себе си. Като че ли тук любимата ми е Walking on air.
Link to comment
Сподели в други сайтове

За съжаление албумът е няколко класи под предишния, в който всяка песен беше уникална сама по себе си. Като че ли тук любимата ми е Walking on air.

На същото мнение съм, като фен очаквах многоооооо повече, но може би с времето песните ще ми харесат. Други фаворити все още нямам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз TD първия път като го слушах още не бях чак такъв котарак и го минах доста набързо, тъй като попринцип търсех нещо съвсем баладично като Not Like The Movies (и чак накрая го открих :D). По-натам обаче пробвах албума пак и пак и накрая вече се бях зарибил тотално...

При PRISM е различно. Още от първото слушане много се накефих и оцених общо взето всичките песни- смятам, че албумът е изключителен. А колкото повече го слушам, разбира се, толкова повече се зарибявам и по всяка една по песните...

Unconditionally се катери бавно, но славно, като се има в предвид, че тези които си го купуват не трябва да са си купили и албума... С интерес чакам числата другата седмица...

Странно обаче защо сингъл номер 2 го няма отделно и с обложка... :huh:

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

 

 

:heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:

Wow,страшно парче...

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Има и много позитивни коментари... Няма как да е само едното, освен може би за албуми като на Адел, но и там със сигурност има негативни приказки...

За Unconditionally обясних очевидната причина да върви толкова бавно нагоре. Песента излезе в деня на албума, без да я има отделно от албума. Тоест хората трябва да изберат- албума или сингъла. И според мен и при двете положението е добро- албумът си е номер 1, а сингълът напредва бавно, но славно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има и много позитивни коментари... Няма как да е само едното, освен може би за албуми като на Адел, но и там със сигурност има негативни приказки...

За Unconditionally обясних очевидната причина да върви толкова бавно нагоре. Песента излезе в деня на албума, без да я има отделно от албума. Тоест хората трябва да изберат- албума или сингъла. И според мен и при двете положението е добро- албумът си е номер 1, а сингълът напредва бавно, но славно.

А има ли информация кога ще излиза клипа?

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ревю на албума, което все едно аз съм писал

 

http://www.buzzfeed.com/perpetua/the-probl...ty-perrys-prism

 

Защото слушайки песните аз изпитвам същите чувства - изключително генерично, нарочно направено да се хареса на всички и абсолютно без емоция в гласа...

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Roar, Legendary Lovers, Unconditionally, By the Grace of God- нарочно направени, без емоция? :1000 (29): Най-малкото последната е автобиографична ако сте разбрали в каква криза е била при развода с Ръсел Бранд... А изпълнението й на iTunes фестивала...

Литъл монстърс много се дразните, че ерите на Кейти и Гага започнаха едновременно, но едната показа много по-голяма сила от другата... Не че борбата между феновете им е от вчера- доста се наговори как Кейти била фалшива, не можела да пее, била само сингъл певица, имитирала Гага... Хах, а тя междувременно си гради кариерата, която в днешно време й върви устремено нагоре, докато на някои други, които още в началото си са били в зенита си, сега им е трудно да задържат предишнито ниво...

Но пък аз лично нямам никакво желание да се превръщам в някой закоравял почитател който без спир да се обяснява по форумите и да изписва сто реда защита за любимката си...

Кейти е направила качествен продукт, но много от песните трябва да се разберат... Единичното слушане до никъде не довежда- още повече пък някой, който си е решил, че трябва да е анти-Кейти Пери... И затова в случая се търсят негативните статии за PRISM, а не позитивните...

 

Четох, че клипа на Unconditionally щял да излиза в средата на следващия месец, и май вече е потвърдено, че е сниман някъде при Лондон.

 

А Roar продължава да е МЕГА хит! Номер 2 след два месеца и половина, като в първия месец е бил номер 1 почти непрестанно... И отделно, за 52-ри ден- номер 1 WW...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Roar, Legendary Lovers, Unconditionally, By the Grace of God- нарочно направени, без емоция? :1000 (29): Най-малкото последната е автобиографична ако сте разбрали в каква криза е била при развода с Ръсел Бранд... А изпълнението й на iTunes фестивала...

Литъл монстърс много се дразните, че ерите на Кейти и Гага започнаха едновременно, но едната показа много по-голяма сила от другата... Не че борбата между феновете им е от вчера- доста се наговори как Кейти била фалшива, не можела да пее, била само сингъл певица, имитирала Гага... Хах, а тя междувременно си гради кариерата, която в днешно време й върви устремено нагоре, докато на някои други, които още в началото си са били в зенита си, сега им е трудно да задържат предишнито ниво...

Но пък аз лично нямам никакво желание да се превръщам в някой закоравял почитател който без спир да се обяснява по форумите и да изписва сто реда защита за любимката си...

Кейти е направила качествен продукт, но много от песните трябва да се разберат... Единичното слушане до никъде не довежда- още повече пък някой, който си е решил, че трябва да е анти-Кейти Пери... И затова в случая се търсят негативните статии за PRISM, а не позитивните...

 

Четох, че клипа на Unconditionally щял да излиза в средата на следващия месец, и май вече е потвърдено, че е сниман някъде при Лондон.

 

А Roar продължава да е МЕГА хит! Номер 2 след два месеца и половина, като в първия месец е бил номер 1 почти непрестанно... И отделно, за 52-ри ден- номер 1 WW...

 

Много е лесно веднага да обърнеш - Ама ти така, защото тя Гага онака.. Кейти Пери е НАЙ-НАЙ-НАЙ на сигурно залагащата певица в поп музиката днес. Нормално е момиче, което е с големи цици, сладка и красива, добричка и бягаща от скандали да се харесва масово. Нормално е като прави бонбонени песнички, с текстове по които 13-14 годишните примират да е успешна. Но както е написал автора на статията - КП не push-ва границите. При нея няма онова, което прави един артист истински артист. А да се твърди, че песните й не се разбирали - моля ти се.. И текстове и мелодия са повърхностни и изключително лесно смилаеми. При КП всичко е еднопластово. И това не го казвам като анти-КП, защото всъщност аз даже много я харесвам. Мога да ти изброя поне 10 нейни песни, които намирам за страхотни. Но тя винаги ще си остане просто онази, която пее приятни песнички, които ти е кеф да слушаш. Няма да бъде артист, който те предизвиква, който те кара да интерпретираш, да се замисляш. Няма да бъде артист, който да те разплаче ако щеше или да прокара тръпки по цялото ти тяло. Затова е смешно да я сравняваме с Гага, втората вече е легенда в музиката, ако ще още днес да спре да прави песни.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Както казах- няма да изписвам сто страници с обяснения. Следете си АРТ насоката на Гага и й се кефете- на мен също донякъде ми допада... Кейти спокойно можете да не я мислите- и тя си има хора, които да я следят и оценяват като нещо повече от певица с 'бонбонени песнички'... ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

ЧРД на Кейти!

След неколкократно слушане поопознах добре песните от албума... Общо взето всичките ми харесват, всяка ме грабва с по нещо... За следващи сингли предполагам ще се заложи на Legendary Lovers, Birthday, This Is How We Do и Double Rainbow, може би и на Dark Horse, въпреки че тя и сега си е добре... И Walking On Air е силна опция, също както и By The Grace of God, но за втората много се съмнявам- навярно няма да я реализират, подобно на Not Like The Movies от предишния албум...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напред и нагоре- за първата си седмица, PRISM е продал 287 000 в САЩ!

За сравнение:

One of The Boys - 47 000

Teenage Dream - 192 000

Сигурен дебют на първо място! :bi: Плюс това четох, че този албум е с най-силната първа седмица за жена тази година... Скоро Гага навярно ще промени това, но да се кефим на краткото време дотогава... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми харесва постепенния напредък при нея. Като изключим факта, че госпъл албума й е продал едва 100 копия, по-натам успехите като Katy Perry се редят един след един. Във всяка своя ера е сред най-актуалните имена, а в продажбите има градация нагоре, вместо надолу.

Ето някои интересни факти за продажбите на PRISM в САЩ първата седмица:

-Най-добрата първа седмица за жена тази година;

-Втората най-добра седмица за поп албум тази година;

-Най-високите продажби за поп изпълнителка от MDNA на Мадона досега;

-Продажбите са по-големи от онези на албумите от 2 до 9 място взети заедно (за конкретната седмица).

Браво! :bi:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първия й албум, който е издала още през 2001 като е била Кейти Хъдсън...

 

Katy-Hudson.jpeg

 

И после чак 2008- първи албум като Кейти Пери...

 

В този албум имам няколко любими парчета. Този стил й тича страшно много!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз този албум така и не съм го чувал... Може някой ден да му хвърля някое 'ухо'... :D

 

Обложката на Unconditionally/вероятен кадър от клипа:

katy-perry-unconditionally-single-cover-press-300.jpg

 

Еййй, не може да е по-бонбонена и безидейна... :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Продажбите на PRISM в САЩ за втората седмица: 92.000. Номер 2 в Билборд...

 

Отново за сравнение:

 

Teenage Dream

1 - 192.000 №1

2 - 88.000 №4

Общо: 280.000

 

PRISM

1 - 286.000 №1

2 - 92.000 №2

Общо: 378.000

 

:bi:

 

Говори се, че клипът на Unconditionally ще излезе на 22-ри ноември. Да се надяваме, че това ще е от голяма полза за сингъла и албума. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само 92.000? Нещо много слабо ми идва :mf_surrender:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скандалът на MTV EMA вчера пак беше при Майли, но пък за сметка на това Кейти стана другата сензация на вечерта чрез своето ПОЛИТАНЕ над сцената: http://tv.mtvema.com/video#!clipId=orkyr3

Уникално! :bi:

 

Видеото на Unconditionally щяло да е коренно различно от това на Roar. Нямало да има една конкретна сюжетна линия, щяло да се заложи на красота, блясък и великолепни кадри... Единственото подобие на сюжет било как нея я блъска кола, като метафора на това как когато любовта открие човек, той се чувства точно така...

Чакам с нетърпение!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...