Jump to content



Katy Perry - Общи приказки


Препоръчани коментари

Пак ще се правят на приятелки, пачаврите с пачаври. Бетер са от Преса и Галя - вече се чудят какво да измислят (Гага най-вече, де) да прекацат другата, ама иначе големите приятелки. Гага съвсем ще се комплексира, че Перито с песен, дето е нищо особено, пръсна "великата, нечувана, невиждана, дето ще промени цялата индустрия" Applesauce. :1000 (29):

Гага няма как да бъде комплексирана от бонбонената Пери, която дори едвам пее...

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гага няма как да бъде комплексирана от бонбонената Пери, която дори едвам пее...

 

Със десетките отчаяни туийтове да гледат видеото на Applasauce и да купят по няколко пъти сингъла друго виждаме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Със десетките отчаяни туийтове да гледат видеото на Applasauce и да купят по няколко пъти сингъла друго виждаме.

Всеки изпълнител си промотира албума и песните.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки изпълнител си промотира албума и песните.

 

Никой не е толкова отчаян, като нея. Щом даже и редактора на Билборд каза, че такива туийтове нарушават духа на класацията, едва ли всеки изпълнител си промотира по тоя начин албума и песните. ;)

 

Както и да е, това е тема за Кейти. Какво става с видеото на Roar - нямам търпение, предната ера всичките видеа бяха, както се казва, диамант до сапфир?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не е толкова отчаян, като нея.

Колко да е отчаяна...турнето след уж албума провал BTW с 98 дати печели 180млн. долара...а турнето с уж рекордния Teenage Dreams и 5 №1 хита, прави 60 млн. долара с 124 дати.. Няма да коментирам и за Monster Ball, който направи 220 млн. долара. Кейти Пери е сладка, миличка, никога не рискува, бонбонеста и предвидима. Американската публика обича такива певици. Нея няма как да я мразиш.

 

За сметка на това Гага е винаги различна, провокативна, играе си с религия, със сексуалност. Логично е да поляризира общественото мнение и да има много хейтъри. ПОказателен е фактът, че нея я разкъсаха заради сходно звучене с Express Yourself на Мадона, докато това, че Roar e брутално копие на Brave само беше отбелязано и забравено. Но Гага сама си е избрала този кариерен път. Легенди не стават залагащите на сигурно...

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко да е отчаяна...турнето след уж албума провал BTW с 98 дати печели 180млн. долара...а турнето с уж рекордния Teenage Dreams и 5 №1 хита, прави 60 млн. долара с 124 дати.. Няма да коментирам и за Monster Ball, който направи 220 млн. долара. Кейти Пери е сладка, миличка, никога не рискува, бонбонеста и предвидима. Американската публика обича такива певици. Нея няма как да я мразиш.

 

За сметка на това Гага е винаги различна, провокативна, играе си с религия, със сексуалност. Логично е да поляризира общественото мнение и да има много хейтъри. ПОказателен е фактът, че нея я разкъсаха заради сходно звучене с Express Yourself на Мадона, докато това, че Roar e брутално копие на Brave само беше отбелязано и забравено. Но Гага сама си е избрала този кариерен път. Легенди не стават залагащите на сигурно...

Да не говорим и че BTW продаде над 2 пъти повече копия от TD, ама ей сега ще дойде сеньора да ти разправя, че най-важни са продадените сингли. Да, ама не, артист е този, който владее сцената и може да пее, а очевидно захарната Кейти не ги може тези неща, тя е нищо повече от студийна певица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обичайната кавга Гага-Кейти нямаше как да пропусне и Рамания точно сега.

Аз и на двете се кефя, но Кейти си ми е любимката. Не се опитвайте да я принизявате и подценявате- това, че не е продала чак толкова албуми и билети като Гага не значи, че не е достатъчно отличила се като значима, за да остане в историята на музиката. А и гледайте все пак за какви пари говорим- 60 милиона... :1000 (30):

Пък и говорим за различен тип кариери. Тази на Гага избухна изведнъж- само с един албум тя вече се беше насочила към това да е легенда в стил Мадона. При Кейти е различно- при нея напредъка е постепенен. Изригна с два мега хита и успешен дебютен албум като Кейти Пери, после подкара ера, в която и осемте песни й бяха в ТОП 3, а 6 от тях бяха номер 1... Печели добре от продажба на песни, печели добре от продажба на албуми, печели добре от продажба на билети... И катери нагоре- мисля, че още много какво да покаже. Ето ви пример за някой, който като се завърне скоро ще помете всички по същия начин както го направи и миналия път- Адел. Уви, и за Гага имаше някакви огромни очаквания, които лично за мен не се оправдаха- наистина очаквах по-силен старт. Но ще видим ARTPOP и ерата като цяло...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обичайната кавга Гага-Кейти нямаше как да пропусне и Рамания точно сега.

Аз и на двете се кефя, но Кейти си ми е любимката. Не се опитвайте да я принизявате и подценявате- това, че не е продала чак толкова албуми и билети като Гага не значи, че не е достатъчно отличила се като значима, за да остане в историята на музиката. А и гледайте все пак за какви пари говорим- 60 милиона... :1000 (30):

Пък и говорим за различен тип кариери. Тази на Гага избухна изведнъж- само с един албум тя вече се беше насочила към това да е легенда в стил Мадона. При Кейти е различно- при нея напредъка е постепенен. Изригна с два мега хита и успешен дебютен албум като Кейти Пери, после подкара ера, в която и осемте песни й бяха в ТОП 3, а 6 от тях бяха номер 1... Печели добре от продажба на песни, печели добре от продажба на албуми, печели добре от продажба на билети... И катери нагоре- мисля, че още много какво да покаже. Ето ви пример за някой, който като се завърне скоро ще помете всички по същия начин както го направи и миналия път- Адел. Уви, и за Гага имаше някакви огромни очаквания, които лично за мен не се оправдаха- наистина очаквах по-силен старт. Но ще видим ARTPOP и ерата като цяло...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сори за двойния пост.

 

Да подчертая все пак, че началото на ерата на Гага ми харесва, макар и да е една степен по-слабо от това, което може би очаквах. Но пак е достатъчно силно.

 

За двете нови песни (нека не забравяме, че темата е за Кейти Пери)- колебая се коя бих искал да бъде пусната преди албума. И двете са с потенциал за №1 хит, особено щом са на тази изпълнителка. :D Може да ги послушам още няколко пъти и да преценя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По The Voice въртят lyric видеото, което е много странно според мен. Аз вече си мисля, че няма да има клип на тази песен, не е логично да се забави толкова след промотирането на сингъла, освен ако довечера на наградите не го промотират, но ще видим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По The Voice въртят lyric видеото, което е много странно според мен. Аз вече си мисля, че няма да има клип на тази песен, не е логично да се забави толкова след промотирането на сингъла, освен ако довечера на наградите не го промотират, но ще видим.

 

Дам, малко странно става вече .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Katy никога не е бързала с клиповете й. "E.T." примерно го бави 2-3 месеца, така че за сега песента се представя чудесно без видео, видео наградите са довечера и спокойно може да си изчака до началото на септември и тогава да го презентира. Радвам се, че вече нашите медии започнаха да я излъчват, защото първите дни я игнорираха може би умишлено заради други...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Надявам се да има и официално видео. Кейти е известна с уникалните си клипове и мисля, че и този път ще се възползва от възможността да ни предостави някое страхотно такова с мощен лъвски Roar. :1000 (29):

В момента в iTunes се получава доста интересна ситуация. Кейти и лейбълът пуснаха за pre-order Prism, но също така премахнаха сингъл версията на Roar и в момента единствения начин да си купи човек песента e да я изтегли от албума. И така двуседмичният лидер в US iTunes отстъпи на предишния лидер Blurred Lines... за да може след няма и ден да се изкачи бързо-бързо отново до ТОП 5, а скоро може би и до върха. :D И... Гага за втори път да бъде задмината от една и съща песен на Кейти. :roll1:

А тази вечер на наградите навярно наистина ще са си първи приятелки двете... Голям майтап... Много ме кефят! :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

По The Voice въртят lyric видеото, което е много странно според мен. Аз вече си мисля, че няма да има клип на тази песен, не е логично да се забави толкова след промотирането на сингъла, освен ако довечера на наградите не го промотират, но ще видим.

 

Сити също вече въртят лирик видеата на песните - нейната, на Гага, на Авичи...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Макар и доста по-слабо вокално, много, ама много по-впечатляващо изпълнение от това на Гага. Страхотна хореография, страхотна визия и изобщо цялостен пакет. Личи си, че гласът й е доста слаб, но поне пееше вярно там, където пееше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...